ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve ti ovo u roku 15 dana moze isporuciti Fele,stoga mu posalji PM,i sve dobijes za 15 dana

Pozz ;)
 
evo ovako pregledao sam do sada sve napisano i da sada ne odgovaram jednom po jednom...ovako...ja radim kao personalni asisten u zenici imam peugeot 206 i prije 2 mjeseca odem u tu radnju pitam covjeka iz interesa pokaze mi katalog ima znaci kromiranih, angle eyes, LED sta ti ja znam bas ono sto je meni trebalo ali nisam imao para...prije 5 dana se prijavio na bhtuning i pitam ljude ovdje koliko kosta mislim da je fele ili neko drugi nemoj te mi vjerovati kaze za mog peugeota 480KM angle eyes samo...ja tako post napravim i ljudi kazu de to provjeri....sinoc oko 17sati odem tamo i fino upito imali ima pokaze covjek katalog od DECTANE i u njemu sve kao sto sam naveo ima za BMW, RENAULT, PEUGEOT, VW; SEAT i mozda ima jos neki drugi proizvodjac....i kad sam pogledao pitam ga ponovo jer je gazda bio prosli put a sinoc radnik i pitam znaci jel ovo 400KM skupa sve.. govori radnik maja tako ti to dodje otprilike 220KM farovi po tvom izboru iz kataloga i 180KM stope isto po tvom izboru iz tog kataloga...e sad pito za ostala auta kaze otprilike iste cijene za sva auta...e sad ako meni neko ovdje moze ponuditi za peugeot 206, 2000god. crne angle eyes farove i crne LED stope za manje para...dajte ljudi hocu da kupim necu da se rasipam parama... stavio sam post samo iz razloga sto vidim samo farove mi neko reko da su 480KM a vamo naso ima jeftinije a svi kupujete za duplo vise i jos vise...i sto nebi reko ljudima jer znam da kupujete a dat tolike pare i meni je preskupo...iskljucivo sam trazio br. tel. jer se neki na postu govorili daj broj...pa ko hoce neka izvoli dat cu mu broj preko mm-a da nebi izbrisali post jer su vec 2-3 puta brisali nisam znao da se nesmije reklamirati firme :icon_question: ....to je koliko vam ja mogu reci a sad otkud kako i sta nemam pojma cak mi je i radnik od sinoc reko neznam koji mu je fazon jer je i on gledo na netu dectane stranicu kosta toliko ali u eurima...e sad kako on to nabavlja duplo jeftinije nemam pojma...nazovite pa pitajte ako hocete...poz od mene...i jos jednom znaci trazim za peugeot 206 angle eyes crne farove i crne LED stope, ako imaju i karambolke, pragovi i ostale stvari za tuninga molim te da mi se javite jer hocu lava da napucam...jos jednom pozz
 
Član
e svasta...jel jos iko zvao za ovo:icon_question: ne mogu da vjerujem da je priblizno ista cijena farova za golf 2 i bmw e46 nigdje veze
 
Član
gdje je ta firma,da odem?nisam cuo da ima negdje,cuo sam za onu samo ispod bivseg karachija,gdje je sad onaj salon,znas vec kak se zovu,i samo kao oni imaju ponesto od tih dijelova?ak moze opis gdje se nalaze?hvala unaprijed;)
ne smijes reklamirat jer je to u nekom smislu konkurentska firma taxi-baru,a3m-u,a oni placaju za svoje mjesto na ovom forumu,bar tako ja mislim;)
jel pug sad stock,ak ima nesto posebno mozda sam te i vidjao po gradu,i zapazio ;)
 
arminnn je napisao(la):
e svasta...jel jos iko zvao za ovo:icon_question: ne mogu da vjerujem da je priblizno ista cijena farova za golf 2 i bmw e46 nigdje veze

neznam ni ja vjeruj mi, nisam ni znao kolike su cijene farova i tih stvari, medjutim kad mi prekucer rece neki od ovih sto prodaju da su angle eyes sami preko 400KM za mog peugeota odmah sjetio se ovoga da ima sve za 400KM i farovi i stope, nigdje veze...al eto dobio sam poruka ljudi kojih interesuje otkud...ja sam im dao broj pa neka oni zivkaju...

edoze je napisao(la):
gdje je ta firma,da odem?nisam cuo da ima negdje,cuo sam za onu samo ispod bivseg karachija,gdje je sad onaj salon,znas vec kak se zovu,i samo kao oni imaju ponesto od tih dijelova?ak moze opis gdje se nalaze?hvala unaprijed;)
ne smijes reklamirat jer je to u nekom smislu konkurentska firma taxi-baru,a3m-u,a oni placaju za svoje mjesto na ovom forumu,bar tako ja mislim;)
jel pug sad stock,ak ima nesto posebno mozda sam te i vidjao po gradu,i zapazio ;)

ma nije uopste firma nego radnja mala jedna autodijelova, kad ides od shoping centra prema crkvicama, prodjes nadvoznjak i onda s desne strane imas verdi i parking od verdija, odmah nakon parkinga ima mala crvena kucica a pored nje ima velika kuca na 3 sprata i tu ima nekih dijelova za auta nisam ulazio...ugl odmah nakon parkinga od verdija....a nije nista radjeno jos uvijek na njemu, mada planiram da ga dobro napucam ali s vremenom nemogu sve odjednom, moram stan renovirat...a nije ti tesko da me ne zapazis, kad vidis plavi peugeot 206 koji je najprljaviji znat ces da sam ja haha...nikad vremena da ga operem lol :p
 
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
za mog auto su oko 350dollara :icon_smile:

samo angel eyes

pa dobro u kanadi je to malo skuplje za angle eyes ali zato bodykits i ostalo, znam kako je zivio sam u saskatchewanu 4 godine...u kojem gradu ti zivis( provincija)???
 
Član
vidjecu ja danas da dozujim,tu ima videoteka,i firma koja se bavi prodajom materijala za grijanje,vodovod i tako,zar ne?mislim da je to to,bas me zanima sta imaju u ponudi,par jarana mi je govorilo da pogledam po netu farove i stopke al su odustali zbog cijene...hvala puno;)
 

IGY

Član
oj poceli ste tekstove ogrmone pisati, pa sta vam je sto toliko dizete prasinu oko toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top