Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Default je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Eto, kod mene je manje od 150 konja, mozemo se oprobati na proljece na crti ako Bog da ;)

evo ti postavi racunicu :D
ja imam 170 konja i 1500 kg
ti imas 150 konja i 1000 kg :D

1500kg/170hp=8,8kg po 1hp
1000kg(150hp=6,6kg po 1hp

znaci kod mene jedan konj vuche 8,8kg, a kod tebe 6,6 tako da je tvojima lakse i vjerojem da bi bio brzi :)

ovo je moje neko misljenje i moja neka raunica ispravite me ako grijesim, ali mislim da sam realan :D

Pih, odakle meni tolike konjusine :lol::lol::lol: a brate puno ti meni kila natovari, sad poslije A3M-a sam smrsao na oko 900 :cool:
 
Super Moderator
Default je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Eto, kod mene je manje od 150 konja, mozemo se oprobati na proljece na crti ako Bog da ;)

evo ti postavi racunicu :D
ja imam 170 konja i 1500 kg
ti imas 150 konja i 1000 kg :D

1500kg/170hp=8,8kg po 1hp
1000kg(150hp=6,6kg po 1hp

znaci kod mene jedan konj vuche 8,8kg, a kod tebe 6,6 tako da je tvojima lakse i vjerojem da bi bio brzi :)

ovo je moje neko misljenje i moja neka raunica ispravite me ako grijesim, ali mislim da sam realan :D


mislim da je CRX brzi jer je puno laksi... on treba oko 7.5 sekundi do 100 ako ne grijesim... al u medju ubrzanjima CRX-a nema :p

(sad kad se BLACK upali :lol: )
 
Super Moderator
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Nema kod mene medju-ubrzanja, kod mene je sve ubrzanje (sala ) :lol:

:lol::lol::lol: ma salim se i ja CRX-usa je zlo ;)
al mora se priznat da mu je i audi extra sto jes jes :cool:
:icon_exclaim:
 
Član
ee jel velika cjenovna razlika izmedju ovog sport backa i onog kabrijoleta... onaj sivi sto bas stoji u salonu?
 
Član
Sporting je napisao(la):
ee jel velika cjenovna razlika izmedju ovog sport backa i onog kabrijoleta... onaj sivi sto bas stoji u salonu?

kabrio je skup da ti jaja otpadnu... 1.9 tdi 105 ks obicnija oprema recimo bord, automatski krov, digi klima i cd player 66 hiljada...
 
Početnik
eh pojma nemam koliko je cabrio vjeruj mi :S ni jednog jedinog momenta ga nisam ni pogledao samo sam gledao a3 i a4 to je to, bas blage veze nemaam uopste koliko bi mogao da bude...
BLACK pa srescemo se vjerovatno nekada negdje na cesti, ali ne sa ovim audiem... khm... mozda u skorijoj buducnosti i ja spremim neki projekat na nekom drugom autu :)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
ee jel velika cjenovna razlika izmedju ovog sport backa i onog kabrijoleta... onaj sivi sto bas stoji u salonu?

kabrio je skup da ti jaja otpadnu... 1.9 tdi 105 ks obicnija oprema recimo bord, automatski krov, digi klima i cd player 66 hiljada...

ma ja pretpostavljao sam da je skup... pravo mi se svidja, bad bi bio kakav baja meni se cini da bih njega prvog... bas je ono prejak
 
Super Moderator
Sporting je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
ee jel velika cjenovna razlika izmedju ovog sport backa i onog kabrijoleta... onaj sivi sto bas stoji u salonu?

kabrio je skup da ti jaja otpadnu... 1.9 tdi 105 ks obicnija oprema recimo bord, automatski krov, digi klima i cd player 66 hiljada...

ma ja pretpostavljao sam da je skup... pravo mi se svidja, bad bi bio kakav baja meni se cini da bih njega prvog... bas je ono prejak

onaj A4 sto se proizvodio od 2001 pa do 2004 il 2005 ne znam tacno (mislim B6 da je serija) u kabrio izvedbi je extra lijep a vec se moze nac jeftinije ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top