BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
telemach je po pitanju stabilnosti i brzine trenutno No1, koristim na jednom od lokaliteta i taj net, prejako, film skida za 30min ko sale, brzina konstantna i konekcija stabilna, pri samom dolasku telemach-a i izmjenama koje su radile nije bilo neta naravno, ali to nije ni naplaceno nikome koliko se sjecam...

trenutno radi perfektno, zadnja 2 mjeseca, ako ne i duze, ni jedan jedini problemcic nije bio....

Sa ovim se ne bi slozio ni sekunde!!!Od ADSL-a nema stabilnijeg i pouzdanijeg!A sto se tice cijene i toga je nula!

firma u kojoj sam nekada radio konstantno je imala problema na ADSL zadnja 3 mjeseca, jedva su nekako rijesili, tako da nije sve tako divno....

takodje znam i za lokacije na koje nisu u stanju da uvedu ADSL iz ne objasnjivog razloga, pokusali ici na fazon stara zgrada, a onda kada su ustanovili da je nova gradnja ostali u sjebu, ni dan danas nema ADSLa tu..... tako da nisu ni oni bajni i carni, kao i ni bilo koji davalac usluga Interneta u svijetu
 
Ja govorim za stabilnost...jer kao sto pise i na forumu za telemach,dosta raje se zali,slaba konekcija,nece da udje!A nikad nisam to cuo za ADSL!Da je slaba konekcija,da pada....
I ne moze se gledatio stabilnost nekog interneta na osnovu 2 mjeseca!!!A ADSL je prisutan vec nekoliko godina!:-D
Nije da ih branim...ali tako je! Da ima kod nas sta bolje i jeftinije sad bi pressao!:-D
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ja govorim za stabilnost...jer kao sto pise i na forumu za telemach,dosta raje se zali,slaba konekcija,nece da udje!A nikad nisam to cuo za ADSL!Da je slaba konekcija,da pada....
I ne moze se gledatio stabilnost nekog interneta na osnovu 2 mjeseca!!!A ADSL je prisutan vec nekoliko godina!:-D
Nije da ih branim...ali tako je! Da ima kod nas sta bolje i jeftinije sad bi pressao!:-D

ja govorim za sebe ;)
bilo sta vezano za BHTelecom, nikad vise :D
 
Član
ADSL je dosta konstantan, bas se rijetko desi da nece da radi, i kad to bude, obicno traje 15-ak minuta i onda dodje na svoje. A i takav prekid bude mozda jednom u mjesec dana il rijedje. Brzina je isto solidna, tek kad su uveli Moju TV bilo je problema, znao mi je download ici i po 4 kb/s, padala veza stalno, al u zadnjih mjesec dana izgleda su rijesili to pa vise nema takvih problema i stvarno je sve ok, osim tog limita i vece cijene u odnosu na konkurente...
 
Evo kad se ukuca Telemach sta izbaci, http://forum.hardwarebase.net/viewtopic.php?f=68&t=8580&start=1675 , al nebitno, kod nekog radi, kod nekog ne radi, isto tako i kod Telecoma, i na takvim problemima je obicno rijec o parici, vodu, sama infrastruktura, jer ne znas ti kakvo je kablo ispod zemlje itd...

Svako ima prioritete, a meni je stabilnost prioritet. Nabijem svaki net i brzinu i sve ako ja necu imati stabilnu vezu onda kad ja hocu, i kada ce biti ucestali prekidi veze, iako nisam poslovan preko neta, hocu jednostavno da sam u kontaktu sa svijetom onako kako sam navikao.

Telemach je u Sarajevu samo, tako da i nije neka prijetnja telecomu, vise se trebaju zabrinuti ovi mali WIFI provideri :)
 
Po pitanju brzine i cijena trenutno, a od marta samo po pitanju cijene. Sto se tice stabilnosti to nikako, mali je to provider naspram telecoma ;)
 
Član
ma jebo vas i telecom i telemach kad vi u ova doba ne spavate...:D sta internet uradi od covjeka...:D
 
Član
Koristim Telemach i mogu reci da sam super zadovoljan!
Jos su u fazi tranzicije i spajanja,prave novu infrastrukturu itd,tako da se moze ocekivati povremeni prekid,
ali za raziku od telekoma kada nazoves njihovu support sluzbu,ljube ti guzicu bukvalno,ako nesto nije OK ljude salju odmah,najkasnije sutra!
Jednom sam samo dozivio prekid i to ne pravi prekid,nego samo pad brzine na 0,5Mbit i fino nazovem da prijavim,kad ljudi fino stavili glasovn poruku da su svjesni problema koji se desavaju na tom i tom lokalitetu te da ce problem biti uklonjen do 3 sata popodne. Bilo je gotovo dosta prije oko 1 ja mislim.
Meni je ovo prvoklasna usluga,jer govna od telekoma su mi se vise zgadila!
 
Član
nego jel itko od vas zvao telekom i one tete na salteru kada ima problema sa netom, e to su kome... pa ebote, bio sam na adslu odmah poslije dial-upa, tek kada je dosao, tada je bila stabilnost kod svakog, nema stvarno super bilo... al kad su poceli oko "njihove" tv, jos dok je "eksperimentalno" bilo, katastrofa, pa se nakupilo i korisnika, a radovi na infrastrukturi slabo skroz... od deklarisane brzine, upola manje imao, radi/ne radi net... te nisam bio jedini u ze sa tim problemima...
kako sam im slatko vratio stb i odjavio net, al boli njih ""rac, nit da pita sto odjavljujes nit ista, razloge prelaska... briga za korisnike nula... uvijek neko u redu na salteru, kipi, i vraca im modem ili stb :lol: :lol: kad vidim one slogane idemo prvi "uzimamo vise" i to, necu ni da su zadnji, fuj

ako nista prednost kablovskih i slicnih je u ugovoru, ne obavezes se na dvije godine i to...
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Koristim Telemach i mogu reci da sam super zadovoljan!
Jos su u fazi tranzicije i spajanja,prave novu infrastrukturu itd,tako da se moze ocekivati povremeni prekid,
ali za raziku od telekoma kada nazoves njihovu support sluzbu,ljube ti guzicu bukvalno,ako nesto nije OK ljude salju odmah,najkasnije sutra!
Jednom sam samo dozivio prekid i to ne pravi prekid,nego samo pad brzine na 0,5Mbit i fino nazovem da prijavim,kad ljudi fino stavili glasovn poruku da su svjesni problema koji se desavaju na tom i tom lokalitetu te da ce problem biti uklonjen do 3 sata popodne. Bilo je gotovo dosta prije oko 1 ja mislim.
Meni je ovo prvoklasna usluga,jer govna od telekoma su mi se vise zgadila!

upravo tako, meni cak i novu liniju za kablovsku razvukli, jer stara elobova nije bila bas najbolja. sa one iste kutije islo na 4-5 kuca i bio losiji signal. dosli ljudi sami i odradili to. niko ih nije zvao. nikakvih problema sa netom u zadnje vrijeme, nakon onih pocetnih problemcica dok je sve bilo u fazi formiranja...
 
Član
cuo sam da od 01.Marta i HS uvodi sve full flat, +2x vece brzine za sve pakete... sta ti je konkurencija... :D
 
Član
Bilo im je i vrijeme, kad moze moj lokalni provajder dat za 15km, flat rate sa 1mbt down, i 256 up, sto oni nebi mogli...
 
Član
hs_kablovska_obavjestenje.jpg


:lol::lol:
 
Top