ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a taj hyundai accent je:icon_rolleyes:
godiste,i tako to
ima ovo,negdje:D
attachment.php
 
Član
zna li iko sto se ovi ovaj damir i armin (cini mi se tako se zovu) ne javljaju na mob

jeli vise ne rade sa tim ili sta


i jeli tko slucajno zna imaju li u a3m led crne stopke za 206-icu posto nisam upucen
 
Član
samo prije nego sto posaljes upit u a3m, dobro razmisli o zalbama raje na a3m. mozda nikad i ne vidis te narucene stopke. u najboljem slucaju, doci ce ti nakon 4-5 mjeseci...
 
Član
ma za a3m sam pitao jer mi se ovi tuzlaci ne javljaju nikako a trebaju mi stopke jer mi je jedna razbijena u subotu
a takodjer razmisljam i o onima taxi bar ili tako nesto
nevazno ko je samo da dobijem stopke
naravno kad bi otisao kod a3m ne bi uzimao ako se treba naruciti
 
Član
respo je napisao(la):
ma za a3m sam pitao jer mi se ovi tuzlaci ne javljaju nikako a trebaju mi stopke jer mi je jedna razbijena u subotu
a takodjer razmisljam i o onima taxi bar ili tako nesto
nevazno ko je samo da dobijem stopke
naravno kad bi otisao kod a3m ne bi uzimao ako se treba naruciti

Ja sam a3m poslao poruku, odgovora nisam nikad dobio... čekao nekih 5 dana i ništa... i onda sam poslao Radmili (TAXI BAR)... odgovorila mi isti dan... i razmijenuli nekoliko poruka tokom 2-3 dana... kod njih se ne čeka dugo ništa... 3 dana najdalje ako imaju na stanju, ako nemaju, naručiš i kad stigne kod TAXI BARa, javi ti Radmila i pošalje na adresu i tek onda plaćaš... ništa unaprijed.

U A3M sam se razočarao kad sam slušao momka dok zove Sloveniju zbog dijelova koje je naručio u A3M u Banja Luci, par mjeseci čekao i onda Sloveniju nazvao... i šta kažu za A3M kod nas, to je za nepovjerovat... uglavnom, kad se naruči iz Ljubljane stiže u BiH u toku sedmice, ako slučajno nemaju na stanju onda oni odmah zovu Zagreb i otamo se šalje... Uglavnom nema čekanja, zbog čega se čeka po 2-3 ili više mjeseci kad se naruči iz Banja Luke ?!!!

pozdrav.
 
ova tema je otvorena prema informacijama koje sam ja dobio od sefa radnje jer sam planirao ja sebi uzimati...e sad kriza ufatila tako da ja nisam nista uzimo par prijatelja je pokusavalo valjda pa je bilo tako cekanja i svega i ni neznam jel ikad ista stiglo bit ce prije da su svi odustali pa da dalje ne duljimo da se zakljuca ova tema ko hoce nek zove pa provjerava ko nece nemora...ja sam samo htjeo uslugu uciniti posto mi je receno da je tako jeftino da ljudi ne placaju 2 ili 3 puta vise na drugim mjestima jer znam kako je kad se mora iskesat par stotki...

znaci LOCK!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top