Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
CoL3 je napisao(la):
a gdje si to radio,ja nemam vremena da sebi radim,niti mislim skidati stakla,na jetti se jesam zezao s tim,sada ne zelim,to ne izgleda mnogo love,jel to negdje u travniku ili ? jer mogu do zenice doci,jos bolje ako ima tamo netko ?
inace alfica prelijepa :cool:
Radi momak u Vitezu, za te pare usluga ne moze biti bolja heheh..
Sutra idem u Banja Luku pa kad se vratim stavit cu slike... Ja sam prezadovoljan zato cu i zadnju sajbu zatamniti. I hvala za "kontinent" ;)

dumpors je napisao(la):
Nisi uzeo pravu traku. Kupi dvostranu traku TESSA, ima po knjizarama,mozda u OBI-ju gdje vec. siroka je oko 15mm, dodje oko 1,5 metara, zelenkaste boje, 8KM. Ja sam sa njom lijepio tablicu, NEMA SANSE da se odlijepi, mastor se polomio ziv da je skine kad mi je branik lakirao. Druga opcija je da uzmes takvu traku od 3M-a, ona je namjenski za auto dijelove,lajsne,branike itd. Kod nas se moze kupiti na metar jer je pakovanj poveliko. Isto provjereno drzi kao beton, ja sam s njom lijepio krovni spojler i jos je tu,a alfica se tjerala do 200 od tada vise puta;)

Ova je zute boje i kosta 6km ali da sam pljuno bolje bi drzalo :lol:
Potrazit cu jednu od te dvije, hvala ti na informaciji ;)
 
Član
Dado16v je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
a gdje si to radio,ja nemam vremena da sebi radim,niti mislim skidati stakla,na jetti se jesam zezao s tim,sada ne zelim,to ne izgleda mnogo love,jel to negdje u travniku ili ? jer mogu do zenice doci,jos bolje ako ima tamo netko ?
inace alfica prelijepa :cool:
Radi momak u Vitezu, za te pare usluga ne moze biti bolja heheh..
Sutra idem u Banja Luku pa kad se vratim stavit cu slike... Ja sam prezadovoljan zato cu i zadnju sajbu zatamniti. I hvala za "kontinent" ;)

dumpors je napisao(la):
Nisi uzeo pravu traku. Kupi dvostranu traku TESSA, ima po knjizarama,mozda u OBI-ju gdje vec. siroka je oko 15mm, dodje oko 1,5 metara, zelenkaste boje, 8KM. Ja sam sa njom lijepio tablicu, NEMA SANSE da se odlijepi, mastor se polomio ziv da je skine kad mi je branik lakirao. Druga opcija je da uzmes takvu traku od 3M-a, ona je namjenski za auto dijelove,lajsne,branike itd. Kod nas se moze kupiti na metar jer je pakovanj poveliko. Isto provjereno drzi kao beton, ja sam s njom lijepio krovni spojler i jos je tu,a alfica se tjerala do 200 od tada vise puta;)

Ova je zute boje i kosta 6km ali da sam pljuno bolje bi drzalo :lol:
Potrazit cu jednu od te dvije, hvala ti na informaciji ;)

ako ja kojim slucajem budem dolazio u ponedjeljak ili utorak u travnik ja cu ti ponijeti zelene, ako ne nadjes
imam ja taman da obje tablice zalijepis, meni zao skinut chrom okvirove pa mi stoji traka;)
 
Član
Evo kupio sam danas u Banja Luci u OBI-ju neku LUX traku, 9.4km i lafo sve lijepi pa cemo vidjeti, ako ne bude drzala onda Armine ti si mi jedina nada :D

Evo slika kao sto sam obecao...

318-090920.jpg
 
Član
Pa ova kod mene je 120hp i 88kw i mogu ti reci da sam i vise nego zadovoljan potrosnjom. Otvorene vozenje mozes spustit na 4-5l, gradske 7-8, sve zavisi kako vozis. Moze ona i srkljat ako ti divljas. :icon_twisted:
 
Član
dobra alfa pravo, fino su joj legle folije, bas extra, ako budem dolazio u tr trazit cu te da pijemo kafu;)
 
Član
Mah savijem al' opet odlijepi. Ni to za saraf nije odbacit, vidjet cemo.

Ma tu sam stalno...hvala
 
Član
Kod mene i naprijed i nazad po dva sarafa i to je to pokusavao sam i ja sa kojekakvim trakama, svaka manje vise drzi ok dok ne krenu padavine tipa kisa, snijeg i onda nerviranja, zato saraf i trajno rijesis problem :cool:
 
opaa, jos jedan travnicanin, nisam ni vidio.. a vidjao sam alfu, nema ih puno pa se da primjetit.. nemoj sarafat tablicu, pusti to, nesmije se, a i ruzno je, prvo je blago savij, tj oblikuj prema braniku pa zaljepi i onda mora drzat.. ;)
 
Top