ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

Bravo burazere samo sastavljaj Astra je ZVJER naravno kao i svaki OPEL :123::123::123::123:
 
Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

Stiglo i ovo ...

Hvala Muha ... ;)






Onda montaza ...








I evo ga, Asteroid spusten ...


:icon_question:


A da, pa fali motor ... :D
 
Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

ahahah joj kako sam se ismijao :D cestitke na gewindi, kad se ocekuje motor
 
Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

Heh i ja gledam wtf spusten :D Kad ono nema engine :D ... Jak si brate, jak si, sve pohvale ;)
 
Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

extra je projekat,jedva cekam video da vidim kako ce da ide,inace nisi pogresio sto se tice gevindi,pravi izbor;)
 
Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

Astra je napisao(la):
ahahah joj kako sam se ismijao :D cestitke na gewindi, kad se ocekuje motor

Juce me je zvao Pavicic iz Zagreba ... veli da je blok stigao sa obrade, glava je vec davno slozena, svi lezajevi i dihtunzi su stigli i sutra pocinje lagano sklapanje ... ubrzo bi i motor trebao biti vracen tamo gdje pripada ...

sreckoas je napisao(la):
extra je projekat,jedva cekam video da vidim kako ce da ide,inace nisi pogresio sto se tice gevindi,pravi izbor;)

Vjeruj da i u meni vec gori ... a ne znam kako cu izdrzati onaj period razradjivanja motora, da je bar malo ne stisnem ... :D
A sto se tice gewindi, odavno sam ja njih zacrtao, samo sto uvijek iskrsne nesto prece, jbg ... :icon_rolleyes:
 

IGY

Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

svaka cast
znaci sad je pored toga sto je brz,ljep,atraktivan..... jos i stabilan :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

Respect za projekat ;)..

Cim dobijes priliku da ispitas KW , postavi utiske ... Posto i ja planiram uskoro naruciti ...
 
Član
RE: Asteroid - KW V1 inox

bmw 330d je napisao(la):
Respect za projekat ;)..

Cim dobijes priliku da ispitas KW , postavi utiske ... Posto i ja planiram uskoro naruciti ...

Tesko da cu ih uskoro ispitati kako valja, posto asteroid mora prvo na lagano razradjivanje ... a sto se tice utisaka, vozio sam od kolege astru f gsi, sa kw ovjesom i vozi se kao po sinama, a i masa drugih ljudi koja se vozi na kw-u ima samo rijeci hvale ... ;)

IGY je napisao(la):
svaka cast
znaci sad je pored toga sto je brz,ljep,atraktivan..... jos i stabilan :cool::cool::cool:

Nego sta ;) ... Morao sam se odluciti na ovaj korak, posto i sa ovih 315 KS koliko smo je mjerili zadnji put, bile su pune ruke posla drzati je na pravcu, a sad planiramo jos malo dici snagu, tako da je ovo bilo neminovno. Razmisljao sam cak o KW V2 varijanti, ali su me ubijedili da nema potrebe, zato sto je auto namijenjeno da se vozi 99% na obicnoj cesti, a vrlo malo, ili nimalo po stazi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top