Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

znam za to... al si govorio da ces ubacivati GTI motor... pa pitam ima li sta od toga... :D
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Pa to cu i uradit zao mi keca dat al mozda ga ostavim ocu sredit cu ga i nek voza za zime
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

admir jahic je napisao(la):
Pa to cu i uradit zao mi keca dat al mozda ga ostavim ocu sredit cu ga i nek voza za zime

ostavis keca... lako ga je prodati.. barem kod nas.... uzmi sebi kakvog TDI:lol:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

bulex je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Pa to cu i uradit zao mi keca dat al mozda ga ostavim ocu sredit cu ga i nek voza za zime

ostavis keca... lako ga je prodati.. barem kod nas.... uzmi sebi kakvog TDI:lol:

pa da mi opet dimi iz mog gti-a hhheehe vidit cu sve kad se vratim jel uzet cu nesto ziher ;)
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Dobar ti kec adma ;), šteta što ga razbiše :icon_sad:, ali valjda ćeš nešto naplatiti od osiguranja pa ga dotjeraj ;) , možeš ti to :icon_smile:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

sta je ovo adma,u ovom mjesecu samo kecine udaraju,jesu ljubomorni na nas,kako god kec zakon;):icon_smile:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

jebi ga jarane dusmani sve sjebase :icon_cry:pogle ga zavodljivi mali
wiofms.jpg
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Evo ADME opet opet su mi auto razbili ali sad ga izlupali nogama skakali po njemu pa dokle vise ***** mu ja mamu da mu je ***** pobjegao da sam ga zatekao automatski bih poginuo na licu mjesta,pa dokle vise,Evo stavljam ovo ovde da vidi cijela Bih sta se radi u ovom prokletom gradu.Auto ide na parking i nek mu je bog na pomoci ne zelim ga vise vozat gotov je za mene bilo je dobro i uredno dok se nisu pojavili pojednici i sve usrali zao mi je sto je tako ali.Umrla je tema ova za mene a tako i golf moj.Ps adma gti.Slika govori sve
ht5x8j.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top