Auspuh ! ??

Auspuh ! ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
mislim da ce ti yap izgledom i zvukom extra lrći:cool: u rodice mi 1,4isto Sandero,pravo fino rezi na 5000 obrtaja,mislim da bi perverzija zvuk bio sa yap style:)
 
Član
nodiash je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Vidi Og1ja gospodina,iz Sa ide u Ljubuški da ugradi lonac :D

pa kad niko da kaze imal u sa da se uzme

A meni treba i lonac tako da .. :icon_biggrin:

nenad je napisao(la):
Imam ja Jap, pa ako te zanima javi.

de da vidim sta ti prodajes :D



http://www.bhtuning.com/thread-13184.html



hvala

@IGY ti mi javi kad svoj skines :icon_biggrin:
 
N

nenad

Bice ovakav auspuh na mom Puntu za par dana pa cu snimit i kako bruji 1.2 :icon_biggrin:
 
Član
IGY je napisao(la):
Damire on hoce zvuk
a uz cijevi slabo zvuka ima ;)


ma ja skonto kao da eto da mu je sta dobro a nisam skonto da je zvuk u prvom planu

Uglavnom, ovi od nenada su dobri, renoovi motori dobro reze s njima

pozz
 
Član
Ja radim auspuhe za sve tipove vozila i za taj 1.4 nije problem napravit zvuk, ali se mora mjenjati kompletan izduvni sistem.

moze se i napraviti vise varijanti pa da izaberes onu koja ti se svidi
 
Član
uzmi od nenada lonac,provjereno dobro,samo ako imas puno katalizatora i ako prevelik stavis da je ne znam koje marke neces imati zvuka hoces na 6k rpm
a kod anaisa je 1.2 cini mi se i zvuk ko kod mene,extra
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
uzmi od nenada lonac,provjereno dobro,samo ako imas puno katalizatora i ako prevelik stavis da je ne znam koje marke neces imati zvuka hoces na 6k rpm
a kod anaisa je 1.2 cini mi se i zvuk ko kod mene,extra

a koji kod teebe motor sta si ti radio oko zvuka
 
Član
ja sam prvo stavio remus lonac,kao kod nenada,samo kod mene je remus,isti princip i isti zvuk.
ne znam da li si cuo kako zvuci,ima negdje clip mozda neki.
uglavnom otiso u remus u cro i reko stavite bilo kakav lonac samo da ima zvuk,od motora ako treba.
i stavili mi taj remus wild series,ima prigusivac ako hoces da bude malo tiši,zvuk je najjaci izmedju 2 i 3 hiljade obrtaja,kasnije nije toliko glasno a do 2k rpm ako ga u prvoj poderes do poda grmi naravno i preko u prvoj i u drugoj brzini kad je fulll gas.
al kad vozim autoputem ili obicnim putem ne smeta uopste i nije glasno toliko.
eh kad su mi montirali taj auspuh svidilo mi se,onda stavio i k&n filter gljivasti onaj,i nista se nije promijenilo sto se tice zvuka,nista se nije promijenilo ni kad sam stavio k&n typhoon kit,sto se tice zvuka
a motor je 2.8 kod mene,sa orginalnim izduvom nije imao nikakav zvuk,nako neko šištanje,tak da sam to odma zamijenio,uzeo auto u cetvrtak u pon bio u zagrebu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top