Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

eto da se i ja pohvalim,za sad imam kymco agility 50 ccm za po gradu i apriliu scarabea 150 ccm za adrenalin ;)
a imo sam jos kakvih sklopocija al eto,u planu je nesto jace kad bude vremena i sredstava ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
To je TALMACSI, falilo ti je jedno slovo, jedva nadjoh, a ne bih i ja rekao da ih ima vise u BiH :cool:, po meni je SR 50 R jedan od najboljih skutera sto se tice svega ukupnog. Nema drug board, jer se pod tim podrazumijeva da ti racuna potrosnju goriva. SRka ima predjeni put, ukupnu kilometrazu i voltmetar, dok Factory verzija s direktnim ubrizgavanjem ima i obrtomjer, kronometar, 2x predjeni put, vrijeme puta i max postignutu brzinu ;)

Uglavnom je fina boja i neobicna, meni ovako na slikama vuce na plavo :D

je bila u carinskoj deklaraciji Plava ali nasi na tehnickom nedaju reci da je to jedna od nijansi PLAVE pa su je stoga u saobracajnu zaveli pod ZELENA hihihihih a meni je onako perla.
UPRAVU SI sto se tice navedenih podataka ali mislim da ovu verziju ja nebih mogao nazvati standardnim satom za mjerenje brzine ka d et ima i te opcije al SLAZEM SE S TOBOM U SVAKOM SLUCAJU;):D
 
danijel888 je napisao(la):
eto da se i ja pohvalim,za sad imam kymco agility 50 ccm za po gradu i apriliu scarabea 150 ccm za adrenalin ;)
a imo sam jos kakvih sklopocija al eto,u planu je nesto jace kad bude vremena i sredstava ;)

Nije bas scarabeo za adrenalin,mozda jeste naspram agillity-a:D
 
rildo je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
To je TALMACSI, falilo ti je jedno slovo, jedva nadjoh, a ne bih i ja rekao da ih ima vise u BiH :cool:, po meni je SR 50 R jedan od najboljih skutera sto se tice svega ukupnog. Nema drug board, jer se pod tim podrazumijeva da ti racuna potrosnju goriva. SRka ima predjeni put, ukupnu kilometrazu i voltmetar, dok Factory verzija s direktnim ubrizgavanjem ima i obrtomjer, kronometar, 2x predjeni put, vrijeme puta i max postignutu brzinu ;)

Uglavnom je fina boja i neobicna, meni ovako na slikama vuce na plavo :D

je bila u carinskoj deklaraciji Plava ali nasi na tehnickom nedaju reci da je to jedna od nijansi PLAVE pa su je stoga u saobracajnu zaveli pod ZELENA hihihihih a meni je onako perla.
UPRAVU SI sto se tice navedenih podataka ali mislim da ovu verziju ja nebih mogao nazvati standardnim satom za mjerenje brzine ka d et ima i te opcije al SLAZEM SE S TOBOM U SVAKOM SLUCAJU;):D

Pa dobro, sat i jest sminka, kao i citav skuter, kojem modelu ima vec 6-7 godina, i jos izgleda odlicno i dan danas. Jedina mana mi je sto ne moze veca puna kaciga stati ispod sjedista, ali moze se i u ruci ponijeti :D, kako god, nek pisu boju kakvu hoce, bitno je da ti vozas :cool:
 
SpidiBrate je napisao(la):
danijel888 je napisao(la):
eto da se i ja pohvalim,za sad imam kymco agility 50 ccm za po gradu i apriliu scarabea 150 ccm za adrenalin ;)
a imo sam jos kakvih sklopocija al eto,u planu je nesto jace kad bude vremena i sredstava ;)

Nije bas scarabeo za adrenalin,mozda jeste naspram agillity-a:D
:lol::lol: ;)
 
Član
Hajde da se upisem i ja ovde ...vozim "slomivrate" preko 20god..popravljam , prepravljam , pravim nanovo :) itd..
Stavicu par linkova sa najveceg svjetskog bajkerskog foruma da ne bi reklamirao neke nase forume mada mojih radova ima skoro gdje god se pominju motocikli...evo neki a ako bude interesantno postavicu jos :)

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=650141

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=649597

inace trenutno vozim preradenu fzr-ku 1000


http://advrider.com/forums/attachment.php?attachmentid=287110&stc=1&d=1315348371

a ako nisam na asfaltu onda sam u shumi :)

http://advrider.com/forums/attachment.php?attachmentid=287111&stc=1&d=1315348575
 
Član
uh:icon_smile: sta ja ovo vidim svaka cast na ovakvoj temi,ja imam apriliju 125 enduro,frizirana ima neznam nija koliko sad :lol: al przi ko luda,imao tomos automatic,yamahu 49,bavio se dosta sa mehanikom motora imam jos dijelova,masini rashodovani,svega pomalo.al ljudi merak je ruksak na ledja i u voznju,et toliko od mene sretno svim bajkerima,
 
Član
Hvala drug , ima toga koliko hoces nego sam se godinama udaljio od automobila pa se vracam lagano :)
 
Top