Audi A6 2.0 tdi

Audi A6 2.0 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0g1 je napisao(la):
prelijep auto
steta sto je taj motor

Zbog ceg drug steta za 140 KS...ako si imao priliku da se vozis u A6 sa tim motorm vjerovatno nebi imao to misljenje jer auto odlicno ide sa tom motorizacijom ne mora znaciti najmanja kubikaza za taj auto da je i najlosija ja sam imao prilku da se provozam sa rodjakom u A6 2.0 TDI S-line i auto ima jako dobro ubrzanje te max speed tako da od mene nemas zamjerke za ovaj motor :cool::cool:
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
prelijep auto
steta sto je taj motor

Zbog ceg drug steta za 140 KS...ako si imao priliku da se vozis u A6 sa tim motorm vjerovatno nebi imao to misljenje jer auto odlicno ide sa tom motorizacijom ne mora znaciti najmanja kubikaza za taj auto da je i najlosija ja sam imao prilku da se provozam sa rodjakom u A6 2.0 TDI S-line i auto ima jako dobro ubrzanje te max speed tako da od mene nemas zamjerke za ovaj motor :cool::cool:

170PS....
nije ni on los, samo je mozda ovaj autic prevelik za 2.0 TDI....
 
Član
nije tu nista lose
nego mi ne prilici 2.0 za Audi A6

drug mi je imao isit ovaj 2.0 TDI vozao sam ga
i nisam nesto bio "ocaran" tako da je nedavno mijenjao
za 3.0 razlika je malo je rec drastican

i taj 3.0 je za A6 :)

btw neka je tebi sa srecom da se navozas pa da i ti uzmes 3.0 :D
 
Član
dobar audi ;) a uvijek krene oko i za motor nesto... nije ovakav za "semafoa, crte i divljanja, vec lagano opusteno krstarenje :cool:
 
Haha opet ista prica, sazvakana davno, nekim forumasima je ovdje i 400 konja malo, a necemo ulaziti u temu sta ko vozi...

Ja samo mogu rec, da je auto odlicno!
 
Član
Jako fin audi, vidim da i od opreme ima poprilicno, a vecina ovih 2.0 su goli ko pistolj... Sto se tice motora, ovo je mjera po pitanju potrosnje, a i za normalnu voznju je sasvim dovoljno... 3.0 je zvijer, jer auto stvarno dobro ide, ali i trosi puno vise... Zato je najbolje 4.2 benzin, tu se ne brines ni hoce li ici, ni koliko ce potrositi...:lol:
 
Član
:lol: :lol: :lol: :lol:
nisam ni mogao slutiti da ce biti opet ista prica oko motora :lol:
thx svima na pohvalama,a kome je malo 2.0 neka sebi kupi nesto jace i bolje.Ja nemam nista protiv :):)Debeli fino ide,nije neka zvjerka a iskreno volio bi i ja da ima vise konja,no jedno su zelje a drugo stvarnost
 
Član
SM custom remap i ides na 185 ks i 410 nm za 450 eura ili

Druga turbina + ugradnja + custom remap i ides na 210 ks vec od 1100 eura ako svoju turbinu das u racun i imas garanciju na novi turbo

Sve imas samo skupi lovu :)
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
SM custom remap i ides na 185 ks i 410 nm za 450 eura ili

Druga turbina + ugradnja + custom remap i ides na 210 ks vec od 1100 eura ako svoju turbinu das u racun i imas garanciju na novi turbo

Sve imas samo skupi lovu :)

od par lokalnih mehanicara sam cuo(jer sam se malo raspitivao za chip) da je ovaj motor los i zivo sranje,puno se kvari i nije bas od neke kvalitete tako da mi nesto i nije logicno da ga dodadno opterecujem
hmmmmmmmmm................
 
Početnik
ee vidim da ti nisam komentirao garazu nikako..a sugradjani smo jbg red je...svaka cast fin avdija,armin mi je pricao da je stroj.a pricao mi je i za starog :D i vidjam ga ponekad po gradu prelijep je bgm..da te dobro i dugo sluzi
 
Lijep je sa ofarbanim felgama, samo jos xenone nabacis i kakve ljepse nastavke na auspuh, kao kod 3.2 modela i slicno;)
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
SM custom remap i ides na 185 ks i 410 nm za 450 eura ili

Druga turbina + ugradnja + custom remap i ides na 210 ks vec od 1100 eura ako svoju turbinu das u racun i imas garanciju na novi turbo

Sve imas samo skupi lovu :)

od par lokalnih mehanicara sam cuo(jer sam se malo raspitivao za chip) da je ovaj motor los i zivo sranje,puno se kvari i nije bas od neke kvalitete tako da mi nesto i nije logicno da ga dodadno opterecujem
hmmmmmmmmm................

ha ha ha klasika...

ako je felerican kvarice se i bez chipa i sa cipom.
Ti motori imaju problem sa turbinom i diznama i tuning nece nista da ti niti odmogne niti pomogne.Ako je turbo los on ce da ode i sa tuningom i bez a dizne imaju veze sa kvatetom nafte a ne sa tuningom.

ma ja samo kazem onako usput jer sam uradio dosta tih motora i u A6 a i u svim ostalim VAG vozilima...
 
Član
vjecno ista prica,jbt za ovaj motor kazu sve oni koji se vjerovatno nisu ni provozali u autu kao sto je ovo. Meni to fkt ide na zivce,sta vi znate koje su potrebe vlasika vozila,bezveze se trabunja vjecno isto. Da mu treba jaci motor kupio bi ga s jacim motorom. te motor ovakav te onakav,ne znam kako vam ne dosadi. Dobro neko rece,nekima bi 400 konja bilo malo:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top