Auspuh ! ??

Auspuh ! ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neces pogrijesiti nikako ako uzmes od nenada lonac jer sam vidio kakav je i isto je potpuno,i drug ima na hondi isti takav nije remus i extra zvuk.
jedino sto te moze sprijeciti u dobrom zvuku je srednji lonac ako nije bash protocan i katalizatori,ali kad kod mene katalizatori nisu pravili problema a imaju 3 komada,onda ne bi treblo ni kod tebe.
jbga kad je kod fabije anaisove 1.2 i onakav zvuk ima ono je savrsenstvo.a jednom sam ga pitao,kaze da je pocupo sve samo cijevi izmoto i lonac i to je to. a kad slaze gasove u leru,nema teorije da ko pomisli da je ispod 1.8 :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ja sam prvo stavio remus lonac,kao kod nenada,samo kod mene je remus,isti princip i isti zvuk.
ne znam da li si cuo kako zvuci,ima negdje clip mozda neki.
uglavnom otiso u remus u cro i reko stavite bilo kakav lonac samo da ima zvuk,od motora ako treba.
i stavili mi taj remus wild series,ima prigusivac ako hoces da bude malo tiši,zvuk je najjaci izmedju 2 i 3 hiljade obrtaja,kasnije nije toliko glasno a do 2k rpm ako ga u prvoj poderes do poda grmi naravno i preko u prvoj i u drugoj brzini kad je fulll gas.
al kad vozim autoputem ili obicnim putem ne smeta uopste i nije glasno toliko.
eh kad su mi montirali taj auspuh svidilo mi se,onda stavio i k&n filter gljivasti onaj,i nista se nije promijenilo sto se tice zvuka,nista se nije promijenilo ni kad sam stavio k&n typhoon kit,sto se tice zvuka
a motor je 2.8 kod mene,sa orginalnim izduvom nije imao nikakav zvuk,nako neko šištanje,tak da sam to odma zamijenio,uzeo auto u cetvrtak u pon bio u zagrebu :)

ee to bi i ja da uradim nebih sad da na 2 000 3 000 auto vristi , e sad dal bi mogao da postignem to kao kod tebe s onim loncem e to ne znam
 
Član
eh pa pitaj nekoga ko ima lonac ko kod nenada,a ako imas prigusivac imaces isti zvuk samo malo tiši i to je to,prigusivac je extra stvar,samo sto ja to nikad nisam stavio.sjaji se i sad u gepeku
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eh pa pitaj nekoga ko ima lonac ko kod nenada,a ako imas prigusivac imaces isti zvuk samo malo tiši i to je to,prigusivac je extra stvar,samo sto ja to nikad nisam stavio.sjaji se i sad u gepeku

ma nezz ko ima :)
hvala tebi na pomoci ;)
 
Član
ma stavi ba auspuh,ako ti dosadi lako je skinuti i vratiti origigi,samo nemoj katalizatore bušiti,nego skini i ostavi ih negdje,kad uvedu tehnicki odes majstoru natakne ga i premjeris kako treba i vratis opet fake katalizator i idemo dalje.
a ako moze imati zvuk da ne skidas katalizatore to je najbolje,tak je kod mene
 
N

nenad

Ma nema potrebe skidati katalizator i srednji lonac, ovaj lonac je dobar,jebo ga ti nemam ti sta lagat, samo tebi je zao dati 130km za lonac.
 
Član
nenad je napisao(la):
Ma nema potrebe skidati katalizator i srednji lonac, ovaj lonac je dobar,jebo ga ti nemam ti sta lagat, samo tebi je zao dati 130km za lonac.

haha a sad mozda i jest , sta ako mi se nesvidi zvuk il nesto stacu onda sanjeg ? ? ? ?
 
Član
ama nece moci da ti se ne svidi zvuk covjece
meni kad su ljudi stavili na dizalici,i kad su upalili auto i auspuhdzija pritisno gas,ja sam odma reko zavari to :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ama nece moci da ti se ne svidi zvuk covjece
meni kad su ljudi stavili na dizalici,i kad su upalili auto i auspuhdzija pritisno gas,ja sam odma reko zavari to :)

gdje 2.8 gdje 1.4 :D

nenad je napisao(la):
Ma nema potrebe skidati katalizator i srednji lonac, ovaj lonac je dobar,jebo ga ti nemam ti sta lagat, samo tebi je zao dati 130km za lonac.

a jel kod tebe nov zapakovan taj lonac nije varen ni nista? ?
 
N

nenad

0g1 je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ama nece moci da ti se ne svidi zvuk covjece
meni kad su ljudi stavili na dizalici,i kad su upalili auto i auspuhdzija pritisno gas,ja sam odma reko zavari to :)

gdje 2.8 gdje 1.4 :D

nenad je napisao(la):
Ma nema potrebe skidati katalizator i srednji lonac, ovaj lonac je dobar,jebo ga ti nemam ti sta lagat, samo tebi je zao dati 130km za lonac.

a jel kod tebe nov zapakovan taj lonac nije varen ni nista? ?



Nov, u bubble wrap najlonu i kutiji.
 
Član
Deyo je napisao(la):
JA bih ga kupio da vidiš kako bruji, pa i ko Erola je 1.4i 75KS pa zvuk extra, nema to veze, samo neka puše.
Ma nov u kutiji, mora biti varen ali nije garav :lol:

hahaha

nenad je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ama nece moci da ti se ne svidi zvuk covjece
meni kad su ljudi stavili na dizalici,i kad su upalili auto i auspuhdzija pritisno gas,ja sam odma reko zavari to :)

gdje 2.8 gdje 1.4 :D

nenad je napisao(la):
Ma nema potrebe skidati katalizator i srednji lonac, ovaj lonac je dobar,jebo ga ti nemam ti sta lagat, samo tebi je zao dati 130km za lonac.

a jel kod tebe nov zapakovan taj lonac nije varen ni nista? ?



Nov, u bubble wrap najlonu i kutiji.


a gdje si ono ti gdje se nalazis
 
N

nenad

Sve ovo si me vec pito, i poslo sam ti sve ovo na PM :icon_question:

Tuzla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top