Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Alfica je ko bombona ;)

zao mi je za kljuc sto ti se desilo , al et mislim da ces morat novi uzimat
 
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

mene je talas odnio u more s kljucevima, telefonom i svim, nevrjeme bilo a ja se zajebavao, cim sam izasao iz mora sve dobro oprao u slatkoj vodi, zamjenio baterije i isto je svijetlio daljinac kao i tebi ali bez efekta na centralu, programirao ga samo na novo po upustvu kada se promjeni daljinac u onoj knjizici, evo ga i dan danas radi, a ima 3g kako sam imao ovaj dozivljaj ;)

takodje ocisti daljinac dobro kontakt sprejom ;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Alfa ti je extra drug, nek te služi puuuno godina, bar dok ne kupiš novu:cool:

A kako se radi to programiranje, i moj ključ se prošle godine kupao u moru jedno 5-6 sati. Nakon toga mogu otključat auto mehanički i upalit al na daljniski ništa.
Jest da mi je sad to rezervni ključ al nebi bilo loše (ako može) da se to programira.
Kakav je postupak?
 
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

uzmes knjizice od auta i iscitas, trebalo bi negdje pisati, kod mene je naknadno ugradjivani alarm tako da...... imam sve u knjizici, ali ne vjerujem da je isto za fabricke ;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

odlicna alfa samo tako italian cars rulz heheh sa srecom i puno predjenih kilometara :)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

zen_3dom je napisao(la):
uzmes knjizice od auta i iscitas, trebalo bi negdje pisati, kod mene je naknadno ugradjivani alarm tako da...... imam sve u knjizici, ali ne vjerujem da je isto za fabricke ;)

našao sam, daš kontakt, pritisneš tipku za zaključavanje i držiš nekoliko sekundi. pokušat ću kad dodjem kući pa ćemo da vidimo hoćel proradit
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Evo mali update...zvuk :D

komentarisite ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R7ttovLknOI[/video]
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

kako to palis:D
fin zvuk, kulturica, nista jace ne bi valjalo:cool::cool:
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Fin diskretan zvuk a opet mocan,na vise okretaja kao da dolazi samo iz motora a Alfa ko Alfa preljepa je :cool: preljepa.
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Imao sam ja alfu jedno vrijeme, 1.4 ts, prezadovoljan sam bio, samo redovno mjenjas ulje i naravno ne sipas svakakvo smece (ja koristio seleniu 20k) i nikakvih problema. To sto se nasi majstori jeze na pomena alfe je zato sto se 80% njih ucilo raditi na jugu i golfu 2 i nisu dalje od toga odmakli, ja se jezim na takve majstore. Inace super ti je alfica, samo alo je jos spusti i nista vise ne diraj;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

ArminM je napisao(la):
kako to palis:D
fin zvuk, kulturica, nista jace ne bi valjalo:cool::cool:
hvala ;)
GTI FAN je napisao(la):
Fin diskretan zvuk a opet mocan,na vise okretaja kao da dolazi samo iz motora a Alfa ko Alfa preljepa je :cool: preljepa.
hvala ;)
borkom je napisao(la):
Imao sam ja alfu jedno vrijeme, 1.4 ts, prezadovoljan sam bio, samo redovno mjenjas ulje i naravno ne sipas svakakvo smece (ja koristio seleniu 20k) i nikakvih problema. To sto se nasi majstori jeze na pomena alfe je zato sto se 80% njih ucilo raditi na jugu i golfu 2 i nisu dalje od toga odmakli, ja se jezim na takve majstore. Inace super ti je alfica, samo alo je jos spusti i nista vise ne diraj;)

selenia naravno :) ;)
 
Legend
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

GTI FAN je napisao(la):
Fin diskretan zvuk a opet mocan,na vise okretaja kao da dolazi samo iz motora a Alfa ko Alfa preljepa je :cool: preljepa.

upravo tako !
alfa je dobra nema sta ;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

Da li da zatamnim zadnja stakla i zadnju sajbu, ako da koliko % ?
 
Član
RE: Alfa 147 1.6 16v ts (update str. 4)

Što da ne, malo crnila da razbije sivilo:D

Zadnju šajbu zatamnjivati je kažnjivo po zakonu, pa ti vidi, a ja kdak bih zatamnjivo ispod 50% nebih , a moglo bi i 70
 
Top