Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

vala ja bas pratim ovu temu, svidja mi se alfa, od obojice:cool::cool:
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

dumpors je napisao(la):
dobro je znati za kljuc,u zlu ne trebalo,imam srecom dva i oba rade ok,jedino je domet slab. Zanima me kako je kod tebe,meni moze sa max 3 metra uhvatiti,uglavnom tek kad dodjes skoro do auta. Nije do baterija u kljucu,jedino mi je akumulator na izdisaju pa na njega sumnjam. Neko kaze da odlicno hvata,ali kod mene ne, mada me mnogo ne brine, cisto me zanima zasto. Karbona nemam,samo nekih komadica,uzeo sam preko ebaya komad 127x30 cm,taman za 5 lajsni i jedan komad ostane ako zabrljas da mozes ponovo,i naravno i njega sam potrosio jer sam zabrljao:lol:

Ma i meni je domet takav ali i bolje jer na vece daljine se moze skenirati neki djavo i napraviti kljuc po tome pa ti auto uredno ukrade ;)

Ma *ebe mene ebay, nemam paypal pa skoro nista i ne mogu naruciti :icon_cry:

@ ArminM

ajde bas super da ne pisemo u prazno :lol: :cool:
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

sad gledam tvoje table na autu, ipak nisi ti, mislio sam da si ti juce isao iz pravca zenice prema zepcu, ista alfa kao tvoja, samo table pocinju sa A11, kako lik samo vozi brate:icon_eek:
bolje sto nisi ti, on daleko nece onom voznjom, nazalost
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

Mah ima debila, bas kad sam isao prema Zenici nedavno lik sjece krivinu i jedva se izbjegli, udarili se retrovizorima a sreca nije puko inace bi ga poganjo...

Ne brini, ja vise volim laganini i uzivat nego divljat pa sranje napravit ;)
Ako budes nekad u blizini zvrkni pa cemo pit kafe ;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

Drama je zvuk auto prelijepo :cool:;)

Ovo jap stayl protocni lonac jel tak ? :icon_smile:
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

adi187 je napisao(la):
Drama je zvuk auto prelijepo :cool:;)

Ovo jap stayl protocni lonac jel tak ? :icon_smile:

http://www.ragazzon.com/eng/catalogue/ragazzon/silencers/alfa-romeo/849/58_0042_11.htm
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

jel ova i cijena bila :D Mogo si goolfa 2 kupit umjesto auspuha pa napravit prikolicu od njeg :D
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

Zatamljena zadnja bocna stakla 100%, ako bude vidljivost kolika-tolika u mraku sutra cu zadnju sajbu. Nisam odmah jer mi je jebada u garazu ulazit pa ne bih da se mucim vise nego sto je potrebno. Razmisljam i prednja stakla 30%
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

Rijeseno lupkanje auspuha, promjenjeno ulje, zatamljena 2 bocna stakla, iduce sedmice ide i zadnja sajba.

Skinuo okvire od tablice i zalijepio dvoljepljivom trakom, evo kako je izgledalo




al' posto je traka za qrca samo sto sam otisao krug odmah se krenulo odljepljivati pa sam vratio okvire...

evo jedna slika prije zatamljivanja...
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

ni na jednoj od ove 3 slike se ne vidi da je zatamljeno :D

a za traku, tesko ce i jedna drzat, jer je savijeno... probat sa onom pattex strong, fino savit tablicu da prati "linije" zalijepit i drzat dok skroz ne uhvati...
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

Znam, nisam jos slikao, sutra cu postavit, super izgleda a nije skupo, 10km bocno staklo, 20km sajba a njegova folija. A necu sad za sad za tablice nista, radit cu karambolke pa cu poslije toga biti primoran da nadjem nacin kako da ih zalijepim :D
 
BHT Ovisnik
a gdje si to radio,ja nemam vremena da sebi radim,niti mislim skidati stakla,na jetti se jesam zezao s tim,sada ne zelim,to ne izgleda mnogo love,jel to negdje u travniku ili ? jer mogu do zenice doci,jos bolje ako ima tamo netko ?
inace alfica prelijepa :cool:
 
Član
Nisi uzeo pravu traku. Kupi dvostranu traku TESSA, ima po knjizarama,mozda u OBI-ju gdje vec. siroka je oko 15mm, dodje oko 1,5 metara, zelenkaste boje, 8KM. Ja sam sa njom lijepio tablicu, NEMA SANSE da se odlijepi, mastor se polomio ziv da je skine kad mi je branik lakirao. Druga opcija je da uzmes takvu traku od 3M-a, ona je namjenski za auto dijelove,lajsne,branike itd. Kod nas se moze kupiti na metar jer je pakovanj poveliko. Isto provjereno drzi kao beton, ja sam s njom lijepio krovni spojler i jos je tu,a alfica se tjerala do 200 od tada vise puta;)
 
Top