Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Član
Evo moje garaze trenutno, Honda Transalp otisla i trenutno se vozika Honda Varadero (sarena):icon_biggrin: a crna je od prijatelja! Jos ima burazova Honda XL600R!

 
Član
Evo da i ja predstavim svog Suzuki-a GSXR 750 K3 Rizla
rizlan.jpg
 
Juce po drugi put prevaljeno 900 km u cugu na relaciji Bosna-Italija.Guzovi su utrnuli ali Dukac nije iznevjerio :) Svi hejteri neznalci koji prosipaju stereotipnu lafinu "Ducati ne valja,Ducati nepouzdan"...pa,pokakim im se zna se gdje :icon_smile:
Foto uspomena:

[/align]
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: @BlackPrince86 Brate, vozis jedan od najljepsis Ducati-a po meni! ;) Sad odo opet malo gledati snimke na youtube-u!:D
 
Član
Auu brate dobar si 900 KM :D btw dobar ti je Ducati ..... I bas fino sve izgleda kaciga odjelo motor ista boja stvarno :) extra ti si tamo u italiji probaj mi gdje naci odjela Suzuki Rizla xD ako ima gdje slucajno :)
 
MuMa je napisao(la):
Auu brate dobar si 900 KM :D btw dobar ti je Ducati ..... I bas fino sve izgleda kaciga odjelo motor ista boja stvarno :) extra ti si tamo u italiji probaj mi gdje naci odjela Suzuki Rizla xD ako ima gdje slucajno :)

Sve za kolegu.Koji broj?Koliko si visok i koliko kila?Ja sam 181 sa 85 i nosim 52 (Dainese)
 
Član
oko 190 cm 101-102 kg jbg trenira se xD :) ako sta nadjes posalji mi link da vidim pa cu ja da se tacno izvagam izmjerim visinu :) ili kacigu :) ako nadjes isto tako rizla ++ :) xD
 
MuMa je napisao(la):
oko 190 cm 101-102 kg jbg trenira se xD :) ako sta nadjes posalji mi link da vidim pa cu ja da se tacno izvagam izmjerim visinu :) ili kacigu :) ako nadjes isto tako rizla ++ :) xD

Ma gdje ces nac italijana bajkera od 190x100 :D Moras novo trazit.A to je skupo.Moje odijelo je kostalo 1300 eura.
 
Član
Ma sad sam uzeo neke nove proteine i kreatine :) xD ima da jos 10 KG dobijem kad to popijem :) xD :)
Pa sta ja znam novo da kupujem ne isplati mi se jer ja ne putujem daleko imam dobru jaknu koznu ima one zastitnike na sebi na laktovima na ledjima na prsima na stomaku. i jos puno tih zastitnika.. imam kacigu nije neka kvaliteta jbg kriza ..
 
Imas u Tesnju fabriku koja kroji za Dainese,odes tamo izmjere te uzduz i poprijeko,skroje ti kakvo hoces odijelo,oko 400 eura izadje.
 
BlackPrince86 je napisao(la):
Juce po drugi put prevaljeno 900 km u cugu na relaciji Bosna-Italija.Guzovi su utrnuli ali Dukac nije iznevjerio :) Svi hejteri neznalci koji prosipaju stereotipnu lafinu "Ducati ne valja,Ducati nepouzdan"...pa,pokakim im se zna se gdje :icon_smile:
Foto uspomena:

[/align]

šefe dukati ti je predobar, ne bi ga doktor vozio da ne valja, samo gas ;)
 
Član
Bajker nisam ,al volim brzinu .... volim i motor na jedan nacin al ga nemam ...



Htio sam da kazem da za STUNT mogu da preporucim covjeka po imenu : SENAD JOLDIC ....
 
Top