Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Pa kome si se tako zamjerio adma? Znas otprilike..Ako ti policija ne moze pomoci uzmi stvar u svoje ruke
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

nikad nikome se nisam zamjerio nit krivo pogledao jebi ga
zsmiqt.jpg


Ali zasto Bas uvjek jaa adma neznam suvisno je pricat :icon_cry:
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

E jbg steta,cuvas nesto svoje i ulazes u to i onda dodju krkani i sjebu sve..Ja bi ga u inat napravio da bude bolji nego prije
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Ostajem bez komentara sve je se u meni okrenulo :icon_cry::icon_cry:Nije mi vise ni docega cast vas je bilo upoznat:icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

adma pa je...u misa opet ti krkani to uradili,ja da sam na tvom mjestu ja bi se lagano raspitao jeli se ko hvalio po gradu i okolo da je nekom auto unistio,i onda ga nades i onda saka nos patos pa pod noge

adma nikud ne idi neka te,da zbog mangupcica odlazis sa foruma,nije valjda do tog doslo:icon_cry::icon_cry:
 

IGY

Član
***** mu misa, pa zar opet
drug ne sekiraj se nacices ga, a kad ga nadzes znas sta ti je ciniti
 
Član
Adma haveru kao sto ti rekoh drug no sikiriki ba, kako sto ti neko rece napravi ga da bude jos bolji!
Pa kad bi mi svi odustajali od toga tako lako onda...
 
Član
c c c znam kako je dogodilo se i meni isto, izadje ti sve na nos koliko ti se zgadi jbga NEDAJ SE
 
Legend
ma jarane, ja nebih uradio to sto ti radis..

zbog takvih dusmana napravio bih ga da bude jos 3x bolji, ili bi ih sve pobio pa onda ostavio auto..
 
Početnik
a ja idiota j*** nanine uspomene :S nadji ko je taj kreten i odmah na kastriranje p**** li mu materina :icon_mad:
 

Eko

Član
uradis ga nabrzake, neka je fus nea veze.. i jos ga cak malo nachuniras .. stavi spojlera od drveta samo nek je zanimljiviji jos .. i parkiraj na isto mjesto .. povedi 10 jarana i sjedite i cekajte ;)
 
Član
Jooooj,cekao bih ga mjesec dana .Prebio bi mu sve kosti sto ima,jebo mater seljačku!:icon_evil::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top