Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Eh evo ga dosao je i taj dan...
stiglo je auto koje je uplaceno prije nekih mjesec i 15 dana... mojoj radosti nema kraja. Radi se o automobilu Audi A3 Sportback... duuugo sam iscekivao i evo napokon docekao. Postavicu 3 slike koje su dosta loseg kvaliteta, ali bice ovih dana uradjen neki ozbiljan photoshuting... Planova za prerade se ima, ali nekih diskretnih i minijaturnih, na proljece idu felge 100% iako na njemu imaju vec aluminijumske 16-ke... ici ce u zemlju sigurno i dobice malo tamnija stakla, to je to sto se tice planova o preradama... A sada evo par slikica pa uzivajte...

1. Postavljene registracije u auto salonu...
Edit*

2. Evo jedna slikica iz vana...
Edit*

3. I na kraju kilometar sat koji pokazuje predjenih 2,2 km...
Edit*

TO bi bilo to za sada, ja presretan :) neke ideje za felge rado prihvatam, ali ja sam licno najblizi Tomason TN1 18kama...

Veliki pozdrav svima koliko vas ima ,)
 
Član
Dobro si se ponovio nema sta...A sto se fela tice mislim da bi mu sjete dotz-ove...Sto ovaj lik iz tuzle prodaje sam ne znam jesu li 17 ili 18....
 
Član
Nek ti je sa srecom druze, zelim puno prijedjenjih kilometara i da te poslusno slusa svaki put kad krenes za kljuc ;)
 
Član
Auto je bonbona jooooj Sportback svaka cast a i boja je extra.......nek je sa srecom i da nikad nenapravis udes s njime.............pozzzzzzz :cool:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Nek ti je sa srecom druze, zelim puno prijedjenjih kilometara i da te poslusno slusa svaki put kad krenes za kljuc ;)
[/quote

naravno da će slušat nije to škoda :lol:

i to sto kazes...covjeku dojadi kad hoce upalit iz svakog puta...ljepse kad te zajebe pokoje hladno jutro :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top