Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

BHT Ovisnik
Isto tako tko ne proba pravog turbaka tjesi se da ima pilu, ravnu istokubicnom atmosfercu ahhahah :p al dobro,sminka je, kupit ces i ti nekada pravo auto :D
 
Druze Audi je tip top.I ja sam se sad zagrijao za ovo auto sa istim motorom samo nije obavezan quattro pogon.Mozes li mi reci par stvati o autu..prosjecna potrosnja,servisni interval,sa cime si zadovoljan sa cime nisi itd.
 
Nece ti nikad ici turbak kako ocekujes dok ga ne cipujes po mogucnosti skines
katalizator, onda ocekuj veliki osmijeh na licu.
Motor je fantazija 8 godina sma imao golfa svaki dan pun gas nije prosao dna d anije u blokadi bio
i nikad mu nista bilo nije sem bobina svjecica i mafa.
odlicno plin podnosi ako hoces ovo 13,7 da rijesis,
audi je beton jedno od drazih auta sa ovim pogonom i motorom, vrh!
 
Znam da ovaj motor ima dosta potencijala ali ne mislim se trkat i tjunirat auto.Ako bih ga uzeo bio bi kod mene 3-4 godine.Najbitnije mi je pouzdanost auta,potrosnja nece biti problem nadam se,mada ja imam malo tezu nogu :) Drug mi ima 1.9 tdi 96kw quattro i ako ovaj isto vuce ja sam zadovoljan,ne treba mi vise.
 
Član
Motor ima dosta potencijala to je tacno . Imam u planu do zime da ga cipujem na oko 210 ks i mislim da bi to bio dovoljno jer i sad pristojno ide u omjeru jacine i tezine ,jer je on zbog quattra tezak 1600 kg . STo se tice odrzavanja nista nije vau skupo . Upravo mi je maf crko neki dan tako da sam narucio novi a bobina u gepeku imam rezervnu :D
Na autu se uvijek nesto cacka . Uradjeni su retrovizori u orginal audi boju od s4 ,s6 ,s8 .Ugradjena kamera za voznju unazad . Uradjen komplet set kvacila sa zamajcem , veliki servis i mali opet . Auto je vec pregazilo 16000 otkako je kod mene . Sljedece u planu su mi rotor felge i mislim da bi to bilo to otprilike.

Uradjeni rukohvati i novi prekidaci za stakla





 
Član
Hvala lijepo kolega ,drago mi je cuti da neko vidi moj trud . Ima jos par sitnica da bi to sve bilo tip top i po mom ukusu :D ali polako nema zurbe
 
Top