Auspuh ! ??

Auspuh ! ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jesmol to napravili poso sa svima,
ja prvi cekam kutiju drine sarajevske obicne na adresu :)

samo ogi moras paziti,zvuk stvara ovisnost,poslije neces htjeti voziti dizela ni sjedati u istog.
 
N

nenad

Oq1 druze, dostava brzom postom na kucnu adresu kosta 11-12km, a da se nadjemo na pola puta npr. u Olovu potrosices tolko para goriva. Vako ko gospodin sjedis kuci, radis svoj poso i dostavljac ti donese na vrata ti mu platis i to je to. Nemam vremena da ga licno dostavljam, ovo sa brzom postom je najpovoljnije.
 
BHT Ovisnik
jeste,ja sam vise puta radio sa 24vip,11.70km paket,i pare i paket dodju brzo na adresu,on spusti lonac 5 km,ti dodas 5 km i izrefali se,tak ja radim kad saljem ;)
 
N

nenad

lov2xlr8 je napisao(la):
ja prvi cekam kutiju drine sarajevske obicne na adresu :)

samo ogi moras paziti,zvuk stvara ovisnost



Bice Drina i piva :cool:
Ja Punta sad stalno stiscem, skocila mi potrosnja zbog zvuka :D
 
Član
onda da se dogovorimo oko brze poste , ja tebi svoje podatke i za 2 dana ocekujem poziv od 24vip i primim paket
 
Član
nenad je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ja prvi cekam kutiju drine sarajevske obicne na adresu :)

samo ogi moras paziti,zvuk stvara ovisnost



Bice Drina i piva :cool:
Ja Punta sad stalno stiscem, skocila mi potrosnja zbog zvuka :D



Tog je i mene najstraše :smajli16: Šta bi meni pasalo najbolje... nisam nikog upratio da je išta pisao vezano za astru g 1.8 oko zvuka... pa neću da se zaletim bezze...
 
Član
antrax je napisao(la):
nenad je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ja prvi cekam kutiju drine sarajevske obicne na adresu :)

samo ogi moras paziti,zvuk stvara ovisnost



Bice Drina i piva :cool:
Ja Punta sad stalno stiscem, skocila mi potrosnja zbog zvuka :D



Tog je i mene najstraše :smajli16: Šta bi meni pasalo najbolje... nisam nikog upratio da je išta pisao vezano za astru g 1.8 oko zvuka... pa neću da se zaletim bezze...



tebi bi bilo sve ok :icon_biggrin:
 
Član
ma na koje god auto stavis ovakav lonac imas zvuk
to je bez dileme,meni kad su stavil na auto ja nisam mogo da vjerujem da je tak dobar zvuk od tako malog lonca.
al kad je cojk natako,reko vari ti to jarane ne spustaj auto
 
Član
Ja sam davno rekao da zbog lonca auto trosi 5 litara vise....znam po sebi :D svaki semafor je prva druga do blokade :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Ja sam davno rekao da zbog lonca auto trosi 5 litara vise....znam po sebi :D svaki semafor je prva druga do blokade :D

to ono ko u nekog s foruma u potpisu
gas do daske,izvadim dasku,jos gasa:lol::lol::lol:
 
Član
merel taj avspuh.... na dizela... hoce li biti kakvog zvuka... ili ce i dalje samo da cadi i cvokoce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top