Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
bas tako,tablicu savij da potpuno pristaje uz branik,nece joj nista biti, i zalijepi trakom koju sam gore spomenuo, nema smrti
 
Član
Ma ljudi savijem ja al' sa strana popusti i odlijepi se...Zadnja drzi nenormalno...Nije prednja tablica na braniku nego ima plastika koja je velicine tablice pa za nju lijepim jer ispod te plastike ima mala kocka (to ne znam koji ce q) pa i kad bih skinuo nebi mogao ove nase ogromne tablice stavit...
 
Član
ma skini plastiku i lijepi na branik, vidio si kako je kod mene,samo se na jednom mjestu malo jace tablica savije i to je sve. Traku lijepis prvo na tablicu po svim rubovima i u sredini na par mjesta reda radi. Zatim poskidas onu zastitu sa druge strane trake i postavis na branik. Ako je prava traka, npr tessa sto sam spominjao, nece popustiti.
 
Član
ja tebe savrseno razumije,znam na koju kocku ispod plastike mislis,imam je i ja ,premala za tablicu ali nije nikakva smetnja da se preko nje postavi. Osim ako ti je potpuno drugaciji branik.
 
Član
postavicu veceras sliku kako izgleda go branik,mislim da imas crni nosac tablice ali bi trebalo da se taj nosac moze skinuti. Onda na braniku ostane malo pravougaono izbocenje preko kojega lako ide tablica,samo se malo lomi na jednom mjestu. EDIT.sad sam gledao tvoje slike,vidim nesto ispod tablice ali ne znam sta. I nemas taj crni nosac cini mi se,koji imaju neke 147.
 
Član
Drug uslikacu ja tebi veceras, sad je sunce pa mi se neda sarafat. Imam crni nosac velicine tablice, kad njega skinem imam neku kockicu na koju se moze stavit ona mala tablica i to ne mogu skinuti nikako. Vidjet ces kad uslikam.
 
Član
Evo slike ;)

16092011320.jpg

16092011321.jpg

sad za sad drzi k'o tombe a za ubuduce cemo da vidimo...

16092011322.jpg

16092011324.jpg
 
Član
Ha, konacno. Naravno da je sve isto,i bolje nego sa bilo kakvim okvirom. Koju si traku na kraju stavio?
 
Član
Skinuo folije, kupio danas u FIS-u neke cunerske al' oko 50ak % pa cu probati sam sebi da zalijepim.
 
Član
samo pravi kalup folije s vanjske strane, znaci s vanjske je odrezi na mjeru i onda lagano unutra prenesi, manje ces se jebavat. mozes ti to sam odradit, samo malo prakse i to je to;)
nemoj pogubit zivce i ostavit
da ti je skinut staklo moglo bi se perfektno odradit, ali da se i ovako, samo zahtijeva vise truda

radio sam ja na jednoj 147-ci, komplet zatamnjena sada, malo je jebada oko bocnih, kako god sjednes unutra nesto te smeta jbg, al samo strpljivo;)
 
Član
Daj mi neku caku kako ih odlijepit :lol::lol:
Izrezao sam za 2 bocna stakla, fino pase samo mi se neda odlijepit mamicu mu
 
Top