Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Član
evo nesto zanimljivo za clanove bh tuninga koje vole motore

Desavanja i gosti:
Gostuje: rock grupa" Atomsko Sklonište"
Stunt Show: Nino Šarin Paky
PETAK:
Doček gostiju
Svirka:
Rock bend „Proces“
Rock bend „Revolucija“
SUBOTA:
Doček gostiju
Gratis ručak(čorbanac)
Stunt(Nino Šarin Paky)
Defile
Bajkerske igre
Rock bend „Revolucija“
Dodjela zahvalnica
Rock grupa „Atomsko Sklonište“
NEDJELJA:
Doručak
Ispraćaj gostiju
Naravno sve to će popratiti i go-go plesačice
 
Član
Aprilia PEGASO 650 ccm 2004 godina
Kupljena u maju prosle godine...

28934310150259461199141.jpg
[/URL][/img]

pegas4.jpg
[/URL][/img]

pegas3.jpg
[/URL][/img]

pegas2.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Evo da se i ja prikljucim temi. Vec tri godine vozic Hondu cbr 500f, a prije toga sam vozio Hondu mbx125 i apn6, a u planu je cbr600f4 ili 600rr.:icon_smile: pozzzz
 
Član
prije mjesec dana kupljena honda VTR 1000..trenutno je u fazi rastavljana pa slika nema..ide se na fazon naked-a il tacnije honda hornet..vec je vecina dijelova kupljena pa kad bude gotovo idu slike..
 
I ja sam par puta vozio motore. Prvi na koji sam sjeo je bila honda 49 ccm, stara tipa 89-90 godiste. Fin motor, fino prima gas samo sto je nizak dosta.

Vozio sam tomos apn-a sa 4 i 5 brzina. Fina sjecanja me vezu za te motore...Nisam ga bio ustelio pa sam se morao zaokrenuti u 4 brzini na sred ceste a jos bos a dole kamencici sitni. Pa kad sam ga vraco iz cetvrte u drugu, i lozio se da sam Rossi.

Ovaj s 5 brzina ima cilindar prosiren na 40 ja mislim i mogao je razviti malo preko 60 km/h

I vozio sam prijateljicin neki hang hu hong, kineski, ali moze solidno ici. Ja 100 kg i prijatelj oko 70 i opet nabije 50 km/h po ravnom.

Nisam niti jednom nosio kacigu kad sam bio na motoru jer nisam ni imao. I sada me prodju trnci zbog toga jer kako u Mostaru voze ove drkadzije to je nevjerovatno. I najvise me strah autobusa ili kamiona kad se nabiju iza tebe.

Ali uvjek sam postivao pravila saobracaja, stajem na crveno (iako to malo ko radi ovamo), pravilno se preusmjeravam, dajem zmigavac, pravilo desne strane, pustam pjesake na zebri.

Sada trazim ram od nekog motora ( 50 ccm ) pa da imam sta sarafati preko zime. Kontao sam da uzmem ram i masinu od MZ-a ili Jawe ali rekli su mi da to ne uzimam jer je prekomplikovana masina i zastarjela. Ali kako sam malo i sazreo s pamecu, prvo kaciga i zastita za ledja (pravo dobra stvar) pa tek onda na motor, makar bio elektricni.
 
Super Moderator
fandjo30 je napisao(la):
Evo sta se vozi :)





Vjestica R1

fina fina, vidim ova guma zadnja je sportmax qualifier, fino ;) te gume su predobre
koja je ovo naprijed ? jel malo potrosena ili je za stazu ? ne mogu nikako skuziti
inace lijep motor iako vise volim onu R1 2007-2008 jer nije big bang kao ova al eto..to mi se ne svidja nikako
samo skini nosac tablice i bit ce jos ljepsi i ako budes u mogucnosti topove promijeni jer su kod ovog modela to bas ukakili
nek je sa srecom i bez padova ;)
 
Ne mogu vjerovati da ovu temu nisam ranije vidio,moja sramota.
Hajd srecom nikad nije kasno za jos jednog bajkera.
Prvi skuter aprilia leonardo 150ccm,kupio ga 2004-2005,covjek pao,polupao plastike pa sam cijelu zimu to pravio,a onda u sezoni presao 12000km bez kvarova,da bi ga prodao i jos zaradio na njemu:)Nakon toga sam ponovo kupio Leonarda 150 samo sto je bio skoro nov,vozio sezonu i prodao.Inace Leonardo zasluzuje samo rijeci hvale,neunistiv je.
Nakon toga sam htio kupiti Apriliu RS 125,al eto kupio sam Kawasaki zx6r 99 godina,koji je bio prilicno skup za tu godinu,al eto nakon predjenih 10+ hiljada,mogu samo reci da vrijedi svake marke.
Sad svim bajkerima zelim puno strpljenja do proljeca a onda puno srece u sezoni.
 
Sve je davno pocelo sa Apriliom sr50 koju i danas imam,pa onda Gillera runer sp180ccm,mogu vam rec jeben skuter ko je god vozio isto ce reci,a onda su sljedili opasniji motori,suzuki 750 K5 2005god sa Yoshimurom trioval ciclone i Kawasaki ninja 10-tka 2006 god od nje imam slike samo na sportskim oklopima posto se nije dugo u mene zadrzao i nisam imao kad slikati sa pravim oklopima ga







i jedna da se vidi sta se nosi AGV Gp tech replika valentina rossia iz 2006-2007 god

 
Početnik
Kao sto rece prethodnik, sve je pocelo davno, prije 30- ak godina, sa Tomosom 12, pa MZ 150, pa MZ 250, pa KLE 500, pa do sad GSX-R 750 K4. Prodajem Suzu.




Uploaded with ImageShack.us
 
Top