Angel Eyes - napravi sam

Angel Eyes - napravi sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne znam bogami. moras otici gore i vidjeti. Ja sam pitao za svoj kad sam bio zainteresiran da kupim. tako da nisam siguran. Ona upise na papir model koji se izabere i zovne lika u njemackoj i pita za cijenu. tako da ipak ces morati otici da vidis
 
Legend
ja poredovno pratim na e-bay-u austrijskom,za golfa trojku ima vise modela,al inace od 150 do 200 eura da biras...
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa jest, al dok platis postarinu i carinu dobijes istu cifru, to je ta okvirna cijena od nekih 200-300 eurica.
 

IGY

Član
ko zna jeftinije mu je napraviti, ja sam malo vijezbao na starim farovima kad sam kupio kristalne, i nije bilo lose samo nisam imao zivaca dalje i bilo me malo strah otvarati moje, jer su tad bili 160 KM, prije odprilike dvije i po godine, i bilo me strah da sta nezajebem, a na dvici nestoji nesto extra veliki farovi za to, da su manji bilo bi lijepse
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nije ni lose na dvici, vidjao sam i fino je, mozda dok se spusti auto pa nekako mocno izgleda, tj manje, opticka varka :)
 

IGY

Član
ima jedna dvica u gradu, crvena ima ih, rucna izvedba i nije lose, ali on je zakucan i ima 16-ke
 
Član
e ovako ja sam pravio angel eyes i uspio sam, ispagnu extra samo treba imati zivaca za one male cize,svjetle extra sa onim obicnim diodama iz upaljaca i treba rezati cize skoro jednu do druge da ispane kako treba.Postavicu sutra slike pa ce te vidjeti
 
Član
@emirEX_sa za te pare sigurno neces dobiti xenone, mozes dobiti angel eyes sa lupama kao sti si vec i postavljao slike a za xenone ces morati prici jos 500km
 
ima edo pravo mislim da sa xenonima cijena raste duplo...nego emire daj nam br ako imas od te radnje da se raspitam koliko bi doslo za moj bibi...
 

JD.

Član
upravu je edo, tu samo dodju angel eyes farovi, sa socivima za xenone, ali xenon kit se odvojeno radi i placa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top