Auspuh ! ??

Auspuh ! ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

bulex je napisao(la):
merel taj avspuh.... na dizela... hoce li biti kakvog zvuka... ili ce i dalje samo da cadi i cvokoce

Pitaj Ivicu kod njega je na dizlu.

PS: sa ovim avspuhom ti ne treba chip, daje sam od sebe 20-30 konja :D
 
Član
sta ti treba od podataka da mi saljes auspuh

eto auspuh se narucio ...
pa vam snimim prije i poslije ...
ako sta nebude valjalo nenada bijemo haha :D
 
Član
nenad je napisao(la):
bulex je napisao(la):
merel taj avspuh.... na dizela... hoce li biti kakvog zvuka... ili ce i dalje samo da cadi i cvokoce

Pitaj Ivicu kod njega je na dizlu.

PS: sa ovim avspuhom ti ne treba chip, daje sam od sebe 20-30 konja :D

ako je 30ks.... lock odma :D i daj mi kakvi nalijepnicu ako imas da ga navucem 200ks :D
 
Ma sta se toliko brines jaro,vidjet ces kad ga stavis sjebat ces se da je to 1.4 usrani.

Ja kad sam isao da se postavi,ostavio auto na pola sata,vracam se,reko majstoru "kaki je",kaze uuuu da vidis,ko u golfa GeTeJi :D


Ja prezadovoljan,samo sto sam primjetio da kako stari sve ima dublji zvuk.I da sto je zagrijani motor sve bolji zvuk stvara,tako da prvi dojam kad ti ga majstor tek postavi nije dobar koliko je kad motor malo odradi high revs:)

pozz,snimi nam before/after
 
Član
sta kažete na ovo...
slika-1832-2009-04-1238796357-velika.jpg

Univerzalni izduv A3M HP 2x70
A3MHP 25158

Treba mi za astru... uzeo bih ovaj kao što je Og1 uzeo, ali imam dojam da neće lijepo izgledati na autu...

Šta mislite za ovaj što sam naveo gore, jel' neko to ima na autu ? Imal' kakvog zvuka kad se ugradi :)
 
Član
mislim da ga neces nikad dobit..narucio ga ja i ceko mjesecima...na kraju su mi vracene pare...tako da slobodno zaboravi na njega...
 
Ja sam dobio nakon 3 mjeseca cekanja i to poslali mi pogresan,zovi sasu ,reko" sale kaki je ovo lonac,nisam ovaj narucio nego jap style",kaze "jooooj pa imam takvih milion na stanju" i posla mi ga odmah sutra:D


zvuk na 1.4 16V:D

http://www.youtube.com/watch?v=dY5a4KHKW00

srednji lonac i svi moguci katalizatori su tu ;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
mislim da ga neces nikad dobit..narucio ga ja i ceko mjesecima...na kraju su mi vracene pare...tako da slobodno zaboravi na njega...

:( meni jaran nedavno otišao u Mostar i kupio dole ovaj 25159 70x140... imaju ih dole na stanju... samo meni bezze ovolika rupetina pozadi da bude... najradije bih jednu normalnu roru da ima... ali kad već ovih ovalnih nema sa tim završetkom, onda idem na 2 rore... ovaj njegov ima fin zvuk na astri 1.6 8v... a mislim da je isti ovaj lonac što ja hoću, s tim da je kod mene 1.8 ne sumnjam u zvuk...
 
Član
i ja sam se bio nalozio na ovaj gore sa dvije okrugle rorice..on mi je najbolji al et...sad sam ponovo u potraznji za istim ili slicnim...nace se kad se bude imalo vremena;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top