ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

Evo jos malo dobrih vijesti ... ;)

Maloprije me zvao Pavicic iz Zagreba, kaze da je motor sastavljen i da mogu doci po njega ...
Jos samo da prodje ovaj kijamet i odo u Zagreb, a onda ubacivanje motora u Asteroida ...

Ne mogu docekati ... :123:
 
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

Ovo je već PRO...:cool::cool:
Svaka čast na ovome, samo sam ti htio reći da ti ne valja meheničar :lol::lol::lol::lol:
Svaka čast na ovom projektu..
Zahtijeva mnogo živaca i truda, al će se u isplatiti svakako ...
 
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

Alen_P je napisao(la):
Ovo je već PRO...:cool::cool:
Svaka čast na ovome, samo sam ti htio reći da ti ne valja meheničar :lol::lol::lol::lol:
Svaka čast na ovom projektu..
Zahtijeva mnogo živaca i truda, al će se u isplatiti svakako ...

A sta cu kad nemam boljega ... kakav je takav je, posluzice ... :lol:
 
Početnik
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

pa ja to sto nema motora nema veze bitno je da je KW na autu :)
 
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

muha je napisao(la):
pa ja to sto nema motora nema veze bitno je da je KW na autu :)

Pa jasta ... :lol: prvo krov, pa pnda temelj :lol:

Neg rec ti men, kolko konja su one naljepnice sto's mi poslo? imaj dvi male i jedna velka? Da znam kad budem mapiro avto, da ne preceram sa tim konjma
 
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

mtopic je napisao(la):
Evo jos malo dobrih vijesti ... ;)

Maloprije me zvao Pavicic iz Zagreba, kaze da je motor sastavljen i da mogu doci po njega ...
Jos samo da prodje ovaj kijamet i odo u Zagreb, a onda ubacivanje motora u Asteroida ...

Ne mogu docekati ... :123:

Ma ja nebi mogao docekati ja bi krenuo pa sta bude,takav sam,a za ovo sve nemam rijeci extra;)
 
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

joj joj topicu opet se pokazujes da si medju najboljim tunerima u bih i sire stvarno respect na uradjenom i ulozenom

na ljeto ako ufatim prilike doci cu do gradiske da vidim stroj uzivo mada ja mislim da cu redovan biti i na race-ovima ove godine pa da cu gledati asteroida sto leti
 
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

TDi Power je napisao(la):
Ma ja nebi mogao docekati ja bi krenuo pa sta bude,takav sam,a za ovo sve nemam rijeci extra;)

Ma krenuo bih i ja, ali planirao sam jos nesto obaviti usput, a snijeg me j*be, pa cu sacekati jos koja dan, ne bi li se smirilo ovo sr*nje

mirza_mali je napisao(la):
joj joj topicu opet se pokazujes da si medju najboljim tunerima u bih i sire stvarno respect na uradjenom i ulozenom

na ljeto ako ufatim prilike doci cu do gradiske da vidim stroj uzivo mada ja mislim da cu redovan biti i na race-ovima ove godine pa da cu gledati asteroida sto leti

Samo se javi ... vremena za pivu se uvijek nadje ;)
 

MTR

Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

vi iz Gradiske ko da ste rodjeni u karteru od motora :lol: , ima li iko gore da ne ganja auta ili motore :cool::cool::cool::cool::cool:

cekamo video ili slike ;)
 
Član
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

koliko si platio gewinde i gdje...ak nije tajna..;)
a u svakom slucaju auto je predobar...
 
Legend
RE: Asteroid - Jos malo pa sklapanje ...

mtopic je napisao(la):
Evo jos malo dobrih vijesti ... ;)

Maloprije me zvao Pavicic iz Zagreba, kaze da je motor sastavljen i da mogu doci po njega ...
Jos samo da prodje ovaj kijamet i odo u Zagreb, a onda ubacivanje motora u Asteroida ...

Ne mogu docekati ... :123:

sretno druze , nadam se da ce astra brutalno ici !!! :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top