Audi A6 2.0 tdi

Audi A6 2.0 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
vjecno ista prica,jbt za ovaj motor kazu sve oni koji se vjerovatno nisu ni provozali u autu kao sto je ovo. Meni to fkt ide na zivce,sta vi znate koje su potrebe vlasika vozila,bezveze se trabunja vjecno isto. Da mu treba jaci motor kupio bi ga s jacim motorom. te motor ovakav te onakav,ne znam kako vam ne dosadi. Dobro neko rece,nekima bi 400 konja bilo malo:icon_exclaim::icon_exclaim:


hahahahaha nema te sta nervirati.....reko sam,kome nije dovoljno neka sebi kupi jace :)
i ja cu sebi aBd za jedno 20-30 godina :lol:
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vjecno ista prica,jbt za ovaj motor kazu sve oni koji se vjerovatno nisu ni provozali u autu kao sto je ovo. Meni to fkt ide na zivce,sta vi znate koje su potrebe vlasika vozila,bezveze se trabunja vjecno isto. Da mu treba jaci motor kupio bi ga s jacim motorom. te motor ovakav te onakav,ne znam kako vam ne dosadi. Dobro neko rece,nekima bi 400 konja bilo malo:icon_exclaim::icon_exclaim:


hahahahaha nema te sta nervirati.....reko sam,kome nije dovoljno neka sebi kupi jace :)
i ja cu sebi aBd za jedno 20-30 godina :lol:

vidjet ces ti kad ja otvorim kafanu,kad predjem u privatnije. Ima 6.0 da kupim:D
 
Član
opet ce biti "velika kubikaza,puno trosi a za tu kubikazu nema nesto posebno puno konja"
:lol:
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
opet ce biti "velika kubikaza,puno trosi a za tu kubikazu nema nesto posebno puno konja"
:lol:

Kako nema, pa nije mercedes... :D

'...the 2011 Audi A8 L W12 is certainly quite grandioso. And while the 500-horsepower 12-cylinder engine and new eight-speed automatic transmission...' :icon_smile:
 
Član
Sina je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
opet ce biti "velika kubikaza,puno trosi a za tu kubikazu nema nesto posebno puno konja"
:lol:

Kako nema, pa nije mercedes... :D

'...the 2011 Audi A8 L W12 is certainly quite grandioso. And while the 500-horsepower 12-cylinder engine and new eight-speed automatic transmission...' :icon_smile:


nekome je i 500 konja malo,rekli bi da je tezak tako da to i nije neka snaga
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
Sina je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
opet ce biti "velika kubikaza,puno trosi a za tu kubikazu nema nesto posebno puno konja"
:lol:

Kako nema, pa nije mercedes... :D

'...the 2011 Audi A8 L W12 is certainly quite grandioso. And while the 500-horsepower 12-cylinder engine and new eight-speed automatic transmission...' :icon_smile:


nekome je i 500 konja malo,rekli bi da je tezak tako da to i nije neka snaga
:lol: :lol: :lol: :lol:

Onim koji posjeduju takvo auto kojima je ovo malo, skidam kapu...;)
 
Član
moze malo pitanjce????
posto si prodao sesticu a koliko si platio osmicu,naravno ako nije tajna,ako jest nema veze
;)

evo za one koji kazu da je slab motor....moze jos a mislim da se to i na clipu da primjetiti ali nisam htio pretjerivati :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=njtiWQxWoYU
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
moze malo pitanjce????
posto si prodao sesticu a koliko si platio osmicu,naravno ako nije tajna,ako jest nema veze
;)

Nije tajna, sestica je isla u trampu za osmicu, ja sam doplatio 14000 KM i jos ulozio oko 6000 KM, a sesticu smo racunali 20 000 KM. Mislim da je prodana za 19 500 KM kesa... Sad si me podsjetio na sesticu, a taman sam je bio zaboravio... Btw sad a6 zovem sescica... :cool:

Evo link kako je to nekad bilo...
http://www.youtube.com/watch?v=IFG8PuE2a5Q
 
Član
uh dobro si dobio za nju.mislim na sescicu, ;)
moja otisla za 16 a bila samo godinu dana starija,doduse jest da nije imala skoro nista opreme
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
uh dobro si dobio za nju.mislim na sescicu, ;)
moja otisla za 16 a bila samo godinu dana starija,doduse jest da nije imala skoro nista opreme

Feluge su bile jako ocuvane, a gume nove novcate, plin sekvent, dvd, sve orginal sto je bilo na autu... Mene je a6 izasao 30 000 kad sam ga kupio i sredio dvije godine prije nego sto sam ga prodao...
 
Član
i ja sam svog takodjer platio 30 000 2005 godine a prosle godine ga prodao.....nista nisam radio na njemu,polozio i poceo da ga vozam,servis,gume zimske,ljetne , i tocio ga...
to je sve sto je na njemu radjeno :) i danas dani mi ga zao :icon_cry:

doduse jesam mu lamelu mijenjao,tek polozio pa poceo odma divljat ;)
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
i ja sam svog takodjer platio 30 000 2005 godine a prosle godine ga prodao.....nista nisam radio na njemu,polozio i poceo da ga vozam,servis,gume zimske,ljetne , i tocio ga...
to je sve sto je na njemu radjeno :) i danas dani mi ga zao :icon_cry:

doduse jesam mu lamelu mijenjao,tek polozio pa poceo odma divljat ;)

Lamela? Jel to ono sto smrdi? :lol::lol::lol: Zato je automat zakon, ne mucis ni sebe ni njega... Covjek se veze za auto, ali kad dodje bolje nekako se staro preboli... Mada je meni gore, jer sam ja od svoje a6 pravio sve po svom ukusu, svi vikali nemoj ovo, nemoj ono, a na kraju svi zinu kad ga vide... Neka je tebi ovaj sa srecom, da se navozas cura u njemu (i nemoj dzaba da ih vozas)...:cool::cool::cool:
 
Član
Sina je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
i ja sam svog takodjer platio 30 000 2005 godine a prosle godine ga prodao.....nista nisam radio na njemu,polozio i poceo da ga vozam,servis,gume zimske,ljetne , i tocio ga...
to je sve sto je na njemu radjeno :) i danas dani mi ga zao :icon_cry:

doduse jesam mu lamelu mijenjao,tek polozio pa poceo odma divljat ;)

Lamela? Jel to ono sto smrdi? :lol::lol::lol: Zato je automat zakon, ne mucis ni sebe ni njega... Covjek se veze za auto, ali kad dodje bolje nekako se staro preboli... Mada je meni gore, jer sam ja od svoje a6 pravio sve po svom ukusu, svi vikali nemoj ovo, nemoj ono, a na kraju svi zinu kad ga vide... Neka je tebi ovaj sa srecom, da se navozas cura u njemu (i nemoj dzaba da ih vozas)...:cool::cool::cool:

da,da...to je ono sto smrdi,hehhehehehhehe
hvala na zeljama i sretno i tebi sa tvojim velikim :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top