ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

Danas se malo radilo ...














Znaci i ostatak motora je izvadjen, zajedno sa mjenjacem. Blok motora je ogoljen i sljedece sedmice saljem ga u Zagreb na obradu stublina na prvu specijalu.
Glava je vec slozena i ceka da je preuzmem.
Klipovi i klipnjace su stigli i zajedno sa blokom ce u Zagreb, tako da ce biti spakovani kad se blok zavrsi, a onda sklapanje.
Naravno, podrazumijeva se da ce svi lezajevi i svi dihtunzi i semerinzi biti stavljeni novi, original GM.

Dok se motor ne sklopi, ja cu malo da se pozabavim uredjenjem motornog prostora. Ono sto je ostalo sivo, bice ofarbano u crno. Neki detalji od plastike ce se farbati u narandzasto i jos par sitnica ce biti dovedeno u red, cisto iz estetskih razloga

Toliko za sad...
 

LSD

Član
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

nenormalno mi se svidja sve ovo oko auta i proekta...nadam se velikom uspjehu s autom
 
Član
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

buraz skidam kapu,svaka cast,mislim da ne postoji vise nista sto se vec nije reklo za tvoje auto. Mogu samo da ti pozelim srecu,da te prati u svim tvojim radovima;););)
 
Član
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

Svaka cast drug jos jednom, samo naprijed, i izvjestavaj nas ;)
 
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

puno sreće u radovima, ne sumnjam da će nakon
ovih zahvata asteroid biti i bolji i ljepši nego prije:cool:
 

IGY

Član
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

davno sam ja rekao, da ce tvoje auto biti najljepse-najbrze, jedini trkac sa origigi LSD itd itd
samo tomasonke ti necu prezaliti sto si skinuo, al hajd :cool:
sretno druze u nastavku planova
 
Član
RE: Asteroid - Lagano pocinjemo ...

Evo maloprije sam preuzeo dijelove ...










Znaci, ARP sarafi glave, COMETIC metalni dihtung 1.87mm, K1 klipnjace (trebale su biti CARILLO, ali ove su jos bolje) i klipovi WISECO, neka nova serija, oblozena teflonom i sa pojacanim bolcnima
U ponedeljak idem u Zagreb da to sve odnesem na obradu i sklapanje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top