ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
covjece ANGEL ANGEL ANGEL napiso si 30 puta angle :lol::lol:

napisao sam toliko puta da nebi netko ko je glupo skontao da su obicni farovi nego da se zna...kad neko provjeri...tj bas naruci neka stavi na ovaj post ima li sta od toga posto sam nasao felge sa gumama jeftine u oglasima pa cu radje za to dati prve pare pa onda za lonac i onda idu farovi i stope...

edoze je napisao(la):
vidjecu ja danas da dozujim,tu ima videoteka,i firma koja se bavi prodajom materijala za grijanje,vodovod i tako,zar ne?mislim da je to to,bas me zanima sta imaju u ponudi,par jarana mi je govorilo da pogledam po netu farove i stopke al su odustali zbog cijene...hvala puno;)

jest to ti je to bila nekada videoteka tropic tu...to ti je to...de mi reci znas li slucajno imali gdje u ZE kupiti adaptere za felge...naso felge raspona 4x100 a trebaju mi 4x108 pa bi uzeo te adaptere ako znas gdje ima da mi javis...hvala ti
 
bulex je napisao(la):
ima li slika kakvih.....

kakavih ti slika treba, ako mislis farova i stopa, nazalost nema jer je to katalog na papiru od dectane i iz njega se izabire...mada sta god da nadjes na netu osim ako je ono naj novije sto je tek izaslo mislim da nema jer sam i ja naso jedne stope za svog lava na netu ali ih nema tamo u katalogu jer su te stope tek izasle prije koji mjesec...mislim da oni imaju internet pa ako nista nazoves posaljes im sliku sta hoces pa neka vide imaju li takvih sto ti trazis ako nisi iz ZE...pozz
 
Član
Slažem se s damirom da je e-bay zajeban opasno ja sam kupio zadnje stopke za kadett-a e crne opasno dobre ali jbg 60eura + 15 eura poštarine da dođu iz jednog mjesta u drugo mjesto u njemackoj i sad kad su dosle u njemacku sad vozacima autobusa moram dati 20 eura da bi mi stigle ovamo mislim još ih cekam i sada sve to ispanejeb... 95 eura skuplja pita nego tepsija stoga bolje narucit od nekog od raje kao Damir ili sl...
 
poz, evo ima vas dosta koji su trazili broj od radnje, pa dajte recite ima li sta da i ja znam...to mi je 3 na prioritetu trenutno sam kupio lonac pa trebam felge s gumama pa tek onda cu da uzimama farove i stopke...ako je neko narucio molim vas da posatavite sta se desilo..jel to stvarno tako ili ne...jer ja sam samo imao informaciju a nisam isprobao sam...pozz
 
Početnik
mozda on ima katalog od Dectane-a i to je sve od Dectane-a, Riegera i slicnih...

Kako god , evo dogovoricemo se da uzmem sve sto moze nabaviti po tim cjenama odmah , nekih 30 - 40 000km jer mi je puno isplatnije nego iz Dectane-a, IN Pro a i slicnog vuci robu....


Nije zajebancija nego ozbiljna ponuda....

Niko od proizvodjaca pa ni JOM, FK i ostali low end brandovi nema takve cijene ni blizu u exportu , znaci cijene su u njihovom skladistu 1000KM - 2000KM od BiH ...
 
evo raja ja i zaboravio za ovaj svoj post haha...bio kod vlasnika nedavno i malo razgovarali...nacin na koji dobiva tako jeftino jeste da imaju nasi ljudi koji rade u dectane i oni dobivaju jeftino pravo ili kradu ko zna haha ipak je to bosanac...i onda on od njih kupuje po extra jeftinoj cijeni...pa eto da znate i to...a evo gore je covjek vec reko da je isprobo i da je pravo..pozz
 
Član
de nabavite i broj pa cu ja jarana nagovoriti,on je musterije da nabavi za pug 206farove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top