ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nivoST je napisao(la):
Berza je napisao(la):
Ja sam drugovi bio veceras i pitao lika za svoje auto.Kaze moze se naruciti pokazao mi u katalogu farove imaju za sva auta.Kaze narucuju iz Hrvatske preko neke firme ceka se 15 dana da stigne.
Za moje auto angel farovi su 180 eura, tako je rekao sad jel mu vjerovati nemam pojma, al nece se valjda sa tim zezat, radi s tim od toga zivi.
Ako nekoga zanima jos nesto mogu otici i pitati samo mi posaljite poruku za koje auto.

brate mili nije se ta firma rodila u hrvatskoj da je tako povoljno, tržište je preveliko tako da bi taj liko ovo prodava u hrvatskoj po trostruko većim cjenama a ne dava ode badave (ja san sve naše firme privrnija naopako z ana bavu ovakve opreme, al čak i kod nas to dovlači ekipa iz raznih država, tako da.....)

najlakše vam je napravit group buy i onda jedan ode do njega naruči šta je potrebno svima i ako stigne platiš a ako ne onda briši post ko da se nikad ništa nije dogodilo

:smajli32:

Druze niti sam ja pitao koja je firma u Hrvatskoj niti me zanima.Covjek je bukvalno ovako rekao kako sam napisao.Napisao sam dal mu je i vjerovati ko zna al ja cu mozda da narucim ovih dana ako stignem pa cemo vidjeti sta ce reci.
 
Član
Pa to je ta cijena neka normalna,nije baš toliko povoljno,180eura...Velika je razlika,u naslovu teme piše da su AE 220KM,a zapravo su 360...
 
Član
MOZETE PRICAT STA OCETE I DA JE LAZ I SVE, MENI DOLAZE SAD U PETAK FAROVI ZA PASSAT 5 SA DAYLINE DIODAMA ZA SAMO 280 KM, A GLEDO SAM CIJENE SVUDJE SU VISE NEGO DUPLO SKUPLJI....
 
Član
Bok tuneri hehe mozeli mala pomoc imam clio 3 treba ju mi farovi i stope led mozeli ko nabaviti i cijena molim hvala unapred poz n4ke
 
Član
ma sve dzabe za pravu raju:D:D

pogledaj dole,imas a3m,taxi-bar,vidi kod njih...gledaj malo teme,ne samo naslove:cool:
novi si pa ti halalimo:cool:
 
Član
rile_89 je napisao(la):
MOZETE PRICAT STA OCETE I DA JE LAZ I SVE, MENI DOLAZE SAD U PETAK FAROVI ZA PASSAT 5 SA DAYLINE DIODAMA ZA SAMO 280 KM, A GLEDO SAM CIJENE SVUDJE SU VISE NEGO DUPLO SKUPLJI....

Danas sam i ja sa covjekom razgovarao i isto mi je rekao 280KM samo jos da mi javi datum kada bi trebali doci:icon_smile:

Isto mi je rekao da je juce roba stigla i da je isporucio jedne u Tuzlu:icon_smile: to je garan tebi rile_89:cool:

PS.Jos samo da se javis da vidim kako stoje na autu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top