Auspuh ! ??

Auspuh ! ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jap style lonci daju reski zvuk, pogotovo ako srednji unkines garantujem da ces izludit i popizdit za tjedan dana...

Ako zelis poslusaj mene i otidji u GMIN, ljudi extra rade, a ja na fabiji izvukao dobro dubok zvuk, moze i dadao_sytle potvrditi to, prosto nevjerovatno da 1.4 moze to proizvest samo uz pomoc lonca...;)

Uz brdo kad idem, uz maximalno opterecenje motora, daje tako dubok zvuk da zaglusi pioneerov 306c sub pojacan na pristojan volume ;)
 
Član
Na našem području Dodex ili Barbić.Konkretno ja sam otišao kod Barbića u Kiseljak i ugradio prije godinu dana,dobar zvuk se dobije,ja sam promijenio i srednji i zadnji lonac plus ugradnja pa me izašlo skuplje,oko 250 KM ali ti računaj oko 100 KM manje.
 
Član
Ne možeš fuliti sa desne strane,ulica brnjaci bb.

Evo ti i telefon možda može pomoći:

Telefon: (030) 874 334

Mobitel: 063 339 315
 
Član
0g1 je napisao(la):
A gdje ti je to GMIN ? ? ?
Schumi de mi malo bolje objasni gdje si ti to radio ??

GMIN ti je u Ljubuskom na Teskari, ako si zainteresiran dadnem ti broj telefona na PM pa pitaj sve njih ;)
 
Član
Dobar ti je i onej lonac sto Nenad prodaje, imo bi dobar zvuk s njim, jedino ne znam kako bi se uklopio uz auto....
 
Član
E da, ovaj lonac nenadov ti je isto super

sve pohvale za njega, ne znam koja je cijena ali mi smo nesto radili s njim i bilo je vise nego prihvatljivo

U svakom slucaju veoma preporucljivo, buraz moj uvalio na svog Megane Coacha

to ti je dobra opcija ako hoces i lonac da mijenjas

a ako hoces samo cijev, onda dodji kod nas :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top