Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
Nekako mi strasniji izgleda kad su okvirovi crni . a da se samo znak istice . A da vratim masku bez znaka nije to to jer je ona pre monotona bez znaka . Uradicu necim za probu pa odluciti
 
Član
Tacno tako puno izgleda opasnije sa crnim grilom i crnim farovima...sto se toga tice odradio bi to piano black folijom da se slaze sa bojom auta..ostalo sve super..:D
2010_0829audis4-BlackoutUpper0043.jpg

5666254232_3d68cc808d.jpg
 
Član
evo druga mog nakon 100 godina :D normalno da ces u crno bojati ili sa folijom na sve ovo sto su rekli drugi, ja jos mislim kad to odradis slagat ce se sa zadnjim krajem jer je pomalo crn, tako samo naprijed i jos bi ja jedan detalj na felge stavio, a to su crveni cepovi audi, vise se istice tako i bit ce onda fancy autic :*
 
Super Moderator
hajd ne laze puno sat mozda 30 na sat :p
joj nisi trebo uzimati ovu dimenziju, bice ti predebele jer barum bravuris 2 i 3 imaju takve stranice i rim protektore da guma izgleda deblje u istoj dimenziji u odnosu na ostale
i da, nek si masku sa znakom stavio, bolje 300 puta
 
Član
Dobre felge, mjera :D sa gumama nisi pogriješio.. za te pare odlične :D

ja ne bih farbao krom u crno, gubi te neke specifične konture ;)
 
Član
Mislim da folija nije bitna dal sjajna ili mat ,jer ce se slagat ili sa ostakom auta ili maske koja je mat , to cu odraditi uskoro dok se malo proljepsa . Gume ce biti skroz ok jer sam bas iz tog razloga montirao jednu da vidim kako izgleda guma na felgi i viri mozda 3-4 mm samo preko ruba i to je za mene extra i zato sam uzeo 235 a ne 225 .
I kako sam gledao fabricka guma i jest 235 cak i na 17"
 
Član
Ljepotan pravi, felne mu stoje samo tako... ima i ovdje kod mene jedan sivi, tonirana stakla i takve felne ,vjerovatno s-line ovjes jer je nizi od ostalih, ljeti kad lik stavi felne i zakotrlja se, ne da auto gledat' u sebe ;)
 
Član
Hvala kolega :) spusten je kod mene na vogtland amortizerima i oprugama . Jedva cekam samo da mart krene da ih stavljam i lagano kuliranje
 
Član
Pozdrav kolege . Prije 2 noci zabiljezena lijepa kilometraza pa da podjelim sa vama


upload gambar

Jucer je dosao paketic sa ebaya . Narucene nove sijalice , ali nisu uzete fabricke od 5000k nego sam uzeo 5500k i po nekim statistikama gledao sam da je ovo no.1 sijalica ove godine kao pa cemo vidjeti kroz koji dan

image search

picture uploader

Auto je registrovano neki dan ponovo , tako da smo obiljezeili nasu godisnjicu sa predjenih 30 000km bez vecih kvarova , samo potrosni . U planu i uskoro nam je s line maska naprijed i spojler za gepek , vratili 18ke i uzivati
 
Top