Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rece da je pred diskom...jel taj parking pokriven kamerama,koliko-toliko,mozda da probas doci do snimaka?vidi imaju li kamere,ak imaju nadji nacin da dobijes kopiju snimaka,ak ne mognes onda prijavi policiji i reci da na snimkama kamera koje pripadaju videoteci mogu identifikovat te manijake...vrijedi pokusat
 
edoze je napisao(la):
rece da je pred diskom...jel taj parking pokriven kamerama,koliko-toliko,mozda da probas doci do snimaka?vidi imaju li kamere,ak imaju nadji nacin da dobijes kopiju snimaka,ak ne mognes onda prijavi policiji i reci da na snimkama kamera koje pripadaju videoteci mogu identifikovat te manijake...vrijedi pokusat

ma kakva kamera nema tu nicega bezveze parking je to 0 bodova je to
 
Član
A fakat treba mamac napravit pa nekoga momacki prebit il'vidjet sta vozi pa vratit, djetinjasto zvuci al'tak' bi trebalo !
Vamo radis i stedis da nesto napravis i dođu pojedinci i slupaju da bi se oni pokazali pred drustvom ko neki cool likovi, ma treba polomit sta ces im drugo uradit!
I od ove nase policije i osiguranja nis' dok naplatis odstetu trebaju mjeseci proc i opet dobijes neku sitnu lovu!
Sreca kod nas nema takvih krkana puno mada ih se nadje u svakom gradu par !

Ajd'pokusaj to kako popeglat i sredit ,valja ti se s necim vozat valjda ih povatas pa naucis pameti da vise ne lupaju! ;)
 
Član
alaaaaaaaaaaaaaaa
adma care pa triba ih sve pobit :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
ja dolazim brzo neznam kakva ce bit meni sudbina
znaj da mi sad nije svejedno

to ti je mozda ljubomora gle kako dobra kecina e nece imat i onda to naprave

neznam adma zao mi keca ali moras ga slozit u inat njima nemoj odustat jer ce mislit da su pobjedili
ali im ti daj do znanja da nisu slozi kecinu da bude jos bolja neg prije
 
Član
mozda je neki nesretni slucaj , ako je namjerno stvar u svoje ruke , ako treba imam ja AK47 ako zatreba zovi da donosim :)
 
Član
Bas steta... Garant si muvao neciju curu, jer ne vjerujem da bi neko nasumicno razlupao auto bas ovoliko... Ja sam gledao kod nas u Gradisci, lik izlazi iz diska, mrtav pijan, zaleti se i djonom u golfa 4, udubi vrata, upali se alarm, a lik polako nastavi dalje, to mu bilo radi zeze... Da je i kod tebe takav slucaj ne bi bilo ovoliko stete...Najvjerovatnije je ovo ciljan napad... Neko te ne voli, ne mora znaciti da si se zamjerio, mozda samo ima ljubomornih... Ali prvo se prisjeti koje si cure muvao, tako mozda dodjes do krivca...

Nadam se da ce golf na popravku...;)
 
Član
ma joj kume napravi ga parkiraj gdje je bio i cekaj sigurno ce naletit a kad naleti znas sta ti je radit
 
Član
Šteta... al ne odustaj.

Napravi to kolega opet i na isto mjesto parkiraj i u isto vrijeme (vikend il' neki drugi dan kad radi disko) i malo proprati... to su garant neki balavci napravili poslije treće pive, malo ih sila obuzela, pička im materina seljačka.
 
Član
Jebiga kolega, ima svakakvi manijaka i idiota...Ovaj nas mentalitet je takav i nema se tu puno pricat...
 
moram kupit vrata ma ima posla jarane do boga ako ispeglam samo stranu nevalja treba ga cijelog ofarbat ako se sad ofarba samo ova strana bice isto nakarada a to ne zelim :icon_cry::icon_cry:
 
Početnik
Buraz, sacekusu im napravite..prst po prst im treba lomiti, kretenima nenormalnim, lijepa traumatologija..kad mu zvekne bejzbolka u jedno koljeno, pa u drugo, nece mu vise pasti na pamet da tako nesto uradi..polako buraz..dodje sve na svoje...
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Buraz, sacekusu im napravite..prst po prst im treba lomiti, kretenima nenormalnim, lijepa traumatologija..kad mu zvekne bejzbolka u jedno koljeno, pa u drugo, nece mu vise pasti na pamet da tako nesto uradi..polako buraz..dodje sve na svoje...

;)

moj drug, dušmani i pakosnici
 
Član
aj crni adma pa koji su ovo dusmani mamicu im njihovu....nesto kuzim da nije djaba a mozda i jest ko ce ti znat s tim degenericima...ako mozes kako saznat ko je sta je pa onda lomi noge adma lomi brate...
 
Član
ako ces ih prebit, eto nas raje sa bhtuninga, kasniej mozemo to prepraviti u meet zbog paravana za muriju :cool:
 
Član
care ja tebe ne znam al kad vidim ovako nesto ja poludim pa ako ikako se moze pomoc slobodno javi nacicemo ih ko je god matere mi :icon_mad::icon_mad: i sto reko sayid treba im prst po prst lomit a ti polako sredice se to 100 posto pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top