Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uh predobro auto,kao sto si i sam rekao,samo diskretan styling i ima da grmi! Nek je sa srecom
 
Član
Default je napisao(la):
hvala svima ljudovi... boja je lava siva, ali meni je skroz crna dok se dobro ne zagledam :D a motor je DIZEL :p hvala vam svima jos jednom puno... da napomenem... rado prihvatam kulturne sacjete oko uredjivanja...

Druze nista uredivanja...Fele i zakucat i to je to!
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
Default je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
znamo da je dizel...kolka kubikaza,kolko konja??

2.0 TDI a konja... :) ajde neka barem to ostane tajna :D

ako je motor ko u octaviji 2.0 tdi isti onda je 140-ak konja :cool:

eto izdao sam te sad haha :lol:

eh zeznuo si se :p no nebitno... da se nevracam neko rece mnista uredjivanje samo felge i zakucaj ga, pa to dvoje jedino i planiram pored zatamnjivanja stakala i to je to. Jos jednom hvala vam
 
Član
super je audi, neka samo dobro služi.....
sviđa mi se što ga ne misliš puno čačkati, njemu i ne treba ništa posebno zat. mu stakla nove felgice eventualno sportske opruge (ta linija super izgleda kad se malkice spusti)....;)
 
Početnik
RCat je napisao(la):
cestitke, nek te sluzi mnogo mnogo udobnih kilometara :)

hvala RCat :)

jenny je napisao(la):
super je audi, neka samo dobro služi.....
sviđa mi se što ga ne misliš puno čačkati, njemu i ne treba ništa posebno zat. mu stakla nove felgice eventualno sportske opruge (ta linija super izgleda kad se malkice spusti)....;)

necu puno niti pretjerano nista, da upravo tako kao sto sam vise puta rekao nove felge (sad su na njemu neke fabricke 16ke aluminijumske) zatamnjivanje stakala i spustanje iako iskreno nisam vidjeo jos ni jednog ne spustenog, a kamo li spustenog kod nas ovde tako da nemogu komentarisati kako ce izgledati... ali vjerujem da nemoze biti lose nikako :) u svakom slucaju hvala nadam se da ce dobro sluziti :)
 
Super Moderator
ja mislim da je 1.9 TDI jer oni 2.0 su malo poskupi i rijetko se vidjaju... mozda i nisam upravu al i da nema motora audi je extra :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top