Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

premocan auto, nista joj vise ne treba sto se tice vanjskog izgleda, jedino malo u pod i to je to:cool::cool:
sve pohvale na izboru auta, vozio sam se u jednoj sa ovim motorom, pravo fino poteze, ostavila je jak dojam na mene;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Djeluje ocuvano i zdravo, nek´ je sa srecom... nadam se da ce te sluziti dugo-dugo godina;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

predobra alfa drug, vidio sam je danas, nisam znao da si ti, brzo si se ponovio nema sta.. neka je sa srecom i da te dobro posluzi;);)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Alfa ko alfa ne treba trositi rijeci :D zbavi krovni spojler, spustiti jos malo, neke pragove fine staviti i to bi bilo to. Mozda jos difuzor na zadnju karambolku kao sto je na mojoj i to je to, nekako mi ova zadnja karambolka fabricka djeluje kao da joj nesto fali. Uglavnom neces se pokajati za auto, nemoj ga na hladno stiskati, redovno servise radi i nema da fali ;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

kAcA je napisao(la):
Hvala ;)
dumpors je napisao(la):
Dado16v je napisao(la):
imas li link gdje se moze naruciti i znas li otprilike koliko se ceka da dodje ?

Evo link

http://www.helvetia-spoiler.it/147.asp

Mislim da je zeznuto ovako, najbolje je neci nekoga ko ide u italiju da ti dovuce
Nasao sam u hrvatskoj site pa cu se raspitati kolika je cijena i da narucim.

GTI FAN je napisao(la):
Alfa 147,preljepo auto inace a ova tvoja je vrh,to bi bio i moj izbor bas s ovim motorom ili 150 ks salesped benz.Predobra je prijatelju ;)
Ma ja sam ovu, automatik nisam htjeo jer nije to taj cejf :D

dellas je napisao(la):
Prelepa alfa, jednom alfa uvek alfa :cool:
hvala drug ;)
ArminM je napisao(la):
premocan auto, nista joj vise ne treba sto se tice vanjskog izgleda, jedino malo u pod i to je to:cool::cool:
sve pohvale na izboru auta, vozio sam se u jednoj sa ovim motorom, pravo fino poteze, ostavila je jak dojam na mene;)
Vjerujem da je ostavila dobar dojam :cool: i hvala ;)
Sporting je napisao(la):
Djeluje ocuvano i zdravo, nek´ je sa srecom... nadam se da ce te sluziti dugo-dugo godina;)
Jest i ocuvana i zdrava, aBd tako ce i ostat i hvalaa ;)
elmir je napisao(la):
predobra alfa drug, vidio sam je danas, nisam znao da si ti, brzo si se ponovio nema sta.. neka je sa srecom i da te dobro posluzi;);)
vidio sam i ja tebe maloprije kad sam skrecao prema borcu :lol:
$hwabo je napisao(la):
Alfa ko alfa ne treba trositi rijeci :D zbavi krovni spojler, spustiti jos malo, neke pragove fine staviti i to bi bilo to. Mozda jos difuzor na zadnju karambolku kao sto je na mojoj i to je to, nekako mi ova zadnja karambolka fabricka djeluje kao da joj nesto fali. Uglavnom neces se pokajati za auto, nemoj ga na hladno stiskati, redovno servise radi i nema da fali ;)
Vidjet cemo, prvo cu taj spojler da zbavim, gledao sam neke GTA pragove, a za spustanje cu vidjeti ipak su nam ceste za qrca...
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Unutra jedna slika... Sutra ce na pranje pa ce biti jos slikica...;)
3h4-slika-.jpg
 
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Super je Alfa, neka je sa srecom, da se puno navozas bez problema.;)
Moj prijedlog je da skines 1.6 oznaku (T. SPARK ostavi) i zamjenis tu veliku roru za nekom sa dva izduva manja. Uglavnom, taj auto samo treba sitnice neke sredjivati, nista pretjerano, decentno ;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

raymo je napisao(la):
ljepo vozilo pravo za uzivanje:cool:
hvala ;)
olensoner je napisao(la):
Super je Alfa, neka je sa srecom, da se puno navozas bez problema.;)
Moj prijedlog je da skines 1.6 oznaku (T. SPARK ostavi) i zamjenis tu veliku roru za nekom sa dva izduva manja. Uglavnom, taj auto samo treba sitnice neke sredjivati, nista pretjerano, decentno ;)

Roru ne diram, specijalna za ovu Alfu a i cijena je paprena...

http://www.ragazzon.com/eng/ragazzon-catalogue.php#
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

super ti je alfica vidio sam je danas nisam znao da je ovdje predstavljena tek sad vidim....sretno ;)
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

vidi je unutra jbt, premocna je svegami, najvise mi se instrument tabla svidja, bas je sminka:cool::cool:
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

GTi_Freak je napisao(la):
super ti je alfica vidio sam je danas nisam znao da je ovdje predstavljena tek sad vidim....sretno ;)
hvala ;)
ArminM je napisao(la):
vidi je unutra jbt, premocna je svegami, najvise mi se instrument tabla svidja, bas je sminka:cool::cool:

dobar je fazon jer suvozac ne moze da vidi koliko vozis :lol:
 
Član
RE: Alfa 147 1.6ts NOVA VOZILICA

Sranje u Ruandi :icon_mad:

Ja od sebe glupljeg momka nisam upoznao....nisam mogoa odoljeti bazenu i skocim sa kljucem :lol:

eh sad mi daljinsko nece da radi...promijenio sam bateriju jer je ona crkla, susio al' opet nista...svjetli gore crvena lampica kad stisnem bilo koje dugme al' nema efekta... zna li neko ima li nade da se popravi ili cu morat novi uzimat ?
 
Top