Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
hvala kolega , jos uvijek sam u potrazi i neodlucan koji model felgi ,a do tad se suska oko povecanja snage ,trebalo bi bit cca 210ks :D
 
Član
IMG_13621.jpg

Ovako nesto.:)
 
Član
Da to je to ali su to 19ke , ali ipak mislim da cu odustat od rotorki jer izgledaju puno novije nego auto . Tako da cu vjeroatno ostati izbor od rs6 c5 ili rs4 b7 ,a prije te debele petokrake
 
Član
Ucinilo mi se da je b7, moja greska. Na mobu sam pa nisam dobro vidio. Felge vrh, ja se nisam htio mijesat nesto puno oko rotorki ali evo vidim da si nahodao da to nije to
 
Član
Kad sam pogledao malo drugim ocima i pogledao felge i auto kao jednu cjelinu vidio sam da to nije to . Kad je nekako cudna linija auta svaka felga mu stoji super a nijedna ono brutalno kako ja zamisljam
 
Član
Poslusaj me, ima ti puno boljih felgi mercedesovih koji bolje stoje od audijevih, tipa multispoke, alphard, ja za passata cu tako gledati, gledao sam i audi sve je to lijepo ali nije to to...
 
Član
Pozdrav kolege , evo mene opet sa nekim novostima . Zima se priblizila pa se zimski setup nabacio . Da ne bude toliko grdan ofarbao sam felge u crnu sjajnu cisto da se malo razliku od ostalih ,ratkape imam ali je sa njima jos tuzniji :p
















Felge su znaci nove nemaju ni jedne tackice na sebi ,da li ih je neko prije radio ne znam ,ali su stvarno cista desetka




I kupljena je s4 maska ,koja bi trebala da stigne u ponedeljak ili utorak :)
 
Član
Pozdrav kolege . dugo se nisam javljao pa evo par noviteta kod mene

Kupljena je original maska i napokon ona bez znaka bacena :D auto je odma progledalo :D





Malo smo ga probali autoputem , kako je fabrika mrtva zadovoljan sam



"lijepa" zima dosla ,pa nakon 100km voznje auto izgleda ovako :(



A onda malo snjeznih radosti i probavanja quattra i ove godine u spoju sa 4 nove zimske gume



Kupljena jedna stvarcica koja je opasno falila













Lijep dan pa da malo zasjaji i on svojim sjajem :D





Onda namontirane 2 gume od prosle godine da vidimo kako lezi i narucene jos 2 nove



I ovako to izgleda









A onda slucajno ugleda ovo nazad , koje nisam zamjenio kad sam prednje mjenjao nego moze jos mjesec zbog para izdrzat ,ali dobro je proslo sreca



I naravno u roku od pola sata odma nove ate plocice ,tako da je sad kompletan kocioni sistem nov





Onda sam zatamnjio dio stopki i po meni extra izgleda



Onda stigle i 2 nove ljetne gume , tako da je i to rjeseno sve 4 nove , 2 od prosle godine 2 ove





A zatim rijesen pred zadnjii dio unutrasnjosti koji je ostecen









I jedna slika za poredjenje mislim se da uradim okvirove maske u crno sta mislite o tome i da toniram dionji dio fara u crno kao u bixenon farova



 
Član
Odlican audi na ovim felgama ce bit super, sto se tiče okvirova maske uzmes plasti dip i u crno, kad ti dojadi onda skineš i sve tako :D
 
Član
uzmes neku crnu foliju i polijepis da vidis kako ti izgleda..ako bude ok onda plastidip nabacis... inace je avdija do jaja :D
 
Član
ostavi hrom masku bolje ovako,nego da farbas, previse ond azatvoreno bude, kad pozelis crno stavi onu bez znaka :D

odlican audi
 
Top