Audi A6 2.0 tdi

Audi A6 2.0 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drug jako lijepa A6-ica vidim da je jako lijepo cuvas nastavi tako :cool::cool:

Ovaj gril sto si lakirao u crno mu je takodjer jako lijepo sjeo a i oprema je jako dobra uglavnom Audi za 10 :cool::cool:
 
Član
a evo i novijih.... onako sav u cvijecu :lol: :lol: :lol:

r2q1ec.jpg


207ncds.jpg


bf2sds.jpg


jfubtd.jpg


4kd8n8.jpg
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja ti zaboravi reci da uradis image resize,da ti ne budu ovako velike slike. Ja o autu necu nista reci,dovoljno je sto ga vidjam stalno,pazi ga stari dok si u sarajevu,ne sikiraj se. Trebamo se sastat jedan dan pa da napravimo jedan photoshooting,zovnut cemo jos par cunera,pa da vidimo na sta ce to ispast;););)

ma znas da sam ja za sve otvoren,

nikaki problem :)

Amel SF2 je napisao(la):
Drug jako lijepa A6-ica vidim da je jako lijepo cuvas nastavi tako :cool::cool:

Ovaj gril sto si lakirao u crno mu je takodjer jako lijepo sjeo a i oprema je jako dobra uglavnom Audi za 10 :cool::cool:

nista nisam farbao,to je paket opreme(titanium),nema nigdje croma ni na stekama ni oko stakala a uz to dobijes crne felge
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja ti zaboravi reci da uradis image resize,da ti ne budu ovako velike slike. Ja o autu necu nista reci,dovoljno je sto ga vidjam stalno,pazi ga stari dok si u sarajevu,ne sikiraj se. Trebamo se sastat jedan dan pa da napravimo jedan photoshooting,zovnut cemo jos par cunera,pa da vidimo na sta ce to ispast;););)

ma znas da sam ja za sve otvoren,

nikaki problem :)

nemoj da cujem onda da je bilo kakve svadje,,,mada kad opet promislim neces ti Ibizu vidjat u dvoristu,osim navece,kad doticna spava:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja ti zaboravi reci da uradis image resize,da ti ne budu ovako velike slike. Ja o autu necu nista reci,dovoljno je sto ga vidjam stalno,pazi ga stari dok si u sarajevu,ne sikiraj se. Trebamo se sastat jedan dan pa da napravimo jedan photoshooting,zovnut cemo jos par cunera,pa da vidimo na sta ce to ispast;););)

ma znas da sam ja za sve otvoren,

nikaki problem :)

nemoj da cujem onda da je bilo kakve svadje,,,mada kad opet promislim neces ti Ibizu vidjat u dvoristu,osim navece,kad doticna spava:lol:


nece ni tada biti u dvoristu,tada cu ostaviti debelog a uzeti malog pa idem u provod
:):)
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja ti zaboravi reci da uradis image resize,da ti ne budu ovako velike slike. Ja o autu necu nista reci,dovoljno je sto ga vidjam stalno,pazi ga stari dok si u sarajevu,ne sikiraj se. Trebamo se sastat jedan dan pa da napravimo jedan photoshooting,zovnut cemo jos par cunera,pa da vidimo na sta ce to ispast;););)

ma znas da sam ja za sve otvoren,

nikaki problem :)

nemoj da cujem onda da je bilo kakve svadje,,,mada kad opet promislim neces ti Ibizu vidjat u dvoristu,osim navece,kad doticna spava:lol:


nece ni tada biti u dvoristu,tada cu ostaviti debelog a uzeti malog pa idem u provod
:):)

znaci bit ce kamuflaze,,upozorit cu ja editu,da sakriva kljuceve:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Astra je napisao(la):
odlican auto, ima li sta u planu

sad za sada nista posebno,za par dana dobijam xenone iz slovenije,obicne pozicije planiram zamijeniti sm diodama,maglenke uzeti neke bijele ili plave,mozda cak i tu uzeti diode i osvjetljenje registracije uzeti diode

@ArminM nista sakrivat kljuvece,ima da ih kopiram ako treba,heheheh
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
Astra je napisao(la):
odlican auto, ima li sta u planu

sad za sada nista posebno,za par dana dobijam xenone iz slovenije,obicne pozicije planiram zamijeniti sm diodama,maglenke uzeti neke bijele ili plave,mozda cak i tu uzeti diode i osvjetljenje registracije uzeti diode

@ArminM nista sakrivat kljuvece,ima da ih kopiram ako treba,heheheh

danas sam gledao,isto joj kljuc kao kod mene,samo nije znak isti,,da je makar dizlo,pa da joj gorivo vadimo:lol::lol::123::123::123:
 
Član
hahahahahha
neki dan me zove i govori "jebo ti ovo,trosi vise od audija,mama mi dala 20km i ja za 2 dana potrosila
:lol: :lol: :lol:
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
hahahahahha
neki dan me zove i govori "jebo ti ovo,trosi vise od audija,mama mi dala 20km i ja za 2 dana potrosila
:lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: kraljica,i danas je nasula za 20,bila se dobro prepala sto nece upalit,kontala srat ce joj mama. Ma reko ima da ga napravimo do 3 i 20:icon_biggrin:
 
Pravo lijep i predobar audi ;) poznajem ga dobro ako nista znam eksterijer :icon_biggrin: ko kad je mi je na oku svaki dan

I pored 3 ostala u gradu ovaj se poseban zbog maske i felgi a i boja je jedinstvena, drugi svi na isti fazon zbog hroma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top