Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
fin autic
nek je sa srecom .. tomassonke , pogotovo tn1 extra idu na crno auto, neces pogrijesiti ako ih uzmes ;)
 
Početnik
allroad je napisao(la):
ja mislim da je 1.9 TDI jer oni 2.0 su malo poskupi i rijetko se vidjaju... mozda i nisam upravu al i da nema motora audi je extra :D

nisi u pravu :p nije 1.9 napisao sam vec negdje da je 2.0 TDI

.nOKe je napisao(la):
fin autic nek je sa srecom .. tomassonke , pogotovo tn1 extra idu na crno auto, neces pogrijesiti ako ih uzmes ;)

znam da bi mu tomasonke extra stojale, ali prevario me onaj lik sa foruma BLACK KNIGHT pa me uputio da pogledam one Tenzo R... tako da se sada troumim oko 3 razlicte felge :)
p.s. interesuje me da li bilo ko zna gdje na podrucju sarajeva ima da se kupe oni kao prostiraci za noge ali od tvrdog aluminijuma?
edit: i zanima me da li ima neko da mi uradi muziku, znaci takodje diskretnu po mogucnosti sa sto manjim zvucnicima... imam neke ideje kako bi to moglo izgledati, a ako ima neko strucan za takvo nesto molim da se javi pa da pocnemo dogovore... sto manji zvucnici iz razloga sto zelim muziku samo za sebe a ne za "pola sela" i zato sto zelim da mi sto manje prostora u gepeku zauzmu...
LP
 
Legend
ma tomassonke, kakav tenzo..

imas na onin chuning shopovima i dole na autopijaci, samo zasto to uzimas ? :S

uzmi neke gumirane, meni su oni alu ruzni za price :icon_surprised::icon_rolleyes:
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
ma tomassonke, kakav tenzo..

imas na onin chuning shopovima i dole na autopijaci, samo zasto to uzimas ? :S

uzmi neke gumirane, meni su oni alu ruzni za price :icon_surprised::icon_rolleyes:

mozda si u pravu oticu sutra u asa auto i uzeti neke njegove orginalne i to je to da se neza*ebavam previshe... hvala za savjet ,) ma znam tomasonke mi se pravo svidjaju, ali kako sam vidjeo ove Wheel GT 6 HyperBlack ili Wheel GF 7 Black nesto mi nije dobro nikako sve kontam da bi dobro stojale :D
 
Legend
Default je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ma tomassonke, kakav tenzo..

imas na onin chuning shopovima i dole na autopijaci, samo zasto to uzimas ? :S

uzmi neke gumirane, meni su oni alu ruzni za price :icon_surprised::icon_rolleyes:

mozda si u pravu oticu sutra u asa auto i uzeti neke njegove orginalne i to je to da se neza*ebavam previshe... hvala za savjet ,) ma znam tomasonke mi se pravo svidjaju, ali kako sam vidjeo ove Wheel GT 6 HyperBlack ili Wheel GF 7 Black nesto mi nije dobro nikako sve kontam da bi dobro stojale :D
oj gdje ces u asa auto,..
jarane bezobrazno su skupi
odes u robot i kupis gumene prostirace za sitne pare, lijepi su i kulturni ;)
a sto je vaznije, dobro drze vodu na jednom mjestu.. :)

ja opet navijam za tn1 ili tn6 :icon_smile:
 
Početnik
tn6 nesto nebi, ako bi tomasonke onda tn1 i nista vishe... ali ima do toga jos jer neisplati mi se sada uzimati felge pa da stoje 3-4 mjeseca u garazi nikako :S sad neke sitne detalje i te gluposti... vidim dosta si aktivan ovde i razumijes se, eh reci mi jel imas nekoga da mi preporucis ovo za muziku? ja sam slao PM onom liku zove se Muha svi pricaju zna oko muzike, ali taj nista neodgovara tako da sam od toga odustao... bilo ko drugi???
 
Legend
Default je napisao(la):
tn6 nesto nebi, ako bi tomasonke onda tn1 i nista vishe... ali ima do toga jos jer neisplati mi se sada uzimati felge pa da stoje 3-4 mjeseca u garazi nikako :S sad neke sitne detalje i te gluposti... vidim dosta si aktivan ovde i razumijes se, eh reci mi jel imas nekoga da mi preporucis ovo za muziku? ja sam slao PM onom liku zove se Muha svi pricaju zna oko muzike, ali taj nista neodgovara tako da sam od toga odustao... bilo ko drugi???

dodaj me na msn, pa cu ti objasniti neke stvari :D
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
Default je napisao(la):
tn6 nesto nebi, ako bi tomasonke onda tn1 i nista vishe... ali ima do toga jos jer neisplati mi se sada uzimati felge pa da stoje 3-4 mjeseca u garazi nikako :S sad neke sitne detalje i te gluposti... vidim dosta si aktivan ovde i razumijes se, eh reci mi jel imas nekoga da mi preporucis ovo za muziku? ja sam slao PM onom liku zove se Muha svi pricaju zna oko muzike, ali taj nista neodgovara tako da sam od toga odustao... bilo ko drugi???

dodaj me na msn, pa cu ti objasniti neke stvari :D

dodao ako je to ovaj iz profila k_maniacs@hotmail.com
 
Član
Extra a sto se tice muzike,samo Caraudio,tj.Muha,fino kad si slobodan odes na Vrace,i fino se dogovoris sa njim,odmah na licu mjesta,eto otidi na njihov sajt www.caraudio.ba ;)

tako ti je najbolje

Muha i Faris su doktori za te stvari;)
 
Početnik
Chuza je napisao(la):
Extra a sto se tice muzike,samo Caraudio,tj.Muha,fino kad si slobodan odes na Vrace,i fino se dogovoris sa njim,odmah na licu mjesta,eto otidi na njihov sajt www.caraudio.ba ;)

tako ti je najbolje

Muha i Faris su doktori za te stvari;)

dobio sam vec drugog covjeka i cuo sam takodje samo sve najbolje, a koliko cujem takodje ima i dosta vise iskustva... tako da taj muha mi nesto otpada, a i nije mi poslovan uopste covjek kojem das ponudu prije 5 dana i neudostoji se ni pogledati... u svakom slucaju hvala puno.
 
Super Moderator
ma daj drug kakvi alu prostiraci to je vec seljakluk da pravis od auta... kupi one originalne ako vec nisu dosle a preko zime obicne gumene :D
a moj predlog za felge idu za tenzo ako su to one sto je meni BLACK KNIGHT pokazao... ja isto kontam ako uzmemo A6 da kupimo te felge

jesul to ove ?



ako su ove onda ne okljevaj drug iskreno :D

a kakva ti je sad drug muzika u audiju ? ako imas fabrickih 6 zvucnika (il kolko vec ne znam tacno) i fabricki woofer u gepeku onda ni pod koju cijenu ne diraj muziku ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top