Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
allroad je napisao(la):
ma daj drug kakvi alu prostiraci to je vec seljakluk da pravis od auta... kupi one originalne ako vec nisu dosle a preko zime obicne gumene :D
a moj predlog za felge idu za tenzo ako su to one sto je meni BLACK KNIGHT pokazao... ja isto kontam ako uzmemo A6 da kupimo te felge

jesul to ove ?



ako su ove onda ne okljevaj drug iskreno :D

a kakva ti je sad drug muzika u audiju ? ako imas fabrickih 6 zvucnika (il kolko vec ne znam tacno) i fabricki woofer u gepeku onda ni pod koju cijenu ne diraj muziku ;)



previse ce zatvoriti auto ove felge, da je bijeli pa ajd, ali crno na crno sa ovim felama mislim da nije to to..

i ove felge idu na strogi tuning, jap style hu ha, koliko sam ja shvatio on ce nesto diskretno :)
 
Super Moderator
a ja mene sve zbuni posto smo mi kontali ovako nesto ako uzmemo A6, a A6 bi bio bijel pa zato ide crno :D
imaju ovake iste smo nisu crne nek te uzme :D
 
Član
sto se tice felgi mozes se obratiti ameru sa foruma on inace drzi volan.ba i medju najjacim su sto se tice felgi na ovim prostorima... moja preporuka obavezno crno polirane felge nikako te kromirane jer su po meni papanluk teski a i tn1 je toliko profuran da mi je muka kad ih vidim... pogledaj malo program dotz, oxigen ili oz... moja preporuka...

dotz suriken
dotz_suriken_fekete.jpg


dotz hanzo (kao moje)
dotz_hanzo.jpg


oxigin 08
crystal_black.jpg


oxigin 13
oxigin_%5B13%5D_7.5X17.jpg


oz canova bdc
oz_canova_bdc.jpg


oz 35 anniversary

35-Anniversary-425x425.jpg


rs4-web-a4.jpg

stime da bi ti dobro legle i rs4 replike crno polirane

RS4%20New%20Cosma%20R554.JPG


e da i nadam se da ne namjeravas ici ispod 18 cola jer ti se onda ne isplati uopste kupovati felge... ostani na fabrickim... pozz
 
Početnik
allroad iskreno meni su te felge bez veze i da mi je bilo koje boje auto nebi ih nikada uzeo... pike puno hvala za slike, ali od svih tih mi se jedino predzadnje i zadnje svidjaju... pa nemojte me ljudi vise ja se taman odlucim za jedno vi meni date nesto drugo sto mi se svidi :( kako ste samo kvarni to je cudo jedno.

edit: ne namjeravam ici ispod 18... razmisljam se izmedju 18 i 19... finansijski sam u redu za jedne ili druge :D evo ovaj .noke me ubjedjuje da na 19 necu imati nikakvih problema :D a samo zbog toga sam neodlucan u velicini jos uvijek... jer kontam da necu imati neke nus pojave :D
 
Super Moderator
ja bi 18'' max ;) a dobro bi mu stajale ove replica S4 ili felge od S3 pokusaj da nadjes a dotz hanzo nemoj niposto jer ne bi mu stajale a ove dotz suriken bi mu stajale pravo.. one oxigin mislim da su malo poskupe a fine su a O.Z. ove modele sam cesto vidjao :D

sretno u izboru :lol:
 
Član
Ako moze stati 19'' da nigdje ne kaci i ne zapinje onda turi..Eno Igy sa fabrickih 13'' presao na 16'' a kod tebe je 16'' pa turi 19''..Kad je bal nek je na vodi..I nek se svi okrecu otvorenih usta za audijem ;)
 
Početnik
freekvw1983 je napisao(la):
jesi tjesan.. kupio sebi novog audija a ni za diode nisi doplatio..

c c c

zezam se, nek ti je sa srecom.

ebi ga nema se ekonomska kriza u svijetu :) u svakom slucaju hvala :)
 
Član
allroad je napisao(la):
ja bi 18'' max ;) a dobro bi mu stajale ove replica S4 ili felge od S3 pokusaj da nadjes a dotz hanzo nemoj niposto jer ne bi mu stajale a ove dotz suriken bi mu stajale pravo.. one oxigin mislim da su malo poskupe a fine su a O.Z. ove modele sam cesto vidjao :D

sretno u izboru :lol:

skuplji je tenzo od oxigina... :p
 
Super Moderator
Pike_gti je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ja bi 18'' max ;) a dobro bi mu stajale ove replica S4 ili felge od S3 pokusaj da nadjes a dotz hanzo nemoj niposto jer ne bi mu stajale a ove dotz suriken bi mu stajale pravo.. one oxigin mislim da su malo poskupe a fine su a O.Z. ove modele sam cesto vidjao :D

sretno u izboru :lol:

skuplji je tenzo od oxigina... :p

pa jbg ne znam nesto oko tih cjena felgi al nekako mi oxigin izgledaju bas masivne i nekako skupe :)

opet kazem nemoj 19'' to je pretjerano sjebaces sve... 18'' i ljepse ce izgledad i bolje karakteristike ces imat i sve ;)
 
Član
Dotz suriken i oxigin 08 su mi top cojce, oz 35 anniversary ne stoje bas svakom autu vidio sam na jednoj novoj A4 (jes da su 16") i uopste joj ne stoje...Samo polako i pametno. Sa srecom u radovima i prije svega puno udobnih km ;)
 
Početnik
hvala fabia...
Izbor je pao na ove rs4 felge... vidjeo sam kako stoje na starijem modelu a4 (na forumu goca)... i te cu felge definitivno uzeti... sada je samo pitanje vremena, trenutno mi nisu potrebne, pa vjerovatno kroz mjesec ili 2 uzimam... LP svima koliko vas ima ,)
 
Član
to kume, extra mashinica samo lakapo :) Sad ga farmaj kao na bf sto farmamo ;) samo lagano i mani se seljakluka... itd :)
 
Član
Dotz suriken i hanzo su mi dobre..
A ove oxigin 08 jako zanimljive felge..i rijetke su ,sto je bitno... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top