AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Moze samo jedno pitanje,mozda vec negdje pise na forumu ali nemogu naci.Koji su konkretno uvijeti osim uplate naravno potrebni za nastup na 402 streetraceu.Moras li biti clan nekog autokluba ili mozes nastupiti samostalno,jesu li potrebne ikakve licence,lijekarski itd itd?
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

rekli ste da je sve otvoreno i bez pravila kao prije. moze li se nastupati bez prednjeg branika (automatski i bez zmigavaca) ?
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

GTI FAN je napisao(la):
Moze samo jedno pitanje,mozda vec negdje pise na forumu ali nemogu naci.Koji su konkretno uvijeti osim uplate naravno potrebni za nastup na 402 streetraceu.Moras li biti clan nekog autokluba ili mozes nastupiti samostalno,jesu li potrebne ikakve licence,lijekarski itd itd?

Ispravan auto i vozacka dozvola i to je sve :icon_biggrin:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

HONEY je napisao(la):
rekli ste da je sve otvoreno i bez pravila kao prije. moze li se nastupati bez prednjeg branika (automatski i bez zmigavaca) ?

Nije da pravila nema i da je baš sve dopušteno. Bit će pravilnik i tehnička komisija. Ipak neće moći sve što se dogura nastupati.
Ipak, sigurnost učesnika i gledatelja je na prvom mjestu, pa onda brzina.
Pravilnik je gotov i treba biti objavljen do ponedjeljka na www.akhercegovina.com.

Žmigavci, pa ni svjetla lisu uvjet za dozvolu nastupa. Branik, kako u kojeg auta. Ako je bez njega otvoren cijeli motorni prostor, onda mora biti branik i maska.

VR6Boki je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Moze samo jedno pitanje,mozda vec negdje pise na forumu ali nemogu naci.Koji su konkretno uvijeti osim uplate naravno potrebni za nastup na 402 streetraceu.Moras li biti clan nekog autokluba ili mozes nastupiti samostalno,jesu li potrebne ikakve licence,lijekarski itd itd?

Ispravan auto i vozacka dozvola i to je sve :icon_biggrin:

Ovo je najbliži opis traženih uvjeta za nastup.
Član ne moraš biti nikakavog kluba, a ni tima. Možeš nastupati i kao pojedinac i kao član tima, ako ga prijavite.
Pravilnik za par dana.
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

nije otvoren motorni prostor, znas vec kako ide u golfa. jedino se vidi intercooler ali i on je iza veznog lima

guru - poslat cu ti nekako slike pa ces sam vidjeti pa ces mi reci


ja auto kontam lakirati nakon vase utrke ili pocetkom sestog mjeseca, tako da sam skino branik. kod mene je malo poseban sistem montiranja branika :cool: , pa mi ga se ne isplati stavljati i zaj*avati se prije lakiranja, pa ga onda opet skidati itd
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

HONEY je napisao(la):
nije otvoren motorni prostor, znas vec kako ide u golfa. jedino se vidi intercooler ali i on je iza veznog lima

guru - poslat cu ti nekako slike pa ces sam vidjeti pa ces mi reci


ja auto kontam lakirati nakon vase utrke ili pocetkom sestog mjeseca, tako da sam skino branik. kod mene je malo poseban sistem montiranja branika :cool: , pa mi ga se ne isplati stavljati i zaj*avati se prije lakiranja, pa ga onda opet skidati itd

Ne trebaš slati slike, mislim da to prolazi tako kako je kod tebe.
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

ZELA GTI je napisao(la):
Evo primače se peti mjesec,ima li ovog rejsa?:cool::cool::cool:

Kakvo ti je ovo pitanje?????

NARAVNO DA IMA REJSA!
99,9 % STVARI JE VEĆ ZAVRŠENO I SPREMNO ZA 15.i 16.5.
OVO 0,1% JE SPONZORSKI NIVO NAGRADA KOJE SE NUDE POBJEDNICIMA!
LJUDI SE OVE GODINE NUDE DA BUDU SPONZORI, MADA MI NISMO NI TRAžILI NIKAKVE SPONZORE;)

Svi ste dobrodošli 15. i 16.5. u Mostaru. Nadamo se da će nas i vrijeme poslužiti pa da svi zajedno uživamo u utrkama i svemu ostalom.
Malo uvoda:
- startnina 50,00 KM
- ulaznica 5,00 KM (plaćaju svi osim vozača)
- ćevapi, pljeskavice, kobasice i piće kao i prošle godine
- šatori (2) i roštilji (2) i šankovi (2) sa hlađenim pićem na OBE STRANE STAZE!

- Db DRAG = NEDJELJA (naš dragi Muha vraća se muhaem iz Njemačke i eto ga na pisti nedjeljom "u zoru" tako kaže)
- Style = SUBOTA ILI NEDJELJA?

... I šta nam još treba za prvu utrku u 2010....
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Svaka vam čast:cool:Već rekoh respect

Svašta se odgodilo u zadnje vrijeme pa sam pomislio na najgore:icon_mad:A i vi se ušutili na ovoj temi

Na pisti sam 15-stog;)nadam se kao rejser:D:lol:
 

IGY

Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

cuj kakvo je pitanje
pa nigdje jos niste zvanicno objavili logicno je da se neko zapitao
svaka cast
stavite i style i dB u nedelju, jer cete imati sigurno vise takmicara u nedelju nego da dijelite subota nesto nedelja nesto
bar po mom misljenju
i koliko su kotizacije za dB i style jel isto 50 km ili :icon_question:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

IGY je napisao(la):
cuj kakvo je pitanje
pa nigdje jos niste zvanicno objavili logicno je da se neko zapitao
svaka cast
stavite i style i dB u nedelju, jer cete imati sigurno vise takmicara u nedelju nego da dijelite subota nesto nedelja nesto
bar po mom misljenju
i koliko su kotizacije za dB i style jel isto 50 km ili :icon_question:

Naše se zna: radimo i šutimo! Nismo pisci i pričalice na forumima, nego odradimo naše i to je to. Ejs može bez pisac ai pričalica, ali bez organizatora i vozača nikako!

EVO NEKA OVO SADA BUDE ZVANIČNA OBJAVA DA JE
OTVORENO PRVENSTVO U UTRKAMA NA 402 METRA MOSTAR 2010.
ZAKAZAN ZA 15. I 16.5.2010.


Neslužbeno i vjerovatno će i style i db drag biti u nedjelju. Kotizacija za ta dva natjecanja još nije određena. Muha će se vjerovatno ovdje uključiti i objaviti ono što se tiče db draga i njegovih pravila. Mi u to ne ulazimo. A style ćemo još vidjeti koliko i šta.
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

guru je napisao(la):
IGY je napisao(la):
cuj kakvo je pitanje
pa nigdje jos niste zvanicno objavili logicno je da se neko zapitao
svaka cast
stavite i style i dB u nedelju, jer cete imati sigurno vise takmicara u nedelju nego da dijelite subota nesto nedelja nesto
bar po mom misljenju
i koliko su kotizacije za dB i style jel isto 50 km ili :icon_question:

Naše se zna: radimo i šutimo! Nismo pisci i pričalice na forumima, nego odradimo naše i to je to. Ejs može bez pisac ai pričalica, ali bez organizatora i vozača nikako!

EVO NEKA OVO SADA BUDE ZVANIČNA OBJAVA DA JE
OTVORENO PRVENSTVO U UTRKAMA NA 402 METRA MOSTAR 2010.
ZAKAZAN ZA 15. I 16.5.2010.


Neslužbeno i vjerovatno će i style i db drag biti u nedjelju. Kotizacija za ta dva natjecanja još nije određena. Muha će se vjerovatno ovdje uključiti i objaviti ono što se tiče db draga i njegovih pravila. Mi u to ne ulazimo. A style ćemo još vidjeti koliko i šta.



pravit cemo dB cup natjecanje... nije problem..

ja pravo sa Bodensee-a dolazim za Mostar :)
 

IGY

Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

opa dB cup po prvi put na nasim prostorima
mogao bi i ja sta spremiti za neke mini klase ako bude kakvih takmicara :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top