Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
pozz pokvario mi se motorić od brave gepeka sto otključava i zaključava imali igdje polovan za reno megana kupe
 
Član
Pozdrav, imam problem na autu kada pustim gas nesto struze, zapinje ne znam ni sam kako da objasnim, cuje se taj zvuk prilikom voznje ali malo se cuje kako nesto zuji ali kad pustim gas onda ubi skroz. Zamijenio sam lijevi kineticki posto je mandzetna bila skroz poderana pa sam mislio da je to problem. Vw Polo 1.4 44KW
 
Član
Pozz narode nece auto da mi upali u pitanju je reno megan kupe dodam kontakt auto nece da upali sta bi po vama moglo da bude
 
Član
Pozdrav! Golf 2 je u pitanju a problem je sljedeci.Kad smotam puni lijevi cuje se neko struganje.Sta bi mogao biti uzrok tog struganja? Zamijenio sam oba kineticka zgloba,krajnice,kugle,disk plocice.U iscekivanju odgovora lijep pozdrav!
 
Član
Trebaš ga probati dignuti na dizalicu, smotati puni lijevi i okretati točkove rukom ili da upališ auto, ubaciš u brzinu i pustiš da se okreću pa da tako probaš skontati šta bi moglo strugati. Meni jedino pada na pamet anker plata(lim koji bude iza diksa), zna da se iskrivi pa da nekada struže, ne znam šta bi drugo moglo biti.
 
Član
Pozdrav! Golf 2 je u pitanju a problem je sljedeci.Kad smotam puni lijevi cuje se neko struganje.Sta bi mogao biti uzrok tog struganja? Zamijenio sam oba kineticka zgloba,krajnice,kugle,disk plocice.U iscekivanju odgovora lijep pozdrav!
Da niste zamijenili mjesta krajnicama tj stavili desnu na lijevu i obratno
 
Član
Imam problem posjedujem VW Vento 1996 god 1.9 TDI 66 KILOVATA problem je taj da auto izgubi potpunu vuču na 120 on ide extra do 120 ali onda samo kao da ga nesto utusi i ako neko zna volio bi da mi kaze sta da radim
 
Član
Pozdrav,
Imam problem sa Mercedes B 2005 automatskim mjenjacem. Sve je uredno vozio bez ikakvih smetnji i odjednom je prestao da salta dalje od druge brzine, obrtaji bez problema idu ali brzina je maximalna 40 km/h. Bio sam u ovlastenom servisu gdje su mi rekli da je potrebno promjeniti elektronsku plocu. Citam po forumima da mnogima i nakon promjene ploce problem nije bio otklonjen. Da li mi mozete dati savjet sta uraditi i preporuciti nekog dobrog majstora za to.
Unaprijed hvala
 
Član
Ima li neko nagodan da bi zamijenio farove, imam crne farove na Golfu 4 sve sa xenonima, pozicijama i instalacijama. Dao bih sve za obicne farove i da mi taj neko zamijeni.
Pozdrav
 
Član
Pozdrav, imam pitanje. Pri startanju vozila pise mi na kontrolnoj tabli "Frizione" ( na talijanskom valjda znaci: kvacilo) pa poslije "safe lock" i nece da upali vozilo, poslije nekog vremena onda upali. Inace vozilo je Golf 6.
 
Pozdrav,imam jedno pitanje.Da li se možda neko susretao sa problemom da kada se upale svjetla na prekidaču pozocije,osvjetljenje prekidača svjetala,nivelacije farova,dugme esp,upaljača i pepelnice svijetle 3 do 4 sekunde i ugase se.Auto je Audi A3 8p 1.9 tdi 2003-4 godina.LP.
 
Top