Angel Eyes - napravi sam

Angel Eyes - napravi sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
ja sam pravio ove Angel Eyes i vjeruj mi nije to to, drugo trebaju ti kristalni farovi a trece nemoj to raditi poceo si ulagati u auto i nemoj ovim sve pokvariti bolje ti je sacekaj malo al nek to bude kako treba. Ovo je moje misljenje i ne moras ga uvaziti al nemoj me pogresno shvatiti. Original je original
 
ma nisam ni mislio da stavljam ovo na svoje auto,mislio sam da je projekat kao projekat jako koristan...i jeftin!!!A sto se tice linije(cize) izgleda da ce ipak da padne...ali neka jos malo dok sunce pusti korjenje,pa onda polako...POZZ za sve
 
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma nisam ni mislio da stavljam ovo na svoje auto,mislio sam da je projekat kao projekat jako koristan...i jeftin!!!A sto se tice linije(cize) izgleda da ce ipak da padne...ali neka jos malo dok sunce pusti korjenje,pa onda polako...POZZ za sve


Ma bit ce sunceta, na proljece ti je najbolje.
 
Administrator
ma ta linija ok al prvo se raspitaj imaju folije sto prave reklame za izloge nisu skupe al najbolje je lijepit na zagrijan lim i ako pozelis skinuti ne ostecuju boju auta
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma to kad se bude radilo, dobro ce se raspitati oko svega, ili ce mu postavit ciko koji radi reklame na auta. Jel tako Fiesta?
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo ovaku bi cizu mogao da stavis.

Wolf_Concept_Ford_Fiesta_2.jpg
 
eee upravo takvu samo ne bi ovu sa strane,ali ovo je malo novija fiesta od moje...gdje si ovu sliku nasao...?
 
Putovanja.ba
Administrator
Bolje ti je na desnoj strani ako ces stavljati i preko sofersajbe da ti ne smeta. Ma na google ukucao ford fiesta tuning i naletio :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Idi izmjeri auto, da vidim kolko nam treba tapeta :) haha salim se. Ovo na proljece dok otopli i dok ofarbas stop svjetla, pa onda mozes je i zatamnit, stavis felge i idemo se vozat :)
 
Član
Sto se tice ovih rucni rad angel-a... Vidjeh u onom video u rerni grije far na 300 stepeni 4 minute da se istopi lijepilo da moze odvojiti staklo, eh kada se napravi krug i namontira u far i kada se ponovo treba grijati u rerni da bi se opet moglo zalijepti kuciste za staklo, siguram sam da bi se taj krug koji se namontirao u far deformisao od toplote.. Ovo mi nije jasno ili mozda ima neki drugi fazon..??
 
ja sam gledao video,i kolliko ja znam oni griju samo onu sipku da naprave krug od nje,ali nisam vidio da far griju,jer ako ga griju da bi ga otvorili,pa onda opet da ga zatvore,mogu i sjenilo a i taj krug da deformisu,ako je tako,onda to ne valja...
 
Član
pogledaj opet video pa ces vidjeti da frajer ubaci far u rernu i okrene onaj krug na 300 stepeni i tajmer podesi na 3-4 minute
 
pogledao sam opet,ali frajer ubaci samo sipku,far nije ubacivao....gledamo li mi isti video uopste,ja sam isao na ovaj link sto ga je Fele stavio pa onda na "How To Create Custom LEDCreate Angel Eye Rings "...jel to to;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top