Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

allroad je napisao(la):
tutwagen druze sta ovo samo vozis na sportmax ? :D

ma to slike od 2008 tad su te bile u modi a jeftino se dobivale iz slovenije,neznam jesi primjetio na suzukiju su stavljene nove i jedan dan na grobniku gotove samo sa strana pokupio one kuglice sa staze od ostali guma:lol:
 
Super Moderator
ma neka su od 2008 to su najbolje gume, sportmax qualifier ;) samo ih nema vise sad su drugi modeli, kod mene je sad sportmax sportsmart :)
tako i treba da odu za jedan dan na stazi zato i jesu dobre :D
 
Super Moderator
Te su mi na crnoj hondi, dobro je sto nemaju nikako sare sa strane gole su, i to je kao poluslick guma al trazi bas dobru podlogu dok je losija podloga nije bas sigurna jbg nije predvidjena za to
 
allroad je napisao(la):
Te su mi na crnoj hondi, dobro je sto nemaju nikako sare sa strane gole su, i to je kao poluslick guma al trazi bas dobru podlogu dok je losija podloga nije bas sigurna jbg nije predvidjena za to

Potpis.Na dobroj podlozi je nenadmasiva.
 
allroad je napisao(la):
Te su mi na crnoj hondi, dobro je sto nemaju nikako sare sa strane gole su, i to je kao poluslick guma al trazi bas dobru podlogu dok je losija podloga nije bas sigurna jbg nije predvidjena za to

slazem se,to su serija guma koje se rade sa tvrđom komponentom gume u sredisljem dijelu,a na vanjske djelove gume dodaje se vise silikonske supstance od koje se rade slikovi,i predviđene su vecinom za vozace koji voze vikend treninge na stazi,poluprofesionalno,za nasih cesta mislim da nisu pogodne jer ljudi koji su pravili ovo gumu nemaju pojma da postoji negdje na planeti ovako neravna i usrana cesta kao kod nas,koja doslovno gumu kida sa strana ako imalo agresivnije vozis puno kolega mojih je to u pocetku kad su se pojavile stavljalo ali jednom i poslje nisu jer svak gleda sta je isplativo,i da odvoze jednu sezonu na istom setu;)
 
Super Moderator
Upravo tako i nije samo zbog toga sto je neravna i usrana cesta vec je dosta klizava i ne mozes uopce ni uci u nju kako bog zapovjeda....ima naravo nekih relacija gdje je nedavno presvucena cesta i tu je dobra ova guma ali vecina nasih puteva je jako staro i klizavo pa za skoro svaku gumu
super su te pirelli gume nema sta al dosta bolje se pokazao sportmax posebno po ovim nasim dobrim putevima
 
Momci sve ste upravu.ja sam je samo pohvalio kao ekstra dobru gumu sa beskonacnim gripom u idealnim uslovima,tako se ovamo u Italiji meni pokazala barem.Sto se tice nasih puteva,priznajem da je bilo nepozeljnog driftanja na izlazima iz krivine,ljetos kad sam bio :D
 
Super Moderator
Italija je druga stvar al ovdje kad vozas to je uzas...malo vise zavalis motor u krivinu on vec bjezi, moras ga ispravljati dok nije skroz pobjego jbg :icon_sad:
 
Član
posto vidim da je tema malo stala sa porukama
da se i ja malo predstavim
od od 3 razreda osnovne vozim motorice,a sad imam 17,prvo nekog tomosa automatika pa zatim sam kupio tomosa t14,posle njega ctx,pa neku hondu neznam tacno koja je posto nije imala papira al znam da je 80ccm kroser,a sada imam yamahu sr 125 koja je malo slabija 4takt,9kW,max brzina 120kmh
a izmedju honde i yamahe vozikao sam apriliju tuareg rally,kojoj sam ja i drug radili generalku,koja je isla ko luda al je i trosila
e tolko od mene
 
Član
evo da i ja kazem par rijeci o mom motoricu.
Naime vozam zadnji model aprilie rijec je o SR-50 GOD.2010 sa vodenim hladzenjem od opreme ima ventilirajuce diskove naprijed i nazad kociona klijesta sa po dva klipa izuzetno dobro koci moram naglasiti bord kompijuter i neovisno vijesanje.30 gume naprijed i nazad.
Predzenih kilometara inace na navedenom motoru imam zakljucno sa ovom sezonom 1200 hihihihi

ISto je interesantno za reci da je ova koju ja posjedujem u limitiranoj seriji proizvedena u cast vozaca TALMACIA tako da je u prepoznatljivoj perla zelenoj boji sa fabrcki obljepljenim logovima sponzora te su mi za nju u ovlastenom servisu ovdje u Sarajevu rekli da je jedini primjerak na prostorima BiH.pA ETO koliko je vjerovat njima

Inace planiram i ostati na ovoj kubikazi jer u potpunosti zadovoljava moje potrebe u ljetnom periodu po gradskim guzvama.:icon_smile:

Ali nikad se ne zna:D
 
Član
Alive je napisao(la):
Pa daj nam slike te tako fine Aprilie :123:

posto nemam niti jedne slike ukucas samo na googl-u aprilia sr 50 TALMACHI i mozes pogledati slike prepoznatljiva je perla zelena izljepljena reklamama.
eh kad pogledas onda znas da je moja indenticna:icon_smile:


neznam kako drugo da pokazem slike do proljeca:D
 
Jos jedan bajker na forumu
Tacnije volim samo skutere i zaludjen sam tuningom :icon_biggrin:
Ako vas nesto zanima pitajte
 
To je TALMACSI, falilo ti je jedno slovo, jedva nadjoh, a ne bih i ja rekao da ih ima vise u BiH :cool:, po meni je SR 50 R jedan od najboljih skutera sto se tice svega ukupnog. Nema drug board, jer se pod tim podrazumijeva da ti racuna potrosnju goriva. SRka ima predjeni put, ukupnu kilometrazu i voltmetar, dok Factory verzija s direktnim ubrizgavanjem ima i obrtomjer, kronometar, 2x predjeni put, vrijeme puta i max postignutu brzinu ;)

Uglavnom je fina boja i neobicna, meni ovako na slikama vuce na plavo :D
 
Top