AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Zbog nekih likova ovdje tačno mi se počne gaditi StreetRace.. Svi najpametniji a vozili jednu ili nijednu trku..
O nagradama je smiješno pričati, jer ja npr potrošim svaki race sigurno onoliko novaca koliko i iznosi novčana nagrada za prvo mjesto(a nikad nisam prvi :icon_smile:). Recimo da samo za dan utrkivanja auto potroši 50KM goriva, ako iole imam sreće da prodjem više od dva kruga :icon_cry:.. Hoću da kažem da je fino uzeti koju pinku i pehar, ali to je smješno u odnosu na ono što se potroši na utrkama u toku godine, jer ne možeš uvijek biti prvi ...
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Alen_P je napisao(la):
Zbog nekih likova ovdje tačno mi se počne gaditi StreetRace.. Svi najpametniji a vozili jednu ili nijednu trku..
O nagradama je smiješno pričati, jer ja npr potrošim svaki race sigurno onoliko novaca koliko i iznosi novčana nagrada za prvo mjesto. Recimo da samo za dan utrkivanja auto potroši 50KM goriva, ako iole imam sreće da prodjem više od dva kruga :icon_cry:.. Hoću da kažem da je fino uzeti koju pinku i pehar, ali to je smješno u odnosu na ono što se potroši na utrkama u toku godine, jer ne možeš uvijek biti prvi ...

Eh tacno tako ,
bas ti se zgade neke stvari!

Sve neki komplekasasi sa visocijim ciljevima!
Sve neki drazeljubljivi ljudi koji dodju na trku radi druzenja a stoje sami pored auta cijeli dan!

FUJ!
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Ma ne znam šta ti bi, trebao si voziti klasu 17 pobjeđivao bi čitav dan ako ti je već do pobjeđivanja ;)

Ja osobno nikada ne bih niti sam vozio sporiju klasu, imao sam auto koje je išlo ravno 14.0 i uvijek sam vozio klasu 14. Nikada nisam maltretiro nikoga iz klase 15 i uvijek sam redovito gubio u finalima. Ali nije mi bilo krivo. Šta sam uradio? Otišao u Rijeku, dao 725 eura za NOS i tek sam tada bilo konkurentan u klasi 14. A vozio sam i klasu 13, i gubio sam i tamo, al mi opet nije bilo krivo.

Da se natežem s nekim ko ide 15.5? Da mi on jebe mamu jer zna da mogu puno brže? To je meni ispod časti bilo i bit će. Ako vi vozite radi takvih pobjeda onda vam je bolje da ostanete kući... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

GocaS6 je napisao(la):
Ma ne znam šta ti bi, trebao si voziti klasu 17 pobjeđivao bi čitav dan ako ti je već do pobjeđivanja ;)

Ja osobno nikada ne bih niti sam vozio sporiju klasu, imao sam auto koje je išlo ravno 14.0 i uvijek sam vozio klasu 14. Nikada nisam maltretiro nikoga iz klase 15 i uvijek sam redovito gubio u finalima. Ali nije mi bilo krivo. Šta sam uradio? Otišao u Rijeku, dao 725 eura za NOS i tek sam tada bilo konkurentan u klasi 14. A vozio sam i klasu 13, i gubio sam i tamo, al mi opet nije bilo krivo.

Da se natežem s nekim ko ide 15.5? Da mi on j*e mamu jer zna da mogu puno brže? To je meni ispod časti bilo i bit će. Ako vi vozite radi takvih pobjeda onda vam je bolje da ostanete kući... :icon_rolleyes:


Rece jedan od organizatora!


Sta komentarisati na ovo osim JADNO!
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

sta se vise pravdate zasto vozite i jeli to radi druzenja ili nije :D
ko da negdje pise da mora biti tako..

nebi da hranite jedni druge pa da se imate pravdati :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

GocaS6 je napisao(la):
Ma ne znam šta ti bi, trebao si voziti klasu 17 pobjeđivao bi čitav dan ako ti je već do pobjeđivanja ;)

Ja osobno nikada ne bih niti sam vozio sporiju klasu, imao sam auto koje je išlo ravno 14.0 i uvijek sam vozio klasu 14. Nikada nisam maltretiro nikoga iz klase 15 i uvijek sam redovito gubio u finalima. Ali nije mi bilo krivo. Šta sam uradio? Otišao u Rijeku, dao 725 eura za NOS i tek sam tada bilo konkurentan u klasi 14. A vozio sam i klasu 13, i gubio sam i tamo, al mi opet nije bilo krivo.

Da se natežem s nekim ko ide 15.5? Da mi on j*e mamu jer zna da mogu puno brže? To je meni ispod časti bilo i bit će. Ako vi vozite radi takvih pobjeda onda vam je bolje da ostanete kući... :icon_rolleyes:

Svaka cast ! ;)
 
Legend
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Nisam nikad ucestvovao, pratim race kao gledaoc vec duze vremena, i mogu reci ni da publici nije drago, kada vidi da 50tak metara prije cilja neko koci, ili kad odmah na startu (poznavajuci performanse auta iz predhodnih godina) ocigledno vidis da jedno auto npr pravi vrijeme 14.xxx a drugo 16.xxx i naravno voze 16..

kao i cekanje reakcije pa tek onda pun gas..
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Mislim da su vam djaba sve rasprave i prepucavanja, pravila za kalkulisanje NEMA i nemoguce je to "zabranit" tako da svako vozi kako hoce i sta hoce, znaci bilo je, bice i dalje kalkulisanja dok se ne bude sta drugo skontalo u pravilniku.

ukratko:
nigdje u pravilniku nepise ne smijes i ne mozes kalkulisat, prema tome bezveze se prepucavate!
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Naprotiv,
u pravilniku pise indirektno da moras kalkulisati da bi pobijedio.

ako vozis 15 klasu auto ti mora moci ici 14.5sec da bi u finalu bio konkurentan.
Kako drugacije odvoziti 15 bez kalkulisanja?
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Al_Galone je napisao(la):
Naprotiv,
u pravilniku pise indirektno da moras kalkulisati da bi pobijedio.

ako vozis 15 klasu auto ti mora moci ici 14.5sec da bi u finalu bio konkurentan.
Kako drugacije odvoziti 15 bez kalkulisanja?

Pa hajde onda de nam reci kako da se rjesimo kalkulisanja... Da stavimo kazne za probijanje od recemo pola uplate necemo mi valjat odma ce bit vidi ih oce samo da zarade, da stavimo diskvalivikaciju opet nevaljamo.... vozimo ovako ima nekoliko godina i sada najdenom nevalja....
Ko hoce nek kalkulise ko nece boze dragi nek vozi kako moze i bila....
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Da nema dozvoljenog probijanja klase od pola sekunde u finalu?
Ovo bi sigurno smanjilo kalkuliranje,ali bi ovo dovelo do kaosa,u svakom finalu bi bilo diskvalifikacija...
Nema ovdje rješenja koje bi odgovaralo svima:icon_confused:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Mrvica je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Naprotiv,
u pravilniku pise indirektno da moras kalkulisati da bi pobijedio.

ako vozis 15 klasu auto ti mora moci ici 14.5sec da bi u finalu bio konkurentan.
Kako drugacije odvoziti 15 bez kalkulisanja?

Pa hajde onda de nam reci kako da se rjesimo kalkulisanja... Da stavimo kazne za probijanje od recemo pola uplate necemo mi valjat odma ce bit vidi ih oce samo da zarade, da stavimo diskvalivikaciju opet nevaljamo.... vozimo ovako ima nekoliko godina i sada najdenom nevalja....
Ko hoce nek kalkulise ko nece boze dragi nek vozi kako moze i bila....

Dado bolan vidis da ja nisam nista rekao da se protivim pravilima ili ovome ili onome,seru nepotrebno raja oko gluposti,
ja vec godinama vozim ovako i nebunim se nego vozim a ovi vozaci sa visocijim ciljem i ovi sto im je svasta nesto ispod casti uopste ni nevoze a redovno seru po forumima kako ovo kako ono!

Ide mi sve na k..c sve neki pametolozi pametnjakovici,kompleksasi,nigdje normalnog insana,pricaju o nekom druzenju a samo potkuhavaju situacije,pale raju i glupiraju se.
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

turbina je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Dragon je mislio na izjave Turbine!

Mogao bih sto sta pisati ali necu da idem u OT,bezveze me vuces za jezik da idemo u neke diskusije u koje nespadaju najpametniji!!!

Nema veze,pravila kazu da mozes kako hoces!

Ti vozi punim gasom a ja cu i dalje kalkulisati i eto obadvojica vozimo po pravilima,tako da je suvisno dalje komentarisati!

Pa sa mnom ne mozes ni diskutovati, jednostavno nisi kompetentan za to....

:icon_exclaim:
Koliko znam da si i ti u zadnje 3-4 godine jednom vozio, tako da ti pogotovo nemaš šta pričati...

btw. dodju ljudi iz HR i Srbije pa kalkulišu. Voze auta od 12 sec a prijave 15. Samo njima niko ne sere... Woooow gosti iz susjednih zemalja, nemojte njih, oni mogu kako hoće. Uvijek se pljujemo izmedju sebe a ljudi se smiju i odnesu pehare. Postoji pravlnik i u njemu nigdje ne piše da se ne smije kalkulisati. To su i napisali ljudi koji bolje znaju oko 402 utrkivanja od bilo koga ovdje, tako da smo mi više nego smješni ako ćemo oko ovih stvari pravit probleme..
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Alen_P je napisao(la):
Koliko znam da si i ti u zadnje 3-4 godine jednom vozio, tako da ti pogotovo nemaš šta pričati...

Moj Alene da me ne znas pa hajd. Mozda ne vozim stalno i napravio sam poduzu pauzu ali i sam zato vrlo dobro znas od kada ja vozim a to je od samog pocetka SR scene u ovoj drzavi.
Dalje je suvisno i diskutovati a na komentare pojedinih "novopecenih" strucnjaka i trkaca se necu ni obazirati. Meni je moj obraz najdrazi i zato cu voziti punim gasom, kao i do sad !
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Alen_P je napisao(la):
turbina je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Dragon je mislio na izjave Turbine!

Mogao bih sto sta pisati ali necu da idem u OT,bezveze me vuces za jezik da idemo u neke diskusije u koje nespadaju najpametniji!!!

Nema veze,pravila kazu da mozes kako hoces!

Ti vozi punim gasom a ja cu i dalje kalkulisati i eto obadvojica vozimo po pravilima,tako da je suvisno dalje komentarisati!

Pa sa mnom ne mozes ni diskutovati, jednostavno nisi kompetentan za to....

:icon_exclaim:
Koliko znam da si i ti u zadnje 3-4 godine jednom vozio, tako da ti pogotovo nemaš šta pričati...

btw. dodju ljudi iz HR i Srbije pa kalkulišu. Voze auta od 12 sec a prijave 15. Samo njima niko ne sere... Woooow gosti iz susjednih zemalja, nemojte njih, oni mogu kako hoće. Uvijek se pljujemo izmedju sebe a ljudi se smiju i odnesu pehare. Postoji pravlnik i u njemu nigdje ne piše da se ne smije kalkulisati. To su i napisali ljudi koji bolje znaju oko 402 utrkivanja od bilo koga ovdje, tako da smo mi više nego smješni ako ćemo oko ovih stvari pravit probleme..
Ha ha ha ko to ima auto 12 sec a vozi 15 ??? Daj molim te da su svi u bosni kao ovi sto nam dodju iz hrvatske i srbije bilo bi puno vise voznje a manje forumske price........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top