AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

retro je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
turbina je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Dragon je mislio na izjave Turbine!

Mogao bih sto sta pisati ali necu da idem u OT,bezveze me vuces za jezik da idemo u neke diskusije u koje nespadaju najpametniji!!!

Nema veze,pravila kazu da mozes kako hoces!

Ti vozi punim gasom a ja cu i dalje kalkulisati i eto obadvojica vozimo po pravilima,tako da je suvisno dalje komentarisati!

Pa sa mnom ne mozes ni diskutovati, jednostavno nisi kompetentan za to....

:icon_exclaim:
Koliko znam da si i ti u zadnje 3-4 godine jednom vozio, tako da ti pogotovo nemaš šta pričati...

btw. dodju ljudi iz HR i Srbije pa kalkulišu. Voze auta od 12 sec a prijave 15. Samo njima niko ne sere... Woooow gosti iz susjednih zemalja, nemojte njih, oni mogu kako hoće. Uvijek se pljujemo izmedju sebe a ljudi se smiju i odnesu pehare. Postoji pravlnik i u njemu nigdje ne piše da se ne smije kalkulisati. To su i napisali ljudi koji bolje znaju oko 402 utrkivanja od bilo koga ovdje, tako da smo mi više nego smješni ako ćemo oko ovih stvari pravit probleme..
Ha ha ha ko to ima auto 12 sec a vozi 15 ??? Daj molim te da su svi u bosni kao ovi sto nam dodju iz hrvatske i srbije bilo bi puno vise voznje a manje forumske price........

Pa idi onda pravi njima trku u Hrvatsku i Srbiju koji ces nam ovde djavo!

Svi su vam bolji nego mi sami sebi!

Samo da razjasnimo,nemam nista protiv takmicara iz Srbije i Hrvatske ili bilo odakle!

turbina je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Koliko znam da si i ti u zadnje 3-4 godine jednom vozio, tako da ti pogotovo nemaš šta pričati...

Moj Alene da me ne znas pa hajd. Mozda ne vozim stalno i napravio sam poduzu pauzu ali i sam zato vrlo dobro znas od kada ja vozim a to je od samog pocetka SR scene u ovoj drzavi.
Dalje je suvisno i diskutovati a na komentare pojedinih "novopecenih" strucnjaka i trkaca se necu ni obazirati. Meni je moj obraz najdrazi i zato cu voziti punim gasom, kao i do sad !

Hahahahahahahah
isto kao da se ovde SR vozi vec 50 godina pa si vozio od pocetka!

Pola djecaraca sto se vozikaju po gradu ima iza sebe vise odvezenih utrka od tebe!

Hej nemoj vise kompetentni!
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

retro je napisao(la):
Ha ha ha ko to ima auto 12 sec a vozi 15 ??? Daj molim te da su svi u bosni kao ovi sto nam dodju iz hrvatske i srbije bilo bi puno vise voznje a manje forumske price........

Plavi golf iz HR . 1.8T plus nitro pa vozi klasu 14, mislim da je bio i sivi porše 911 u 14 klasi, nemogu baš da se sjetim svih, ali ima ih još ...
Ali eto, pošto neznam koliko si ti pratio, nemamo se šta raspravljati. A bilo bi manje priče to svakako, ali to je opet do nas ne do njih... Kontaš ?

P.S. neznam što ste se svi upalili, nek vozi kako ko hoće, boli me neka stvar. Ja vozim za svoj ćeif a ne za tudji..

turbina je napisao(la):
Moj Alene da me ne znas pa hajd. Mozda ne vozim stalno i napravio sam poduzu pauzu ali i sam zato vrlo dobro znas od kada ja vozim a to je od samog pocetka SR scene u ovoj drzavi.
Dalje je suvisno i diskutovati a na komentare pojedinih "novopecenih" strucnjaka i trkaca se necu ni obazirati. Meni je moj obraz najdrazi i zato cu voziti punim gasom, kao i do sad !

Zato ti i kažem, što se prepirati oko gluposti, kad će svakako opet svako voziti onako kako misli da treba..
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Alen_P je napisao(la):
Zato ti i kažem, što se prepirati oko gluposti, kad će svakako opet svako voziti onako kako misli da treba..

Naravno ;)

Al_Galone je napisao(la):
Hahahahahahahah
isto kao da se ovde SR vozi vec 50 godina pa si vozio od pocetka!

Pola djecaraca sto se vozikaju po gradu ima iza sebe vise odvezenih utrka od tebe!

Hej nemoj vise kompetentni!

:lol:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Dosta rasprava ko hoce nek kalkulise ko nece boze dragi pun gas....
Znaci AK Hercegovina trka, 5 mjesec.....
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Al_Galone je napisao(la):
retro je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
turbina je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Dragon je mislio na izjave Turbine!

Mogao bih sto sta pisati ali necu da idem u OT,bezveze me vuces za jezik da idemo u neke diskusije u koje nespadaju najpametniji!!!

Nema veze,pravila kazu da mozes kako hoces!

Ti vozi punim gasom a ja cu i dalje kalkulisati i eto obadvojica vozimo po pravilima,tako da je suvisno dalje komentarisati!

Pa sa mnom ne mozes ni diskutovati, jednostavno nisi kompetentan za to....

:icon_exclaim:
Koliko znam da si i ti u zadnje 3-4 godine jednom vozio, tako da ti pogotovo nemaš šta pričati...

btw. dodju ljudi iz HR i Srbije pa kalkulišu. Voze auta od 12 sec a prijave 15. Samo njima niko ne sere... Woooow gosti iz susjednih zemalja, nemojte njih, oni mogu kako hoće. Uvijek se pljujemo izmedju sebe a ljudi se smiju i odnesu pehare. Postoji pravlnik i u njemu nigdje ne piše da se ne smije kalkulisati. To su i napisali ljudi koji bolje znaju oko 402 utrkivanja od bilo koga ovdje, tako da smo mi više nego smješni ako ćemo oko ovih stvari pravit probleme..
Ha ha ha ko to ima auto 12 sec a vozi 15 ??? Daj molim te da su svi u bosni kao ovi sto nam dodju iz hrvatske i srbije bilo bi puno vise voznje a manje forumske price........

Pa idi onda pravi njima trku u Hrvatsku i Srbiju koji ces nam ovde djavo!

Svi su vam bolji nego mi sami sebi!

Samo da razjasnimo,nemam nista protiv takmicara iz Srbije i Hrvatske ili bilo odakle!

turbina je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Koliko znam da si i ti u zadnje 3-4 godine jednom vozio, tako da ti pogotovo nemaš šta pričati...

Moj Alene da me ne znas pa hajd. Mozda ne vozim stalno i napravio sam poduzu pauzu ali i sam zato vrlo dobro znas od kada ja vozim a to je od samog pocetka SR scene u ovoj drzavi.
Dalje je suvisno i diskutovati a na komentare pojedinih "novopecenih" strucnjaka i trkaca se necu ni obazirati. Meni je moj obraz najdrazi i zato cu voziti punim gasom, kao i do sad !

Hahahahahahahah
isto kao da se ovde SR vozi vec 50 godina pa si vozio od pocetka!

Pola djecaraca sto se vozikaju po gradu ima iza sebe vise odvezenih utrka od tebe!

Hej nemoj vise kompetentni!



Oprostite na offu samo da se obratim doticnom g-dinu....
Mi kad smo pravili trke nismo imali podrsku od domacih takmicara cak sta vise vi ste nas i napadali i ismijavali nije vam to valjalo a valjale su gerine trke....Pitaj me zasto vise volim ljude iz Srbije i Hrvatske????
 

IGY

Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
da ne bi bilo banana :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Pa ni AK Hercegovina, a ni ostali nisu imali podršku ama baš nikakvu. Evo prvi ja, iskreno, nisam nikad ni mrdnuo prstom osim što sam došao da vozim, mada bih i pomogao da sam mogao, i da mi je neko rekao kako mogu pomoći. Bezzveze se prepucavamo, nek organizuje kako ko može, ja ću bez obzira ko to bio, doći da vozim...
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Joj ovaj forum je naselio sve i jedan forumski trkac svi nesto pametuju,zna se dobro od kad je ko poceo da vozi SR i ko je koliko cijenjen i pametan da prica po ovom forumu po pitanju SR scene. Kalkulisanja ce uvijek biti stoga ne vidim cemu rasprava, uostalom sad ce sezona pa cemo da vidimo ko ce voziti trke a ko ce biti forumski mahalac ;) Od 2002 znam za ovaj sport i od tada sam bio na vecini utrka kako kod nas tako i u okruzenju,pa niti se hvalim niti pisem neka pravila niti pametujem itd stoga malo smirite sa raspravama vozaci samo treba da komentarisu i daju sugestije a ako su trkaci vidi se na pisti ;)
Lijep pozdrav
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

IGY je napisao(la):
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
da ne bi bilo banana :lol::lol::lol::lol::lol:
Ovo nije demokratija:icon_smile: Tuci brate banane nije frka
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Momci spremajte auta brzo ce Mostar,nema jos puno vremena a vi se uhvatili supljaka...

Treba da svi budemo zahvalni i sretni sto postoji AK Hercegovina i sto organizuje trke i ove godine,momcima treba bar dati moralnu podrsku ako nista drugo,jer nije lako napraviti trku da se svima udovolji i to je prakticno nemoguce...

Svaki organizator koji je ustanju da u ovako teskim vremenima napravi trku je tim cinom zasluzio da se njegove odredbe i pravila postuju i cijene...lako je preko tastature kritikovati,raspravljati i pisati o stvarima o kojima vecina nema ni predstave koliko su komplikovane.

Zamislite samo kako se osjecaju momci iz AK Hercegovine ili iz bilo kojeg drugog kluba (AK Slavonija, DragMasters,AK Enigma...) koji stoje iza organizacije trka i trude se da naprave to sto bolje i sto postenije prema svima (a znaju da svi ne mogu da budu zadovoljni) i kad sad sve ovo citaju pitaju se uopste da li ima ikakvog vise smisla da se bilo sta pravi...

Organizatori koji prave trke u danasnje vrijeme su veliki borci i entuzijasti i njihova pravila treba da se postuju i cijene a njihov rad i zalaganje treba da se u nebo izdizu i svi mi treba da im kazemo samo veliko HVALA sto to sve rade zbog nas koji smo ukljuceni u trke ubrzanja i sto nam omogucavaju da uzivamo,vozimo i druzimo se na tim istim trkama...
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

Sto se tice organizacije nisam nikad ucestvovao niti u jednoj i mislim i da necu jer nemam toliko vremena!
Mogu samo zamisliti sa kakvim problemima se susrecu organizatori i ja to postojem do maximuma,
moj najveci doprinos kao i svih ostalih koji ne ucestvuju u organizaciji jeste dovci na taj event i potruditi se da se trud ulozen u organizaciju isplati na taj nacin sto ce biti jako puno takmicara!

Najbolje da se svi kanimo suplje i odemo sarafati :)

Hajd vidimo se na crti!
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010.

samo ne kontam slast te pobjede na prevaru :icon_rolleyes: svi bi na lak nacin da se kite peharima ali sta ces......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top