Angel Eyes - napravi sam

Angel Eyes - napravi sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
igyracer je napisao(la):
one neonke na radjnama sto svijetle, debele su bar cenat u precniku i mogle bi stati u far od fapa da se neprimjeti, a kao sto rece emirEX_sa te neonke rade na frekfenciji manjoj od 50HZ tako da od toga nema nista, ima mogucnost da se obori da radi na manjem naponu (a tu ide par dioda, tranzistor i tiristor) pa se to sve poveze preko priguusnice i dobije neki napon na naizmijenicnoj struji, i onda da to prebacis na istosmijernu stavis jedan "grecov spoj" (koji se sastoji od 4 diode unakrsno povezane)
i to sve skopcas na auto i uz veliku pomoc dragog Boga mozda to i zasvijetli, ali kao sto rece alenx to bi na nasim cestama radilo dan dva naletio bi na rupu ili presao preko sina i to bi onda bio uzaludan trud, tako da je to najlakse napraviti kao sto je vec alenx pokazao na svojim primjeroima

Upravu si u svemu.
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Polo je napisao(la):
isplatnije a i funkcionalnije je ovo i super izgleda

za issplatljivost se stavlja ? jer far se mora otvarati a zatvoriti se ne moze nikada onaka kao sto je fabrika to uradila;)
moze moze ja sam skido far jednom nesto jebeniso sjenila.zatvorio ga i vjeruj mi nikad nista
 

JD.

Član
dzaba nije to isto, uzeti gotove farove iz fabrike i rastavljati i sam petljati po faru.
 
Član
JD. je napisao(la):
dzaba nije to isto, uzeti gotove farove iz fabrike i rastavljati i sam petljati po faru.
sto jest jest.en sto kad kupis angel eyes farove ti farovi su providni i sve je sklopljeno da nemoze bolje a kad ti radis onda je problem da angel eyes ne spadnu onda zajebancija otvaraj far opet pa vracaj kako je bilo i tako par puta pa ti dopizdi pa onda moram far cekicem stucat i tako to.a na kraju krajeva nisu nam ni providni farovi i to se ne bi tako dobro vidilo ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top