ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

E nek si mu rekao...:lol: svaka cast na radovima nema dalje...jos malo pa ce on opet paliti i zariti Gradiskim ulicama...:123:
 
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

Nove vijesti ...

Danas bio u Zagrebu i preuzeo motor, eno ga zamotan u celofan, kao da sam ga u cvjecari kupio.
Sastavljenje ce sacekati jos malo, jer Asteroid ide sutra kod lakirera na pripremu i farbanje, pa kad se to zavrsi onda ubacujemo motor i to je onda to.

Evo par slika ...









 
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

Hoće li biti Asterioid 24/25.4. na bazenima na Tuning show-u? Maksuz sam mislio doći iz Zenice da ga vidim ;)
BTW prva liga čitav projekat...
 
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

Hvala svima na podrsci ... ;)

metalmir je napisao(la):
Hoće li biti Asterioid 24/25.4. na bazenima na Tuning show-u? Maksuz sam mislio doći iz Zenice da ga vidim ;)
BTW prva liga čitav projekat...

Ne znam sta bi ti rekao ... po nekim planovima trebalo bi da bude sastavljen do tad, ali nisam 100% siguran, nesto uvijek iskrsne ...
 
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

svaka cast,vjeruj mi da sam propratio kompletan projekat,cak sam neke stvari gledao po vise puta,bogami skidam kapu,to sto radis je bas PRO,,jedva cekam da vidim krajnji rezultat,a do tada sretnooo;);)
 
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

mtopic je napisao(la):
Hvala svima na podrsci ... ;)

metalmir je napisao(la):
Hoće li biti Asterioid 24/25.4. na bazenima na Tuning show-u? Maksuz sam mislio doći iz Zenice da ga vidim ;)
BTW prva liga čitav projekat...

Ne znam sta bi ti rekao ... po nekim planovima trebalo bi da bude sastavljen do tad, ali nisam 100% siguran, nesto uvijek iskrsne ...

Ja sam mislio svakako doći, a najviše bi volio Asteroida vidjeti, pa se nadam da će biti gotov do tada... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top