Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
Felge su svakako druge u planu , samo ne mogu da odlucim da li rotorke nove ili felge od rs6 one sa duplim kracima
 
Član
Pozdrav ,i danas se nesto radilo . Zavrsen je konacno i veliki servis sa komplet svim remenima spanerima ,nakim amortizerom uljne pumpe , uglavnom sve . I ovime sam zatvorio stranicu vecih potrebnih i skupih ulaganja u audia . Zavrsen je v.servis ,zamajac ,set kvacila , sva ulja u autu ,filteri . Ostaje jos par sitnica koje su i nepotrebne ali zbog svoje psihe moram ,a to su jos plocice ,brusenje zadnjih diskova i svjecice . I poslije toga onda samo sto se pokvari i to je to
Set sam uzeo od febi-a i mislim da je skroz ok kvaliteta , opet sljedece mjenjanje neka bude na 60 hiljada i bice sve ok .

Majstor mi je pokazao ovaj veseli dio remena sa smjeskom ,jer sam ja slijepo vjerovao da je remenje mjenjano ,ali sada sam potvrdio da je oem remen ,jer se servis radi na 180000 sa koliko sam ga ja i uzeo a ja sam presao jos 25 000 km . Na svu srecu dobro je zavrsilo
 
Član
I danas se nesto radilo na autu .
Odradjeno je ful dubinsko ciscenje unutrasnjosti ,jer kako se blizi zima vremena je sve manje zato .
Znaci auto se odrzava redovno otprilike 2 puta sedmicno i misljenja da je prilicno cisto sto na oko i jest sve ,ali kada sam sjedala izvadio iznenadio sam se .

Jedna strana uradjena



Sjedala ociscena totalno , ispuhana tjesna mjesta kompresorom i namazana koza .


i konacno sve gotovo
 
Član
Felge bi trebale leci uskoro abd . Trenutno su mi top rotorke koje ocekujem da dodju u bih ,rok je do 15.og ovog mjeseca . A ako ne uzecemo ili od rs4 one 8-9 krakova ili 5okrake sa onim debelim kracima .
 
Član
Bice bice samo polako . Rjesavam jos par sitnica da bi ja bio miran sto se tice mehanike i onda slijede rotorke ,vjerovatno do kraja ovog mjeseca abd
 
Član
I ja sam isto misljenja ,mada su mi te oboje felge u izboru i jos one od a6 sa debelih 5 krakova ,ali rotor su prioritet i jedino ako ali ako ih ne uspijem nac cu uzet neke druge
 
Član
VIdio sam ga neki dan u sjevernom , ma idealno momacko auto ;) ,
Imao je Marex na passatu vidio sam neke audi felge petokrake od rs6 il itako nesto , a i one od passata cc su beton , te rotor su mi cudne nekako :D
Ali ukus nije isti :)
 
Top