Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
Pozdrav drustvo malo se ponovilo pa da vam predstavim novu masinicu . Golf je prodan zbog par stvari koje su se pocele kvarit a nisu jeftine pa je lakse bilo uzeti drugo ispravno nadam se 99% :p .
Radi se o Audiju a4 b6 sa 1.8t motorom sa 120kw i naravno QUATTRO pogonom :D .
Audi je uvezen iz svicarske i po meni je skoro pa u top stanju , znaci nemogce da koza nije zguzvana negdje volan izgreban prekidaci izlizani i slicno . Jednostavno sam ocuvan svime .
Na njemu su dosle neke felge 19" sa gumama 235/35 19 koje ostaju za ljeta i zimske celicne 205/55 16 .
Auto ima finu opremu a izdvojio bih kozni recaro elektricni grijani sicevi , fabricki xenon i peraci farova ,coming leaving home funkcija ,samozatamnjujuci retrovizori ,dvozonska klima ,4x podizaca i slicno .
Na autu je dodatno uradjeni neki auspusi nazad ,nasao sam papri za navodno atest u svici ali marku od njih ne znam ,svidja mi se da nisu uopste prebucni a jako fino izgledaju .
Auto je fabricki spusten . Ova 2 dana sam posvetio skroz njemu da ga dovedem u stanje kako ja zelim a to su sitnice ,promjenio sam ulje i filtere zraka,klime ,antifriz ,jednu unutrasnju manzetnu ,motoric za pranje farova i ostao mi je jos lezaj tocka jedan koji sam ja cujem a drugi tvrde da je nesto drugo ali ok :) .
Dan kada sam ga ugledao i zaljubio se :D





I odma sutradan po njega nema druge ,kuce nije ni vidio nego odma tehnicki


I sa bratom :D

Zimske gume su odma legle



I onda su krenule sitnice ,zaljepio tablicu ,ledice stavio i tako







I motor opran i spreman za nove pobjede
 
BHT Ovisnik
Audi goriiii ! :D Nek si i ti presao vise iz ćumurasa hahah i nek je sa srecom,nadam se da ce te posluziti. Mada nista dok to ne vidim ovamo. Stvarno dobro izgleda, unutra dvd ekrani,koza i sve ga bas upotpunjuje nema sta :)
 
Član
Hvala kolege :D ,audi je za mene ono bas full da ga ne urekneme pu pu pu :p vidjeces u cetvrtak stizem na kratko ,ipak sam potrebniji ovde sa quattrom nego tu hahah
 
Član
Hahaha dobro vica :p ,ne znam nemam problema sad sa dizanjem snage :p samo zazelim koliko hocu hahaha a quattro tu nema gubljenja na prenosu na cestu :p
 
Član
Odličan audi, unutrašnjost, motor, pogon sve za 5. Puno sreće i prijeđenih kilometara bez kvarova :D
 
BHT Ovisnik
Dizi kolko hoces,opet te cekam, i to na plinu hahahah :p hajde necu ti spamat ovdje,smarat cu te kad dođes hahah
 
Član
Hvala kolege drago mi je cut to :D ,audi je stvanro lijep i veliki napredak naspram golfa.
Golf kao golf je bio stvarno extra ,medjutim problem je sto imam ja tesku nogu i nonstop sam ga vrtio i forsirao osim hladnog ,znaci maximalno sam mu davao maximalno trazio ,i vecu su pocele dizne zezati ,zrele za mjenjati uvelko ,turbina pocela svirati ,zamajac mjenjao . Tako da mi je tih kvarova skupih stvarno dosta .
Naravno i ovde postoji mogucnost za iste ali je vjerovatnoca punno punoo manja .
 
Top