ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja zaboravio,a svaku noc se vozikam kraj autodijelova...vidjecu da bar broj nabavim,ak se sjetim...
niss ne obecavam:D
 
Član
ev danas se sjetio forumasha pa nabavio broj:cool:
nisam zvao,nisam bio
032 / 249 - 122
062/ 985 - 489
autodijelovi nino
ako neko bude zvao nek napise jel stvarno ovako kako pise u temi ;);)
 
Član
mene ne zanima to,mislim,necu kupovat,al me zanima jel tacno:D
a ne prolazim tim dijelom grada,samo navecer,da se navratim,a mrsko mi zbog toga ici:lol:
 
Član
Zvao ja milion puta, dosadio sam i sebi, a kamoli njima... Uglavnom, nema na stanju, nema taj model, bice iduce sedmice, zovi kasnije, jesi li ostavio broj, javicemo ti....i tako do danas... zvacu sutra opet, jer mi je jedan od njih rekao da je vec nabavio stopke za a6, pa ako je nabavio za jednog, moze i za drugog... Koliko je to sad tacno pitanje je...
 
Član
pa nazoves i pitas:D
btw. ja na tipu nikad nisam ni vidio neke aftermarket styling stope i farove,uglavnom su stock
 
Član
Ja sam drugovi bio veceras i pitao lika za svoje auto.Kaze moze se naruciti pokazao mi u katalogu farove imaju za sva auta.Kaze narucuju iz Hrvatske preko neke firme ceka se 15 dana da stigne.
Za moje auto angel farovi su 180 eura, tako je rekao sad jel mu vjerovati nemam pojma, al nece se valjda sa tim zezat, radi s tim od toga zivi.
Ako nekoga zanima jos nesto mogu otici i pitati samo mi posaljite poruku za koje auto.
 
Član
Berza je napisao(la):
Ja sam drugovi bio veceras i pitao lika za svoje auto.Kaze moze se naruciti pokazao mi u katalogu farove imaju za sva auta.Kaze narucuju iz Hrvatske preko neke firme ceka se 15 dana da stigne.
Za moje auto angel farovi su 180 eura, tako je rekao sad jel mu vjerovati nemam pojma, al nece se valjda sa tim zezat, radi s tim od toga zivi.
Ako nekoga zanima jos nesto mogu otici i pitati samo mi posaljite poruku za koje auto.

pitaj ako ti bude usput, koliko para su angel eyes za bmw e30
 
Član
Berza je napisao(la):
Ja sam drugovi bio veceras i pitao lika za svoje auto.Kaze moze se naruciti pokazao mi u katalogu farove imaju za sva auta.Kaze narucuju iz Hrvatske preko neke firme ceka se 15 dana da stigne.
Za moje auto angel farovi su 180 eura, tako je rekao sad jel mu vjerovati nemam pojma, al nece se valjda sa tim zezat, radi s tim od toga zivi.
Ako nekoga zanima jos nesto mogu otici i pitati samo mi posaljite poruku za koje auto.

brate mili nije se ta firma rodila u hrvatskoj da je tako povoljno, tržište je preveliko tako da bi taj liko ovo prodava u hrvatskoj po trostruko većim cjenama a ne dava ode badave (ja san sve naše firme privrnija naopako z ana bavu ovakve opreme, al čak i kod nas to dovlači ekipa iz raznih država, tako da.....)

najlakše vam je napravit group buy i onda jedan ode do njega naruči šta je potrebno svima i ako stigne platiš a ako ne onda briši post ko da se nikad ništa nije dogodilo

:smajli32:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top