Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

BHT Ovisnik
De bolan stavi pravi IC, sta ce ti taj mali cirkus,zar stigne proci ista kroz njega :D :D :D
 
Član
Nije problem parkiranje ,nego se ne smijem druzit s tobom vise ,lose djelujes HAHAHAH
Bola bolje ikakav nego nikakav Ic , all haj opet to sve je uredu al cuj bmw cetvrtak ,pa gdje to ima :facepalm::facepalm::p:p:p
 
BHT Ovisnik
Ja isfurao i turbake i visak cilindara,ti tek dolazis u te vode hahahah ako hoces dadnem ti ja svoj IC od volva,mozda je malo veci od tog tvog hladnjaka vode :D :D :D
 
BHT Ovisnik
Nisam ja mnogo sporiji, ne boj se,ni blizu slabiji kao sto si ti od volva i pezoa hahahH :p ja sada prelazim na 3x vise kubika od te zvizdaljke,prioriteti se mjenjaju haha :p
 
BHT Ovisnik
hahaha pa to je tvoja sramota, da na 402m uzmes prve 3 brzine i da te onda covjek uzme za 2 duzine hahaha a sta bi ti tek sad radio sa ispravnim gumama, cujem po gradu nemozes ni od semafora do semafora, SR za vikend pa bujrum oba da vidimo hahahah
 
BHT Ovisnik
Pa na pezou ni lamele ni guma,a motor 3 dana poslije crko i ubija te i on cuva lamelu , pa jadan li je i kukav taj kuvatro hahah :D
 
BHT Ovisnik
Neznam,ja sam navikao na velik obrtni, veliku snagu, da lijepi svakim stiskom, al simpaticno je to kada imas turbo i obrtnog kao bmw cetvrtak atmosferac hahah :p Za uzitak je RWD, kada hocu AWD upalim terenca hahahah :D
 
Član
Ne znam ja nista ,nisam ja odavde . Ja samo razgledam :p:p:p:p Ko ne proba kuvatra drzi se u zabludi ovakih neki cetvrtaka bmw-ova
 
Top