Angel Eyes - napravi sam

Angel Eyes - napravi sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zezam te malo al nedas se :icon_biggrin:..

a inace da bi odvojio staklo od fara mozes koristiti ovaj metod zagrijavanja..
 
Član
Mislim da za golfa 2 već ima fabrički kupiti u njemačkoj i
cijena im je negdje oko 70 eura .. Treba sačekati još malo , biće to još jeftinije :D
 
hebem li ti misa,ko lud 2 puta gledam snimak,vise sam napamet naucio...Ma cim se staklo odvoji od fara to nije to vise...
 
Putovanja.ba
Administrator
Neko je spominjao na PG da ima negdje na Anexu kupit jeftino ovih farova, sad se sjetih.
 
ma ima sada skoro za svaki auto angel-eye,ali je po meni to malo poskupo,gledao sam na e-bay.com ima za vecinu modela!
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Mislim da za golfa 2 već ima fabrički kupiti u njemačkoj i
cijena im je negdje oko 70 eura ..

ima al su 70€ u Njemackoj.. Dostava 40€(FedEX, DHl itd.), carina 11%, PDV 17% = 142,85€ :D:D
jedino ako imas nekoga gore da ti donese kada krene na odmor pa da bude 70 :icon_biggrin:
 
Član
Fele je napisao(la):
Neko je spominjao na PG da ima negdje na Anexu kupit jeftino ovih farova, sad se sjetih.

To sam ja postavio na PG. I ima ta radnja na anexu (trol. stanica prema gradu). Vjeruj mi nije jeftino nimalo. Za moj punto par farova sa xeonima i Angel Eyes je oko 500KM u eurima pa ti vidi nije to tako jeftino zadovoljstvo.
 
Član
Evo kako izgleda za punto:
[/align]
angel%20eyes%20punto.jpg

attachment.php
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa nije skupo, skupo je ako nije kvalitetno, imal jos za neke modele?
 
Član
Ima gatalog koliko sam ja vidio za sva ova nasa vozila i poredano po godistima. Naruci se i ceka oko 10-15 dana na isporuku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top