ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

Legend
:banghead::banghead:

pravo nema srece , nece i nece , izbrisao onu verziju i skinem ovu koki , opet nece
hvala ti u svakom slucaju druze
 
Član
da tebi nije kakv security ukljucen ili ona opcija da samo mozes sa google play instalirati
ili da osvjezis android, ne znam dal si nadogrdio zadnju 2.3 veziju na tom mobitelu??
ili ako imas koga nekoga da ti instalira 4.3 , to sam ja uradio i radi ovaj folder koji sam i tebi poslao
 
Član
Enese, vidi tamo u postavkama telefona jel ti oznaceno ono "unknown sources" u "security". Mozda je do toga, nek ti to bude ukljuceno.
 
Član
Navigon koristio i obišao pola evrope s anjom na galaxyu s3 predobra navigacija, odvede me do Bar-a a ne do mjesta gdje treba tačna 100%, baz za Njamčku, slovačku, poljsku, mađarasku, hrvatsku, bih...sve tačnoa Ima zvučna upozorenja čak i govori gdje je radar i kamere kod mene....pozzz
 
Član
Navigon koristio i obišao pola evrope s anjom na galaxyu s3 predobra navigacija, odvede me do Bar-a a ne do mjesta gdje treba tačna 100%, baz za Njamčku, slovačku, poljsku, mađarasku, hrvatsku, bih...sve tačnoa Ima zvučna upozorenja čak i govori gdje je radar i kamere kod mene....pozzz
druze kako da nastima na navigon da ima ta glasovna upozorenja za kamere?kod mene je galasy s4
 
Član
Uđeš dolje na ključ ili ti ga settings, pa onda gore u vrhu dobiješ 3 stavke, ideš na zadnju promet, i ima opcija u tome piše zvučno upozorenje za sve ili smao uvjetno i to ti je to...pozzz
 
Član
Uđeš dolje na ključ ili ti ga settings, pa onda gore u vrhu dobiješ 3 stavke, ideš na zadnju promet, i ima opcija u tome piše zvučno upozorenje za sve ili smao uvjetno i to ti je to...pozzz
ima ovo za ogranicenje brzine,ja kad sam je testirao nigdje mi nije pokazala na radare ili brzinu,ili glasovne naredbe.da li se mora mozda nesto ubaciti da bi ocitavala kamere il nesto slicno?
 
Član
ja sam to uključio to uvjetno i radi sve.....po Bosni sigurno radi mene obavjestavalo radarska kontrola u jablanici ja iz krivine stoji policija i radar fata...eto kućeš dalje...
 
Član
ja sam to uključio to uvjetno i radi sve.....po Bosni sigurno radi mene obavjestavalo radarska kontrola u jablanici ja iz krivine stoji policija i radar fata...eto kućeš dalje...
daj zezas?jel ti koristila mobilni internet ili samo gps? doduse ja kad sam isao nije nigdje bilo policije relacija bila sarajevo travnik ali mi ne obavjestava one staticke radare
 
Član
Samo gps bgm sve radi ja samo instalirao i vani upozorava evo sad baš čakam ima čak i upozerenje kad je gužva na putu pa da zaobiđeš to, al preko garminovih satelita u evropi to javlja..hehhe
 
Član
evo instalirao sam ponovo navigon kod mene bila malo starija verzija,ja instalirao verziju 4.8 ima jos novija al ugl na ovoj mi sada radi glavosne upute jos samo da testiram radare :) pa javim utiske hehehe
 
Top